دسته‌بندی نشده

مزایای زندگی در فرانسه

فهرست مطالب

مهاجرت به فرانسه

بدون شک یکی از بهترین تصمیماتی که یک فرد می تواند در زندگی خود بگیرد مهاجرت و تغییر سبک زندگی است. اینکه فرد تصمیم می گیرد در کدام نقطه از کشور، در کدام استان و حتی در حومه شهر یا مرکز زندگی کند، باعث تفاوت زیادی در هزینه ها می شود. جالب است بدانید که زندگی در حومه شهر به انسان امکان می دهد در محیطی سرسبزتر، زیباتر و کمتر آلوده زندگی کند. در حالی که زندگی در شهر برای دانش آموزان، دانش آموزان، کارمندان و برخی خانواده ها بهتر و مناسب تر تلقی می شود، زیرا دسترسی به وسایل نقلیه عمومی، بیمارستان ها، مراکز آموزشی، بانک ها و سایر بخش های مهم جامعه آسان است. is more یکی از مواردی که علاقه مندان به مسائل مهاجرتی به آن توجه ویژه ای دارند، مجوز اخذ ویزای خرید ملک در فرانسه است که امکان اقامت و اقامت دائم را برای فرد فراهم می کند. جالب است بدانید که اکثر مشاوران املاک در فرانسه فهرستی را تحت عنوان ملک مورد نظر تهیه می کنند تا بتوانند به راحتی با مشتریان و خریداران ارتباط برقرار کنند.خرید ملک در فرانسه یکی از آرزوهای مهم و گرامی هر فرد است چرا که این کشور شرایط ویژه ای را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. 

شرایط زندگی در فرانسه برای مهاجران

مهاجرت و رفتن به کشوری دیگر برای تغییر سبک زندگی و ساختن آینده ای بهتر برای همه خوشایند خواهد بود، به خصوص اگر ساکنان این منطقه با زبان مادری شما آشنا باشند، بدون شک این اتفاق تاثیر زیادی خواهد داشت. زمانی که شما به زبان افراد آن جامعه صحبت می کنید، برقراری ارتباط برای شما آسان تر است، در غیر این صورت باید زبان فرانسه را به صورت آنلاین یا در کلاس یاد بگیرید. جالب است بدانید که برخی از محصولات و ابزارهایی که در فرانسه برای بهبود رفاه مهاجران و افراد محلی استفاده می شود، در تمام طول سال قابل استفاده نیستند و برخی برای فصول خاصی طراحی و سفارشی می شوند. برای مثال اگر فردی قصد سفر به فرانسه را دارد باید بهترین شرایط آب و هوایی را در چه فصلی از سال بداند تا بتواند برای سفر برنامه ریزی کند و خاطرات خوبی برای خود و خانواده اش بسازد. همچنین اگر قرار است از استخر روباز استفاده کند، ژوئن تا سپتامبر بهترین ماه برای شنا خواهد بود. فصولی مانند زمستان، برف و باران باعث نگرانی متقاضیان و ایجاد تجربیات ناخوشایند و ناخواسته برای آنها می شود. همانطور که گفته شد، برای برقراری روابط قوی تر و قوی تر با فرانسوی ها، مهاجران به یادگیری زبان رسمی این کشور و آشنایی با آداب و رسوم، عادات و رفتار محلی تشویق می شوند.

هزینه زندگی در فرانسه و شرایط مهاجرت به این کشور | شرکت مهاجرتی مونتیکال

قوانین زندگی در فرانسه

اگر فردی بخواهد در این کشور سرمایه گذاری کند یا قصد خرید ملک را دارد، باید از قوانین زندگی در این کشور آگاهی کامل داشته باشد.شایان ذکر است که تمام مذاکرات در مورد خرید ملک در فرانسه توسط شهردار محلی انجام می شود. مثلاً اگر صاحب ملکی در اثر حادثه فوت کند، شهردار موظف است در اسرع وقت ملک را به همسر یا فرزندانش تحویل دهد. از سوی دیگر افرادی هستند که این اقدام را مضر می دانند و برخی دیگر آن را برای سرمایه گذاری یا مهاجرت مفید می دانند.دولت فرانسه مانند سایر کشورها شرایط ویژه ای را برای تضمین زندگی با کیفیت و بهتر برای متقاضیان و افراد علاقه مند ارائه می دهد. در این قسمت در مورد مزایا و جنبه های مثبت زندگی در فرانسه صحبت خواهیم کرد.

خرید املاک راحت در فرانسه

فرانسه به عنوان بازاری باثبات برای خرید املاک و مستغلات شهرت بسیار خوبی دارد و بسیاری از مناطق آن مانند پاریس و ریویرا مکان مناسب و امنی برای سرمایه گذاری، خرید و فروش املاک و مستغلات محسوب می شوند. شاید عجیب به نظر برسد، اما اکنون بیش از هر زمان دیگری زمان خرید ملک در فرانسه است زیرا قیمت ملک و نرخ بهره کاهش یافته است و هر کسی می تواند خانه و زمین مورد علاقه خود را با رویا خرید خریداری کند.

ایجاد فرصت برای ایجاد یک کسب و کار

دولت فرانسه در حال توسعه طرح های نوآورانه و ایجاد قوانین جدید برای تقویت فعالیت های اقتصادی در این کشور است. بنابراین کارآفرینان و مدیران کسب و کار باید از این اجرا خرسند باشند زیرا دولت فرانسه بودجه مناسبی را برای علاقه مندان به سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار فراهم می کند تا بتوانند به راحتی کسب و کار خود را راه اندازی کنند که اگر توانایی مدیریت آنها را دارند، شروع می کند.

ایجاد مسیرهای حمل و نقل راحت و ساده

دولت فرانسه می خواهد به مدیران و دولتمردان اجازه دهد تا حمل و نقل و مسیرهای رفت و آمد روزانه را برای مهاجران و بومیان کشورشان تسهیل کنند. به عنوان مثال، جاده‌های خوب و مرتفع، فرودگاه‌های بین‌المللی و شبکه‌ای از قطارهای پرسرعت TGV باعث می‌شود تا به موقع به شهر مناسب برسید و حتی جلسات کاری را از دست ندهید. علاوه بر این، بوردو به دلیل زیرساخت های هوشمند و سیستم تراموا معروف است و البته پاریس نیز دارای یک سیستم متروی فوق العاده است که از سیستم خودروهای الکتریکی Autolib استفاده می کند.

هزینه تحصیل و زندگی در کشور فرانسه - تحصیل در فرانسه

هوای عالی در فرانسه

جالب است بدانید که آب و هوای شمال فرانسه شبیه آب و هوای انگلستان است. مناطقی مانند پروونس و کوت دازور در جنوب فرانسه سالانه 300 روز آفتابی را برای ساکنان این کشور به ارمغان می آورد. به عنوان مثال تصور کنید در یک روز هفته تصمیم دارید از خانه ها و املاک بازدید کنید و سپس مکان مورد نظر را خریداری کنید، بنابراین توصیه می شود از آب و هوای عالی لذت ببرید و لحظاتی فراموش نشدنی را سپری کنید و برای خودت مجسمه درست کن.

خدمات پزشکی عالی در فرانسه

یکی از بهترین جنبه های زندگی در فرانسه خدمات است این داروی این مملکت است. صرف نظر از درآمد افراد، مراقبت های بهداشتی جامع برای همه ساکنان فرانسه پیشنهاد می شود به عبارت دیگر بیمه دولتی. فرانسوی حدود 75 تا 100 درصد از هزینه های مختلف درمان از ویزیت پزشک تا خدمات دندانپزشکی و داروهای تجویزی را پوشش می دهد.شما باید حداقل 3 ماه مقیم قانونی کشور باشید در فرانسه باشید تا بتوانید در بیمه عمومی CPAM ثبت نام کنید name با موافقت با شرایط، شما در حال ثبت نام هستید سیستم مراقبت های بهداشتی فرانسه، نقشه به شما یک کارت Health Vitale داده می شود که حاوی تمام اطلاعات مورد نیاز برای پوشش هزینه ها مراقبت های بهداشتی و درمانی است.بنابراین، هنگام مراجعه به پزشک یا نیاز شما باید یک کپی تهیه کنید، باید هزینه کمی بپردازید بعداً به شما بازپرداخت می شود. مثلا هزینه ویزیت درمانگر 23 یورو است.

غرامت بیمه 75-100% هزینه نهایی کمتر از 6 یورو خواهد بود.

تعادل خوب بین کار و زندگی

یکی از بارزترین مزایای زندگی در فرانسه طبقه کارگر و کارمند در فرانسه است.آنها برای امرار معاش و در طول زندگی خود کار می کنند کار آموزش داده نمی شود! یعنی تعادل درست بین زمان کار و زمان مورد نیاز برای لذت بردن از زندگی برای مردم این کشور وجود دارد.طبق آخرین آمار مرخصی استحقاقی سالانه در این کشور معادل 25 روز است اما در برخی شرایط با مرخصی استحقاقی بیش از 40 روز در این کار کنید کشور آن در حالی که در بسیاری از کشورهای جهان، روزهای کمتر مرخصی با حقوق شمارش می کند. همچنین ذکر این نکته ضروری است بین 11 تا 13 روز تعطیلات رسمی در این کشور گرفته شد زمان استاندارد کار در فرانسه 35 ساعت در هفته است و ساعات کار بیشتر از این مقدار است، مانند اضافه کاری به حساب می آید.

هزینه های زندگی اقتصادی

بسته به محل زندگی شما در آن کشور، هزینه زندگی این می تواند یکی از مزایا زندگی در فرانسه باشد. اگر در کنار برج معروف ایفل در پاریس است سرزنده، شرایط سخت برای آماده شدن برای اجاره هر ماه قیمت های بالای خانه را تجربه خواهید کرد. اما اگر به مناطق ارزان‌تر پاریس یا شهرهای دیگر بروید.سفر به این کشور، هزینه های کم زندگی در فرانسه تبدیل می شود.در واقع، هزینه زندگی در فرانسه، سیستم خدمات آموزشی، پزشکی و حمل و نقل در مقایسه با کشورهایی مانند انگلستان، آمریکا و استرالیا بسیار کمتر هستند و ارزان تر است.اگر طبق مقررات دولتی، هزینه کرد.

هزینه زندگی در فرانسه چقدر است؟ - نیلگام سفر

آموزش فرانسه و خدمات پزشکی در جامعه

مالیات تحت پوشش است و هزینه توسط شما پرداخت می شود چیزی نزدیک به صفر خواهد بود!به همین دلیل، دانشجویان داخلی یا بین المللی و بیماران نگران هزینه های سرسام آور آموزش یا آنها درمانی نیستند و بخش بزرگی از مشکلات روانی هستند.آنها توسط دولت تعیین شدند. همچنین، اگر نام نیروی کار در فرانسه از وسایل نقلیه و از یک نقل قول عمومی استفاده کنید، کارفرما موظف به بازپرداخت است %50 از هزینه انتقال ماهانه شما خواهد بود، وجود این قانون و شما از آن بهره خواهید برد حمل و نقل عمومی تشویق می کند و باعث کمتری می شود هزینه های ماهانه شما خواهد بود.

طبیعت بی رقیب

بدون شک یکی از مزایای زندگی در فرانسه است کشور توریستی فرهنگی-تاریخی و جذاب، تنوع مناظر طبیعی این کشور بکر و دیدنی است. عنوان کردن دیگر، شما می توانید بهترین آهنگ را از فرانسه دریافت کنید اسکی در اروپا نزدیک به سواحل و دره های زیبا سبز و پوشیده از درختان و گل های اسطوخودوس تو داری! این یک فعالیت بسیار سرگرم کننده است و زیبایی ذاتی پایتخت فرانسه، پاریس آنها منتظر شما هستند و هرگز تمام نمی شوند. به جز یکی یکی دیگر از فاکتورها و مزیت های مهم فرانسه دسترسی عالی به حمل و نقل آن است به تمام نقاط کشور در مدت زمان کوتاهی می توانید می تواند در عرض 6 ساعت از Vosges باشد به شرق کشور بروید و در امتداد ساحل غربی به اقیانوس اطلس بروید.پس مطمئن باشید که با تنوع زیادی زندگی می کنید محیط زیست در فرانسه، شما هرگز خسته نخواهید شد و انتقال به آرامی پیش نخواهد رفت.

امکان سفر آزاد بدون ویزا

طبق قرارداد فرانسه با سایر کشورهای اتحادیه اروپا و منطقه شینگن، اجازه اقامت یا دارنده ویزای شینگن فرانسه این فرصت را آزادانه و غیر ضروری دارد ویزای جدید ۲۶ کشور در این حوزه فعال دریافت کنید از جمله آلمان، اسپانیا، پرتغال، ایتالیا، سوئد و سوئیس مسافرت رفتن حتی اگر شخصی قصد نقل مکان به محل سکونت و زندگی دائمی را داشته باشد و در یکی دیگر از کشورهای شینگن کار کرد این را می توان با انجام مراحل داده شده و پرداخت انجام داد برخی از هزینه های دولت این کار را کرده است و راحتی در یکی دیگر از کشورهای همسایه اروپایی برو فرانسه به عبارت دیگر آزادی رفت و آمد و اعتبار بالای اجازه اقامت یکی دیگر از مزایای زندگی در فرانسه ویزای شینگن است.این کشوری است که ممکن است در دراز مدت حق با آن باشد تابعیت فرانسه و پاسپورت و آزادی و برای ارائه مزایای بیشتر سفر به شما.

غذاهای خوشمزه فرانسوی

از کروسان های معطر و خوشمزه کره ای از نوشیدنی ها و پنیرهای تازه و افسانه ای، فرانسه از نظر غذا و  آشپزی ایده آل است و از کشورهای دنیا پیشرفته تر و حرف اول را میزند و به طعم غذا و قوانین محدود نمی شود کیفیت و استانداردهای غذا را به شدت رعایت کنید این یک برچسب و آداب است برای (نام کنترل شده مبدا (AOC) از بهترین محصولات با بالاترین کیفیت استفاده می شود در صورتی که طعم و کیفیت غذا جزو اولویت های زندگی باشد البته برای شما غذا و نوشیدنی در نظر گرفته می شود شما یکی از مزایای زندگی در فرانسه خواهید داشت. مرحله خرید غذا در بازار روز یکی از تجربه استثنایی است و حضور در بازار و دیدن محصولات تازه به راحتی متوجه این مشکل می شوند من تعجب می کنم که چرا غذا اینقدر خوشمزه است این عطر و چند فرانسوی برای معده و غذا است از آنها قدردانی می کنند! چیزی که هر وعده غذایی را به جای یک کار اجباری تبدیل می کند از روی عادت، به لحظه ای هیجان انگیز و دلپذیر تبدیل می کند بدون شک در هر شهر کوچک یا بزرگی که فروشگاهی وجود دارد نان تازه، قصابی، پنیر فروشی و بازار كوچك +همه ميجتايي را ملاقات خواهيد كرد آنها آنچه شما نیاز دارید را دارند.

راهنمای جامع تحصیل در فرانسه 2021 - اساتید آنلاین | ارائه خدمات پذیرش تحصیلی

امنیت شغلی در فرانسه

یکی دیگر از مزایای زندگی در فرانسه کار در این کشور است و قوانین کار به طور کلی کل نیروی کار و کارمندان تحت یک قرارداد قانونی کار می کنند و بنابراین، حقوق و مزایای آنها تضمین می شود.معمولا دو نوع قرارداد دائم CDI و قرارداد این کشور دارای یک CDD با مدت ثابت و هر کدام است آنها مزایا و معایبی دارند، اما بیشتر موارد با نیروی کار درست است و تا زمانی که شرکت تحت کار است قرارداد ممکن است وجود خارجی و قانونی داشته باشد اخراج غیرموجه نیروی کار مشکل خواهد بود.بنابراین، به عنوان یک شهروند مهاجر و خارجی، نباید جنبه های حقوق و مزایا و قانون کار در فرانسه نگران باشید و بدانید که هنگام استخدام و قرارداد، شما یک شغل تضمینی در آن کشور خواهید داشت.

فرهنگ و تاریخ غنی فرانسه

صحبت در مورد کشورهای توریستی و محبوب در سراسر جهان همیشه نام فرانسه بین بهترین مکان ها برای تفریح ​​و گردش قرار دارد و این واقعیت این است که انواع جاذبه های فرهنگی و هنری این تاریخ این کشور است. بر این اساس، جذابیت ذاتی این است این کشور نیز از جمله مزایای زندگی در فرانسه است. سواحل خاص نرماندی فرانسه، نقشی رنگارنگ در تاریخ اروپا این کشور برای قرن ها در زمینه هنر و مد او یک رهبر بود و تأثیر زیادی در صنایع ذکر شده در آن داشت در سراسر جهان بود مهم نیست کجا باشی شما در فرانسه اقامت و زندگی می کنید زیرا با این حال، پیوند روشنی بین گذشته و حال وجود دارد.تو می توانی به عبارتی بناهای تاریخی و چیزهای قدیمی با ارزش در فرانسه خراب نمی شوند، بلکه جایگزین می شوند این اثر برای احیای و بازسازی آن به تلاش زیادی نیاز دارد تبدیل شد. کمی در شهرهای استراسبورگ یا پاریس برای کشف ساختمان ها مدرن و شیک در کنار ساختمان های قدیمی بقایای قرن هجدهم را ببینید!

سرعت آهسته اما زیبای زندگی

یکی از مواردی که برخی افراد آن را نقطه ضعف می دانند برخی دیگر از مزایای زندگی در فرانسه هستند. این مشکلی است که تقریباً در شیراز خودمان وجود دارد دویدن. فرانسوی ها معمولا هنگام ناهار به تنهایی غذا می خورند از دو ساعت در روز لذت ببرید و وقت بگذارید استراحت قهوه وجود دارد. اکثر مغازه ها در زمان ناهار، بین ساعت 6 تا 7 بعد از ظهر باز هستند.

آنها در ظهر و تمام روز یکشنبه تعطیل هستند. البته این مشکل ممکن است مربوط به مهاجران جدید یا گردشگرانی که زندگی را با سرعتی سریع می شناسند،غیر قابل تحمل و عصبی، اما با بخشش زمان کمی برای زندگی و سازگاری با شیوه زندگی و

کار در این کشور این سختی از بین رفته و ریتم کند شده است و شما به زبان فرانسه مناسب تر عادت خواهید کرد. ساعت کار مدرسه نیز از ساعت 8:30 الی 9 صبح شروع شد.ساعت 16:30 و 17:00 به پایان می رسد. و بین 90 دقیقه حداکثر 2 ساعت از این زمان برای زمان ناهار در نظر گرفته شده است.

حمل و نقل عمومی گسترده و پیشرفته

یکی دیگر از مزایای زندگی در فرانسه که نباید نادیده گرفته شود و به سادگی از او گذشت، وجود خیابان و بزرگراه فرودگاه های بین المللی استاندارد و فوق العاده چندین، شبکه و انواع قطارهای سریع السیر TGV حمل و نقل عمومی مدرن و کارآمد است.در واقع سیستم حمل و نقل فرانسه به این صورت است هرگز از مقصد مورد نظر شما دور نیست شما دور هستید و تقریباً تمام شهرهای فرانسه از انواع دستگاه ها دور هستید حمل و نقل عمومی سودمند است. مثلا شهر بوردو. زیرساخت هوشمند و سیستم تراموا یکپارچه داشته باشید معروف است و شهر بزرگ پاریس از سیستم آپدیت می شود. مترو، وسایل نقلیه الکتریکی (Autolib) و دوچرخه اتوبوس های مشترک (Vélib) در شهر بسیار راحت هستند این دارد اما اگر در مناطق روستایی و خارج از شهرهای بزرگ به دلیل دسترسی کمتر به آن بهتر زندگی می کنید حمل و نقل عمومی فکر خرید ماشین شخصی بودن.

شرایط زندگی در فرانسه 2022 ✔️ (هزینه ها + مزایا و معایب) • سروش فردا

انواع ملک برای اجاره

صرف نظر از بحث اجاره مسکن که در معایب زندگی است در فرانسه، خوشبختانه در بسیاری از موارد با این موضوع سروکار داریم.یافتن و اجاره ملک در فرانسه و هر یک از آنها این کشور زیبای اروپایی شهرهایی دارد که از طریق آژانس های املاک یا وب سایت ها به راحتی در دسترس است و نیازها را به خوبی برآورده می کند شما بنابراین، شما می توانید در هر یک از شهرهای معروف باشید و مناطق مرکزی یا حومه شهر و خارج از مرکز شهر از انواع آپارتمان، خانه و ویلا یا حتی آپشن های کلی یا متل هایی با تخت و صبحانه ارزان انتخاب کنید و نگران یافتن محل اقامت باشید.

هزینه زندگی در فرانسه

فرانسه با 643 کیلومتر مربع مساحت و 67 میلیون نفر جمعیت یکی از کشورهای اروپایی است. کشورهایی مانند ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئیس، آلمان و در نهایت آندورا همسایه فرانسه هستند. واحد پول آن یورو است و مردم به زبان فرانسوی صحبت می کنند. اگر می خواهید در مورد پایتخت آن بدانید، پاریس یکی از شهرهای زیبا و چشمگیر است که سال هاست گردشگران آن را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده اند. جالب است بدانید که فرانسه چهل و سومین کشور جهان از نظر وسعت و عظمت محسوب می شود.باید توجه ویژه ای به صنعت پر رونق فرانسه از جمله کشاورزی، عطرسازی، کشتی سازی، خودروسازی و تولید مواد غذایی و همچنین معماری و فرهنگ شود که در مقیاسی چشمگیر دیده می شود. آیا تا به حال از شهرت عطرهای فرانسوی و برند فوق العاده که کیفیت عالی آنها در دنیا شناخته شده است علاوه بر این، فرانسه کشوری با سیستم بهداشتی و آموزشی پیشرفته در زمینه بین المللی است و علاوه بر این، با افزایش سطح بهبود، شاخص امید به زندگی نیز در حال توسعه است.جالب است بدانید تهیه مسکن در فرانسه یکی از اساسی ترین اقلام هزینه های زندگی در این کشور محسوب می شود. همانطور که میدانید در تمام شهرهای دنیا از نظر وجود امکانات رفاهی و سطح کیفیت، هزینه غذا، قبض برق، اینترنت، گاز و …. ناهمسان است اما بدون شک این تفاوت را می توان در شهرهای مطرح و شناخته شده ای مانند پاریس و لیون مشاهده کرد. اما به طور کلی، اجاره مسکن در فرانسه بین 150 تا 800 یورو در ماه است. تاریخچه اقامتگاه های دولتی نیز متفاوت گفته می شود و هزینه اجاره هر اتاق حدود 150-250 یورو خواهد بود. اگر بخواهیم هزینه های مربوط به اجاره یک آپارتمان مشترک دو تا سه خوابه را بررسی کنیم، بهتر است بدانیم که اجاره بها حدود 420 یورو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *