مهاجرت تحصیلی به کانادا کانادا یکی از امن ترین کشورهای جهان است که نرخ جرم و جنایت پایینی دارد. از نظر پیشرفت و توسعه اجتماعی، طبق گزارش گلوبال نیوز، کانادا در رتبه دوم جهان با بالاترین کیفیت زندگی قرار گرفته است. این کشور به مکانی ایده آل برای تحصیل تبدیل شده است، امروزه بسیاری از دانشجویان بین المللی به دنبال مهاجرت تحصیلی به کانادا هستند. بسیاری از دانشگاه ‌های کانادا در رتبه ‌بندی ‌های معتبر بین‌المللی حضور دارند و استراتژی آموزشی اخیر که توسط وزارت آموزش کانادا تعیین شده است، بر افزایش تعداد دانشجویان خارجی تاکید دارد.

این بدان معناست که تحصیل دانشجویان بین ‌المللی در کانادا مورد استقبال قرار می‌گیرد، بنابراین جای تعجب نیست که از این نظر بسیار محبوب شده است. ویزای تحصیلی کانادا به گونه ای است که دانشجویان خارجی را تشویق می کند تا در طول تحصیلات لیسانس یا کارشناسی ارشد، مشغول به کار شوند و پس از فارغ التحصیلی برای فرصت های کاری بهتر در کشور کانادا اقامت داشته باشند. در حقیقت یکی از روش های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت تحصیلی و در یافت ویزای تحصیلی است، که در ادامه این مقاله اطلاعاتی کاملی را در خصوص مهاجرت تحصیلی به کانادا در اختیار شما قرار خواهیم داد.

فهرست مطالب

مهاجرت تحصیلی به کانادا

کانادا یکی از متنوع ترین کشورهای جهان از نظر قومیتی و زبانی است. در عین حال شهرهای ونکوور، تورنتو ، مونترال، اتاوا و کبک بیشترین جمعیت دانشجویان خارجی را پوشش می دهند و همگی شرایط عالی زندگی و آموزش را فراهم می کنند. در کانادا ، دانش آموزان می توانند زندگی آکادمیک غنی با فعالیت های تفریحی متنوع و سرگرم کننده را تجربه کنند. کارشناسی ارشد را در کانادا بیابید. برخی از دلایل اصلی که چرا باید به کانادا برای تحصیل جدی فکر کنید را بررسی می کنیم:

انگلیسی و فرانسوی هر دو زبان ‌های رسمی در کانادا هستند و وضعیت برابری دارند، اما جای نگرانی نیست در هر شهری از کانادا که اقامت داشته باشید، می‌توانید به راحتی و با صحبت کردن به زبان انگلیسی با شهروندان کانادا ارتباط برقرار کنید. با این حال، در حالی که در کانادا هستید، می توانید فرصت را غنیمت بشمارید و فرانسوی یاد بگیرید یا مهارت های زبان فرانسه خود را تقویت کنید.

بسیاری از دانشگاه‌های کانادا مدارک تحصیلی انگلیسی را برای تمامی مقاطع لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می‌دهند، بنابراین دغدغه اصلی شما این خواهد بود که یک رشته تحصیلی را با توجه به ترجیحات خود انتخاب کنید. بسیاری از دانشگاه های برتر دنیا در کانادا هستند. دانشگاه های کانادا از نظر عملکرد تحصیلی و نرخ بالای اشتغال فارغ التحصیلان شهرت دارند. در واقع، بسیاری از موسسات آموزش عالی کانادا با دانشگاه‌ های عالی رتبه و معروف ایالات متحده و بریتانیا رقابت می‌کنند. از دیدگاه دانشجویی، کیفیت آموزش در کانادا با انعطاف پذیری نیز همراه است. به این صورت که دانش‌ آموزان تشویق می‌شوند قبل از انتخاب یک رشته، در کلاس‌ های مختلفی شرکت کنند. بنابراین این امکان برای شما وجود دارد که قبل از اینکه خودتان را متعهد نمایید، آنچه را که دوست دارید انتخاب کنید. برخی از دانشگاه های برتر کانادا عبارتند از :

 • دانشگاه تورنتو (30 دانشگاه برتر کانادا در TH)
 • دانشگاه بریتیش کلمبیا (40 دانشگاه برتر کانادا در THE)
 • دانشگاه مک گیل (۵۰ دانشگاه برتر کانادا در THE)
 • دانشگاه مونترال (150 دانشگاه برتر کانادا در THE)
مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

زندگی در کانادا و شرایط اخذ ویزای مهاجرت تحصیلی به کانادا Study Permit

کشور کانادا از نظر جغرافیایی در شمال قاره آمریکای شمالی واقع شده است و با کشور آمریکا هم مرز می باشد. جالب است که بدانید یکی از سریع ترین ، بهترین و آسان ترین راه های مهاجرت به کانادا برای دریافت اقامت دائم ، مهاجرت تحصیلی به کانادا است. اخذ تابعیت کانادا از طریق تحصیل ، شرایط اخذ ویزای تحصیلی و هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا در این بخش به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد.

ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های کانادا یکی از روش های مهاجرت به کانادا برای افراد متقاضی است. در دهه گذشته دانش آموزان و دانشجویان بسیار زیادی برای ادامه تحصیل به کانادا مهاجرت نموده اند. سطح آموزش در این کشور از استانداردهای بالایی برخوردار است و دانشگاه های معتبر این کشور در سطح دانشگاه های برتر جهان قرار دارند ، به همین دلیل دانشجویان بین المللی تمایل بسیار زیادی برای اخذ ویزای تحصیلی و مهاجرت به کانادا دارند. یکی از نکاتی که برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا باید بدانید این است که دوره های آموزشی که در این کشور برگزار می شوند بیشتر از 6 ماه هستند ، بنابراین برای گذراندن دوره آموزشی مورد نظر باید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی کانادا اقدام نمایید.

در عین حال مواردی وجود دارد که مراحل اخذ ویزای تحصیلی کانادا را برای شما راحت تر می کنند ، عبارتند از :

 • متقاضی باید توانایی پوشش دهی مخارج یک سال زندگی و تحصیل در کانادا را داشته باشد.
 • متقاضی از موسسات آموزشی عالی کانادا و مورد تایید اداره مهاجرت پذیرش بگیرد.
 • ارائه برنامه تحصیلی دقیق و مقالات ثبت شده و معتبر
 • برخورداری از مدرک زبان و معدل بالا
 • ارائه معرفی معتبر نامه از اساتید
 • پاسپورت متقاضی باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.
 • متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا باید با ارائه مدارک مستند به اداره مهاجرت اثبات کند که قصد ماندن در این کشور را ندارد. در این زمینه لازم به ذکر است که فرد متقاضی با ارائه مدرک متاهل و یا سند ملکی می تواند اداره مهاجرت کانادا را قانع کند که پس از گذراندن دوره آموزشی به کشور خود باز می گردد.

مزایای اخذ ویزای تحصیلی کانادا

 • در صورتی که فرد متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا متاهل باشد در حیل تحصیل همسر متقاضی می تواند نسبت به دریافت اجازه کار اقدام نماید.
 • برای انتخاب بهترین و معتبرترین مدارس ، موسسه های آموزشی (کالج ها) و دانشگاه ها محدودیتی برای متقاضی وجود ندارد.
 • با گرفتن ویزای تحصیلی کانادا شما می توانید با کمترین هزینه در رشته مورد علاقه خود در این کشور ادامه تحصیل دهید.
 • یکی دیگر از مزایای مهم اخذ ویزای تحصیلی کانادا این است که همزمان با تحصیل متقاضی می تواند شغلی با درآمد خوب داشته باشد.
 • در برخی موارد متقاضی تمایل دارد همراه با پدر ، مادر و یا آشنایان خود برای ادامه تحصیل به کانادا مهاجرت کند ، اخذ ویزای تحصیلی کانادا این امکان را فراهم می کند که برای همراهان ویزای 5 ساله مولتی دریافت نماید.

در حقیقت با مهاجرت تحصیلی به کانادا دنیایی با موقعیت ها و شرایط جذاب پیش روی شما خواهد بود. از مزیت های قابل توجه ادامه تحصیل در کانادا این است که فرد دانشجو بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی می تواند نسبت به دریافت ویزای کار کانادا اقدام نماید و در این کشور مشغول به کار شود و در نهایت درآمد مناسبی را کسب کند. علاوه بر موارد ذکر شده فرد دانشجو در حین تحصیل با بهره گیری از مزایای حق کار می تواند در هفته به مدت 20 ساعت در شغل مورد علاقه خود کار نماید. حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که چگونه می توانید نسبت به دریافت ویزای تحصیلی کانادا اقدام کنید؟

هر ساله بیش از 130000 دانشجوی بین المللی برای ادامه تحصیل دانشگاه های کانادا را انتخاب می کنند. کانادا سیستم آموزشی با کیفیت بالا را نیز فراهم نموده است. تحقیقات ، انتشارات علمی و همکاری های بین المللی سه جنبه اصلی هستند که کانادا و موسسات دانشگاهی آن بر روی آنها تمرکز می کنند. اما دریافت ویزای تحصیلی که به عنوان مجوز تحصیل کانادا نیز شناخته می شود ، چقدر دشوار است؟ زمانی که تصمیم می گیرید که در کدام  کشور می خواهید ادامه تحصیل دهید ، فهمیدن این موضوع نقش مهمی را ایفا می کند. بنابراین ، برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا چه باید کرد و چقدر دشوار خواهد بود؟

بیایید با هم بررسی کنیم

برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا و مهاجرت به این کشور در ابتدا باید در یکی از دانشگاه های کانادا اپلای کنید و نامه پذیرش خود را دریافت نمایید. توصیه می کنم اگر هنوز از تصمیم خود مطمئن نیستید ، قبل از شروع فرآیند درخواست ویزای دانشجویی کانادا هدف خود را مشخص کنید. پس از پذیرش در یکی از دانشگاه های کانادا ، نامه پذیرش دریافت خواهید کرد که برای درخواست ویزا مورد نیاز است.

در ادامه تعدادی از دانشگاه های کانادا را برای تحصیل پیشنهاد می کنیم :

 1. دانشگاه تورنتو University of Toronto
 2. دانشگاه یورک York University
 3. دانشگاه مانیتوبا University of Manitoba
 4. دانشگاه تامپسون ریورز Thompson Rivers University
 5. دانشگاه وینیپگ University of Winnipeg

در عین حال بررسی کنید که آیا نیاز به درخواست ویزای دانشجویی در کانادا دارید یا خیر.

می ‌توانید از وزارت مهاجرت کانادا برای اطلاع از نیاز به ویزای تحصیلی یا مجوز استعلام بگیرید. اگر یکی از شرایط زیر برای شما صدق می کند ، نیازی به ویزای تحصیلی کانادا نخواهید داشت :

 • شما یکی از اعضای خانواده یا کارمند یک نماینده خارجی در کانادا هستید که توسط وزارت امور خارجه ، تجارت و توسعه کانادا تایید شده است.
 • شما در یک دوره آموزشی ثبت نام می کنید که کمتر از شش ماه طول می کشد.
 • شما عضو نیروهای مسلح خارجی از قانون نیروهای بازدید کننده هستید.

به یاد داشته باشید که مجوز و یا ویزای تحصیلی به عنوان یک ویزای معمولی عمل نمی کند که به شما تنها اجازه ورود یا سفر به کانادا را می دهد.

در مرحله بعد باید درخواست خود را برای ویزای دانشجویی کانادا ارسال کنید. به محض دریافت نامه پذیرش از دانشگاه، زمان آن است که به مرحله بعدی بروید : درخواست ویزای دانشجویی که به عنوان مجوز تحصیلی شناخته می شود.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مراحل برای دریافت ویزای دانشجویی :

 1. قبل از ورود به کانادا ، به صورت آنلاین برای اخذ ویزای دانشجویی کانادا ، در وب سایت شهروندی و مهاجرت کانادا (CIC) اقدام کنید. به صورت کلی برای درخواست مجوز تحصیل دو راه وجود دارد : آنلاین یا با مراجعه به مرکز درخواست ویزا در کشور خود.
 2. اگر اینترنت محدودی دارید یا نمی توانید مدارک را به صورت آنلاین ارسال کنید ، مدارک درخواست ویزا را از طریق پست ارسال کنید.
 3. یک نامه پذیرش از یک موسسه آموزشی تعیین شده (دانشگاهی که توسط دولت کانادا به رسمیت شناخته شده است) ارائه دهید.
 4. مدارکی دال بر منابع مالی کافی برای حمایت از تحصیل خود در کانادا (هزینه های تحصیل و هزینه های زندگی) ارائه دهید.
 5. مدرکی ارائه دهید که تأیید کند سابقه کیفری ندارید.
 6. سوابق بالینی را ارسال کنید که نشان دهد شما در سلامت کامل هستید. در صورت نیاز معاینات پزشکی کامل را ارائه دهید.
 7. طبق قوانین مهاجرت تحصیلی به کانادا ، اگر یکی از اعضای خانواده شما در حال کار یا درخواست مجوز کار در کانادا را داشته باشد ، درخواست مجوز تحصیل شما در عرض دو هفته بررسی خواهد شد. در موارد زیر می توانید مجوز تحصیل خود را تمدید کنید :
 • در صورتی که شما مایل به ادامه تحصیل باشید.
 • و یا قصد تغییر محل تحصیل خود را دارید.

به یاد داشته باشید که مجوز تحصیل 90 روز پس از پایان تحصیلات شما (پس از دریافت اطلاعیه از اتمام برنامه) منقضی می شود. با این حال هنوز هم این امکان برای شما وجود دارد که برای زندگی در کانادا ، نسبت به دریافت مجوز کار اقدام نمایید ، که به شما امکان می دهد شغلی تمام وقت یا نیمه وقت داشته باشید یا حتی خود اشتغال شوید.

نکته مفید : بررسی کنید که آیا کشور اصلی شما در لیست درخواست های بیومتریک برای درخواست مجوز تحصیل است یا خیر.

 تمام مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی در کانادا

 • فرم تکمیل شده درخواست مجوز دانشجویی
 • اصل نامه پذیرش از دانشگاه
 • یک پاسپورت و یا سند مسافرتی معتبر که به شما امکان بازگشت به کشور خود را نیز می دهد. اگر در ایالات متحده زندگی می کنید ، این کار ضروری نیست.
 • دو عکس جدید در اندازه پاسپورت ، همراه با مشخصات نام و تاریخ تولد در پشت عکس ها
 • اثبات حمایت مالی در طول برنامه تحصیلی شما. این به این معنی است که ثابت کنید بین 10000 تا 11000 CAD در سال برای زندگی در کشور دارید.
 • یک تعهد نامه
 • اگر قصد تحصیل در کبک را دارید، به گواهی نامه پذیرش کبک ، ترجمه انگلیسی و فرانسوی مدرک خود ، بیانیه مترجم و یک کپی تایید شده از مدارک اصلی نیاز خواهید داشت.
 • مدرکی مبنی بر پرداخت هزینه مجوز تحصیل (150 CAD)

الزامات زبان برای مهاجرت تحصیلی به کانادا

مدرک مهارت زبان انگلیسی در لیست مدارک مورد نیاز برای ویزای دانشجویی کانادا گنجانده نشده است. اما اگر از کشوری انگلیسی زبان نیامده اید، دانشگاه های کانادا از شما می خواهند مدرکی مبنی بر تسلط به زبان انگلیسی ارائه دهید. آزمون های زبان پذیرفته شده عبارتند از :

 • آیلتس آکادمیک
 • تافل iBT
 • PTE آکادمیک
 • C1 پیشرفته

 قرار ملاقات و مصاحبه بیومتریک

با توجه به ملیت شما ، ممکن است مجبور شوید در یک مرکز درخواست ویزا در کشور خود حاضر شوید تا بیومتریک خود را انجام دهید. هزینه بیومتریک 85 دلار کانادا است. این هزینه علاوه بر هزینه درخواست روادید معمولی (150 CAD) می باشد. برخی از کشورها از این الزامات بیومتریک مستثنی هستند ، بنابراین شهروندان آنها به هیچ وجه نیازی به مراجعه به وزارت مهاجرت کانادا ندارند.

مدت زمان دریافت ویزای تحصیل کانادا چقدر است؟

پس از درخواست برای اخذ ویزای تحصیل در کانادا ، زمان بررسی ممکن است تا 90 روز طول بکشد ، اما معمولا سریع تر انجام می گردد. مدت زمان دریافت ویزای تحصیل کانادا به وضعیت کشور شما نیز بستگی دارد. حتماً برای درخواست ویزای خود زمان بیشتری را در نظر بگیرید. بلافاصله پس از پذیرش و ثبت نام در دانشگاه مورد نظر خود ، می توانید درخواست خود را برای مهاجرت تحصیلی به کانادا ارسال کنید. توجه داشته باشید که شما باید حداقل 4-6 ماه قبل از شروع دوره تحصیلی دانشگاه درخواست اخذ ویزای نحصیلی را ارسال نمایید.

اگر دانشجوی ایرانی هستید ، برای تحصیل در کانادا به اخذ ویزای تحصیلی نیاز خواهید داشت. این ویزا به طور خاص برای دانشجویانی مانند شما در نظر گرفته شده است که آماده ادامه تحصیل در کانادا هستید. برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تحصیل در کانادا برای شما مناسب است یا خیر ، اطلاعات کامل و جامعی را در مورد روند دریافت ویزای تحصیلی و مهاجرت تحصیلی به کانادا بیابید. برای دریافت سریع تر ویزای تحصیلی می توانید از خدمات fereshteganiran.com استفاده کنید. هم چنین می توانید اطلاعات به روز در مورد مهاجرت تحصیلی کانادا را در صفحه رسمی ویزای دانشجویی دولت کانادا بیابید.

حتماً برای درخواست ویزای خود زمان بیشتری در نظر بگیرید. بلافاصله پس از پذیرش و ثبت نام در دانشگاه مورد نظر خود، می توانید درخواست خود را برای مجوز تحصیل کانادا آغاز کنید. شما باید حداقل 4-6 ماه قبل از شروع برنامه تحصیلی دانشگاه خود درخواست دهید. پس از درخواست، می توانید انتظار داشته باشید که حدود 42 روز برای تصمیم گیری صبر کنید.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مراحل اخذ ویزای تحصیلی کانادا برای دانشجویان ایرانی

دانشجویان ایرانی برای دریافت ویزای تحصیلی که به آنها امکان تحصیل در کانادا را می دهد ، باید چه اقداماتی را انجام دهند :

می توانید به صورت آنلاین یا حضوری برای اخذ ویزا اقدام کنید. اما برای ثبت درخواست مهاجرت تحصیلی به کانادا در ایران هیچ مرکزی وجود ندارد، بنابراین برای گرفتن بیومتریک باید به خارج از کشور سفر کنید و در صورت نیاز مدارک خود را از طریق پست ارسال کنید. مقامات کانادایی درخواست ویزا در ترکیه را توصیه می کنند. بسته به شرایط شما ، پس از بررسی درخواست مهاجرت تحصیلی، این امکان وجود دارد که برای مصاحبه ویزا دعوت شوید. دانشجویان ایرانی ممکن است در طول فرآیند درخواست ویزا مجبور به ارائه مشخصات بیومتریک شوند. بیومتریک شما اساساً یک شناسه اضافی (مانند اثر انگشت و تصاویر) است که کشورها برای اهداف امنیتی استفاده می کنند.

در طول فرآیند درخواست باید در مصاحبه ویزا شرکت کنید.

ویزای تحصیل در کانادا حداکثر تا مدت دوره + 3 ماه معتبر است. برای اینکه بتوانید در کل دوره تحصیلی خود بمانید ، ممکن است نیاز به تمدید ویزای خود به صورت سالانه داشته باشید. اگر می خواهید پس از پایان مدرک تحصیلی خود در کانادا بمانید ، باید برای ویزای دیگری یا تمدید ویزا از طریق اداره مهاجرت اقدام کنید.

هزینه اخذ ویزای دانشجویی برای ایرانیان چقدر است؟

برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا ، باید هزینه ای معادل 150 دلار کانادا نیز بپردازید. بسته به وضعیت شما ، مقامات کانادایی به شما اجازه می دهند این هزینه را به صورت آنلاین ، در محل در مرکز درخواست ویزا در ایران یا از طریق حواله بانکی پرداخت کنید.

دانشجویان ایرانی برای ویزای کانادا نیازی به دریافت بیمه درمانی نخواهند داشت. برای جمع آوری بیومتریک خود باید 85 دلار کانادا اضافی بپردازید. همچنین باید هزینه سفر خود را به مرکز درخواست ویزا در ترکیه یا مقصد دیگری در خارج از کشور بپردازید.

برای دریافت ویزای دانشجویی چه مدارکی لازم است؟

هنگامی که برای ویزای خود درخواست می دهید ، یکی از مهم ترین چیزهایی که باید ثابت کنید این است که می توانید در طول دوره تحصیلی هزینه زندگی خود را پرداخت نمایید. به عنوان مثال ، آنها از شما می خواهند ثابت کنید که اگر قصد دارید در هر استانی به جز کبک تحصیل کنید ، می توانید ماهانه 833 دلار کانادا بپردازید ، یا اگر قصد تحصیل در کبک را دارید ، می توانید 917 دلار کانادا پرداخت کنید.

دانشجویان ایرانی برای تحصیل در دانشگاه های بین المللی در کانادا نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی نخواهند داشت. به علاوه دانشجویان ایرانی قبل از ورود به کانادا نیازی به انجام تست پزشکی ندارند.

دانشجویان ایرانی که قصد مهاجرت تحصیلی در کانادا را دارند نیازی به ایجاد حساب بانکی محدود نخواهند داشت. این نوع حساب بانکی مقدار پولی را که می توانید هر ماه برداشت کنید محدود می کند و فقط زمانی که به کانادا می رسید به شما امکان می دهد به آن دسترسی داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر درباره ویزا به وب سایت fereshteganiran.com مراجعه کنید.

بیش از نیمی از ساکنان کانادا دارای مدرک دانشگاهی هستند. رشته های تحصیلی محبوبی که می توانید برای گذراندن دوره کارشناسی ارشد در کانادا انتخاب کنید عبارتند از : روزنامه نگاری ، سیاست ، پزشکی ، مهندسی و فناوری اطلاعات ، که بسیاری از آنها به زبان انگلیسی تدریس می شوند. دانشجویان از سراسر جهان برای گذراندن دوره های آموزشی مختلف به دانشگاه های کانادا هجوم می آورند. زیرساخت های قوی ، برنامه درسی پیشرفته ، و پردیس های گسترده همه از ویژگی های هر مؤسسه کانادایی هستند.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

چرا در کانادا تحصیل کنیم؟

کانادا یکی از بهترین مکان ها برای تحصیلات عالی است و این کشور سالانه هزاران دانشجو را از سراسر جهان جذب می کند. دانشگاه های کانادا آموزش در سطح جهانی ارائه می دهند که در سطح جهانی شناخته شده است و تحقیق یکی از اجزای اصلی هر دوره تحصیلات تکمیلی در نظر گرفته می شود. دانشگاه‌ ها از دانشجویانی حمایت می ‌کنند که بهترین ایده‌های تحقیقاتی را ارائه دهند و در عین حال بورسیه تحصیلی با توجه به کار تحقیقاتی ارائه می‌شود. در ادامه دلایل دیگری برای تحصیل در کانادا وجود دارد:

 • آموزش و پرورش مقرون به صرفه
 • فرصت های پژوهشی نوآورانه و فراوان
 • امکانات مهاجرت
 • سبک زندگی هیجان انگیز
 • جوامع سالم و ایمن
 • فرصت های کار و کارآموزی برای دانشجویان بین المللی در حین تحصیل

برخی از دلایل مرتبط دیگر برای انتخاب کانادا عبارتند از :

 • فرصت‌ های تحقیقاتی متعدد – دانشگاه‌ های کانادا از دانشجویانی که می ‌توانند ایده‌ های تحقیقاتی خوبی ارائه دهند ، پشتیبانی می‌ کنند.
 • امکان مهاجرت پس از اتمام دوره – اگر داوطلبی تصمیم به تحصیل در کانادا داشته باشد در سه زمینه زبان ، تحصیل و کار امتیاز کسب می کند. در صورت قرار گرفتن در گروه سنی خاصی ، چند امتیاز اضافی وجود خواهد داشت. تحصیل در کانادا می تواند امتیازهای ارزشمندی را برای جریان های مهاجرتی مختلف مانند جریان های اکسپرس اینتری یا PNP ارائه دهد.
 • برخورداری از فضای پر جنب و جوش و هیجان انگیز تحصیل
 • دانشجویان بین المللی این امکان را دارند که در حین تحصیل کار کنند – کانادا مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) را ارائه می دهد که به دانشجویان خارجی کمک می کند پس از اتمام دوره تحصیلی خود در یک موسسه آموزشی تعیین شده (DLI) تجربه شغلی در کانادا را کسب کنند. PGWP بسته به مدت زمان دوره تحصیلی به مدت سه سال معتبر است.
 • فرصت های کارآموزی عالی

بررسی هزینه تحصیل در کانادا

هزینه های تحصیل در دانشگاه های کانادا بسته به موسسه و استان متفاوت است ، اما هزینه آن در مقایسه با سایر کشورهای جهان به طور کلی مقرون به صرفه تر است. دوره های فنی و پزشکی گرانتر از دوره های هنری است. به طور متوسط ، شهریه و هزینه ها از 7000 دلار کانادا تا 35000 دلار کانادا برای یک دانشجوی بین المللی متغیر است.

متوسط ​​هزینه های دوره تحصیلی در کانادا (به CAD*) :

 1. دوره تحصیلی کارشناسی 12000 تا 25000 دلار در سال
 2. دوره تحصیلی کارشناسی ارشد 24000 تا 35000 دلار در سال
 3. مدرک دکترا 7000 تا 10000 دلار در سال

هزینه تحصیل در کانادا شامل عوامل دیگری مانند هزینه زندگی و هزینه های درخواست ویزای کانادا خواهد بود که باید متحمل شوید. دانشگاه ها و کالج های کانادا در سال سه پذیرش ارائه می دهند که در برخی از موسسات به عنوان ترم نامیده می شوند. سه ورودی موجود در کانادا عبارتند از :

ورودی 1 : ترم پاییز – یک دوره آموزشی محبوب که از ماه سپتامبر شروع می شود.

ورودی 2 : ترم زمستانی – که در ماه ژانویه شروع می شود.

ورودی 3 : ترم تابستانی – معمولاً از آوریل / مه شروع می شود ، این پذیرش برای برنامه ها و کالج های محدود در دسترس است.

ما به شما توصیه می کنیم که قبل از آغاز دوره تحصیلی درخواست پذیرش در دانشگاه مورد نظر را ثبت کنید زیرا ثبت درخواست پذیرش و بورسیه تحصیلی در آخرین لحظه دشوار خواهد بود. همیشه می توانید 6 تا 9 ماه قبل از شروع دوره تحصیلی درخواست دهید. به طور کلی برای کسب اطلاعات در مورد شرایط پذیرش مستقیماً با دانشگاه تماس بگیرید. هر دانشگاهی شرایط پذیرش خود را دارد. درخواست ها را قبل از موعد مقرر تکمیل و ارسال کنید.

شرایط اخذ ویزای کار برای دانشجویان:

 • دانش آموزان باید بالای 18 سال سن داشته باشند.
 • دانشجویان بین‌المللی در دانشگاه‌ های کانادا می ‌توانند در طول ترم‌ های تحصیلی دانشگاه تا 20 ساعت در داخل دانشگاه یا خارج از دانشگاه و بدون نیاز به مجوز کار به‌ طور تمام وقت در تعطیلات زمستانی یا تابستانی کار کنند.
 • اگر دانشجویی دارای ویزای تحصیلی کانادا و حق کار باشد ، همسر وی نیز از این حق برخوردار خواهد بود.

مهم ترین مجوزی که قبل از مهاجرت به کانادا به عنوان یک دانشجوی بین المللی به آن نیاز دارید، ویزای تحصیلی است.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

بروز رسانی مجوزهای تحصیلی کانادا و ویروس کرونا:

با توجه به همه‌ گیری جهانی COVID-19 ، دانشجویان بین‌ المللی که مایلند به کانادا سفر کنند ، باید به طور منظم از الزامات و محدودیت‌ های سفر کانادا برای دانشجویان بین ‌المللی اطلاعات کنند. سایت fereshteganiran.com ، با هماهنگی و با توجه به اطلاعات اداره مهاجرت کانادا مرتباً به روز می شود. قبل از اینکه برای ویزای تحصیلی کانادا درخواست دهید ، باید نامه پذیرش از مدرسه، دانشگاه یا کالج در کانادا داشته باشید.

کانادا مسیر جدیدی را اعلام کرد که دانشجویان بین المللی در کانادا را به مقیم دائم تبدیل می کند. کانادا همچنان درخواست های مجوز تحصیل را می پذیرد، با این حال، باید انتظار تاخیر داشت.

با توجه به شرایطی که ویروس کرونا در دنیا ایجاد نموده است ، اگر پس از 18 مارس 2020 مجوز تحصیل برای یک دانشجوی بین المللی صادر شده باشد، در حال حاضر اجازه سفر به کانادا را ندارند.

اگر با هواپیما سفر می کنید، باید تمام الزامات خطوط هوایی را رعایت کنید و قبل از اینکه اجازه سوار شدن به پرواز خود را بگیرید، تست ویروس کرونا توسط خطوط هوایی را بگذرانید. هر فردی که علائم کووید-19 را نشان دهد اجازه ورود هوایی به کانادا را نخواهد داشت. هنگام ورود به کانادا باید قرنطینه 14 روزه را بگذرانید. حتی اگر علائمی نداشته باشید.

سالانه بیش از 130000 دانشجو برای تحصیل به کانادا می آیند. برای انجام این کار ، آنها باید مجوز تحصیل صادر شده توسط دولت کانادا را دریافت کنند. این مجوز ، که نوعی ویزای اقامت موقت (TRV) است ، به دانشجویان اجازه می دهد تا برای یک دوره موقت در کانادا تحصیل کنند و به طور معمول نشان دهنده موسسه آموزشی و دوره تحصیلی است. برای واجد شرایط بودن، متقاضی باید دارای مجموعه خاصی از شرایط ذکر شده باشد.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا، پس از مهاجرت تحصیلی به کانادا باید بدانید که :

 • در موسسه آموزشی پذیرش شده ثبت نام کنید.
 • به شرایط مندرج در ویزای تحصیلی خود احترام بگذارید.
 • زمانی که مجوز شما منقضی شد، کانادا را ترک کنید.
 • واجد شرایط بودن ویزای تحصیلی خود را بررسی کنید.

تحصیل در کانادا برای هر دانشجویی یک تجربه شگفت انگیز است. کانادا یکی از بالاترین استانداردهای آموزشی را در جهان دارد. اگر می خواهید از تأیید درخواست ویزای دانشجویی خود اطمینان حاصل کنید، توصیه می کنیم قبل از ارسال با ما مشورت کنید. ما به هزاران و هزاران دانشجو کمک کرده ایم که با مجوز تحصیلی با موفقیت وارد کانادا شوند و می توانیم به شما نیز کمک کنیم! اولین قدم برای تحصیل در کانادا ، ارزیابی پرونده شماست.

لیست کالج و دانشگاه های برتر کانادا

 1. دانشگاه بریتیش کلمبیا (The University of British Columbia)
 2. دانشگاه مک گیل (McGill University)
 3. دانشگاه واترلو (University of Waterloo)
 4. دانشگاه سیمون فریزر (Simon Fraser University)
 5. دانشگاه آلبرتا (University of Alberta)
 6. دانشگاه کلگری (University of Calgary)
 7. دانشگاه کویین (Queens University)
 8. دانشگاه وسترن (Western University)

نکاتی که قبل از مهاجرت تحصیلی به کانادا باید بدانید

مهاجرت به یک کشور خارجی برای ادامه تحصیل می تواند تغییرات و چالش هایی را ایجاد کند که قبل از آمدن به کانادا برای تحصیل باید خود را برای آن آماده کنید. اگرچه کانادا یکی از محبوب ترین کشورها برای آموزش عالی است ، اما بسیاری از دلایل وجود دارد که دانشجویان بین المللی قبل از آمدن به اینجا از آنها بی اطلاع هستند. بنابراین موارد زیادی وجود دارد که شما باید قبل از گذراندن سال های زندگی خود در کانادا در مورد زندگی دانشجویی در کانادا بدانید. تحصیل در کانادا می ‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد ، اما در ادامه نکاتی وجود دارد که باید در مورد مهاجرت تحصیلی به کانادا بدانید.

تحصیل در کانادا مقرون به صرفه است.

در مقایسه با کشورهای رقابتی ، هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی کانادا نسبتاً ارزان است . هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی کانادا معمولا بین 12000 تا 25000 دلار در سال است. هزینه های زندگی تقریباً نسبت به قیمت کشورهای رقیب مانند آمریکا، بریتانیا و استرالیا کمتر می باشد. هزینه اجاره آپارتمان از 400 دلار تا 1500 دلار در ماه بسته به محل زندگی شما خواهد بود.

کانادا دو زبان رسمی دارد

انگلیسی و فرانسوی هر دو زبان رسمی در کانادا هستند. اگرچه اکثر فرانسوی زبانان کانادا در استان کبک زندگی می کنند ، از شنیدن این زبان در سراسر کشور تعجب نکنید. اگر قصد تحصیل در کبک را دارید ، احتمالاً علاوه بر مهارت های زبان انگلیسی ، باید زبان فرانسه را نیز بیاموزید.

بورسیه های موجود برای دانشجویان بین المللی

بورسیه های متعددی برای دانشجویان خارجی وجود دارد. برخی از این بورسیه ها عبارتند از :

بورسیه های بین المللی Lester B. Pearson

برنامه بورسیه تحصیلی بین المللی Lester B. Pearson در دانشگاه تورنتو به منظور شناسایی دانشجویان بین المللی است

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

، این بورسیه شامل شهریه ، کتاب ، هزینه های جانبی و پشتیبانی کامل اقامت به مدت چهار سال می شود.

 

بورسیه های ورودی بین المللی کالج هامبر

هامبر برای دانشجویان بین المللی جدید بورسیه های تحصیلی شهریه کامل و جزئی قابل تمدید ارائه می دهد.

برنامه بورسیه دانشجویی بین المللی دانشگاه یورک

دانشجویان بین المللی که دارای سوابق تحصیلی عالی هستند و در دانشگاه یورک پذیرفته شده اند ، واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی به ارزش 60000 تا 100000 دلار برای یک دوره چهار ساله می باشند.

بورسیه های تحصیلی دانشگاه بریتیش کلمبیا برای دانشجویان بین المللی

UBC با اختصاص بیش از 10 میلیون دلار کانادا سالانه به جوایز ، بورسیه ها و سایر اشکال کمک های مالی برای دانشجویان بین المللی در مقطع کارشناسی ، موفقیت تحصیلی دانشجویان برجسته از سراسر جهان را به رسمیت می شناسد.

شرایط آب و هوایی

اگر قصد تحصیل در کانادا را دارید، باید برای چندین ماه در هوای سرد زندگی کنید. شما به یک ژاکت زمستانی خوب ، کلاه ، روسر، دستکش، چکمه های زمستانی ضد آب و غیره نیاز خواهید داشت.

چگونه دانشگاه خود را انتخاب کنید.

دانشگاه ها ، کالج ها و موسسات زیادی در کانادا وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. اکثر کالج ‌ها و دانشگاه‌ ها در کانادا دارای بودجه عمومی و اعتباری هستند، به این معنی که شما بالاترین منبع تحصیلی را دریافت خواهید کرد تا به شما کمک کند پس از تحصیل شغلی پیدا کنید.

ویزای تحصیلی کانادا را در اسرع وقت دریافت کنید

اگر می خواهید دوره های کوتاه مدت یا برنامه های تحصیلی شش ماهه یا کمتر را بگذرانید، مجوز تحصیل لازم نیست. شما می‌ توانید در برنامه‌ های کوتاه‌ مدت در هر مؤسسه آموزشی ثبت‌ نام کنید. برای تحصیل در کانادا برای بیش از شش ماه ، باید ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کنید. این ویزای شما برای مدت اقامت شما خواهد بود. بسته به ملیت شما ، ممکن است نیاز به دریافت مجوز اقامت موقت نیز داشته باشید که می تواند همزمان با درخواست مجوز تحصیل شما مورد بررسی قرار گیرد.

کار در حین تحصیل

در کانادا ، دانشجویان خارجی/بین‌المللی که در حال تحصیل هستند نیز می‌ توانند در حین انجام این کار در محوطه دانشگاه یا خارج از آن کار کنند تا زمانی که مجوز تحصیل معتبر داشته باشند. برای کار پاره وقت، همه دانشجویان با مجوز تحصیلی معتبر مجاز به کار پاره وقت در داخل یا خارج از دانشگاه تا 20 ساعت در هفته در طول ترم های دانشگاه و به صورت تمام وقت در تعطیلات ترم هستند. با این حال، برخی از دوره‌ ها ممکن است تصریح کنند که دانش‌آموزان بیش از 10 ساعت در هفته در طول ترم کار نمی‌کنند – به‌ ویژه اگر دانشجوی مذکور برای تحصیل در کانادا بودجه دریافت کرده باشد. در مورد کار در حین تحصیل در کانادا بیشتر بدانید.

نرخ پذیرش برای کشور کانادا بالا است

گرفتن پذیرش در دانشگاه های کانادا بسیار آسان است. کانادا دارای طیف گسترده ای از دوره های آمورشی است و بسیاری از آنها شرایط ورود آسانی دارند. بسیاری از شرایط لازم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا فقط یک دیپلم دبیرستان است. با این حال ، اکثر برنامه‌ های پزشکی و حقوق نیاز به تحصیل در مقطع لیسانس در کانادا، مهارت‌ های عالی انگلیسی و ویژگی ‌های فوق برنامه بیشتر برای یک دانشجو بسیار عالی خواهد بود.

سیستم مراقبت های بهداشتی در کانادا

بیمه درمانی در کانادا نسبتاً مقرون به صرفه در نظر گرفته می شود و برخی از استان ها و مناطق حتی به دانشجویان بین المللی تعلق می گیرد. سی آی سی نیوز بیان می کند که این استان ها و مناطق شامل آلبرتا ، بریتیش کلمبیا ، مانیتوبا ، نیوفاندلند و لابرادور ، مناطق شمال غربی و ساسکاچوان هستند. میزان پوشش از مکانی به مکان دیگر متفاوت است. حتی در استان هایی که به طور کلی بیمه سلامت عمومی ارائه نمی دهند ، برخی از آنها با کشورهای خاصی قرارداد دارند و انتاریو طرح بیمه سلامت دانشگاه (UHIP) را ارائه می دهد.

بسیاری از مؤسسات تحصیلات تکمیلی نیز بسته های بیمه درمانی خود را ارائه می دهند. مقرون به صرفه بودن مراقبت های بهداشتی کانادا برای رفاه کلی و هزینه زندگی دانشجویان کانادایی قابل توجه است.

استانداردهای آموزشی کانادا

در حالی که کیفیت آموزشی که دریافت خواهید کرد تنها عاملی نیست که باید در نظر بگیرید ، اما یک عامل بسیار مهم است. همانطور که دفتر آموزش بین‌المللی کانادا اشاره می‌کند ، سیستم آموزشی کانادا دارای استانداردهای بالا و رتبه‌ های برتر بین‌المللی است و در عین حال از پایین‌ ترین هزینه‌ های تحصیل برای کشورهای انگلیسی زبان برخوردار است. بورسیه ها همچنین می توانند به دانشجویان بین المللی کمک کنند. علاوه بر این ، مدارک تحصیلی از کانادا “در سراسر جهان به عنوان معادل مدارک اخذ شده از ایالات متحده یا کشورهای مشترک المنافع شناخته می شوند” و کانادا طیف گسترده ای از موسسات آموزشی و برنامه ها را برای دیپلم و مدرک فنی و حرفه ای ارائه می دهد.

چند فرهنگی بودن کانادا

علاوه بر دو زبانه بودن، کانادا به چند فرهنگی بودن نیز معروف است. طبق گزارش اداره آموزش بین المللی کانادا ، 15 میلیون مهاجر در یک قرن و نیم گذشته به این کشور مهاجرت نموده اند و بیش از یک میلیون بومی در کانادا زندگی می کنند. علاوه بر این ، کانادا سیاست هایی دارد که از حقوق شهروندان خود برای زنده نگه داشتن شیوه های فرهنگی آنها و غنی سازی تجربه کانادایی محافظت می کند.

کانادا تجربیات فرهنگی غنی را از سراسر جهان ارائه می دهد. نظرسنجی CBIE تأیید کرد که دانش‌آموزان از تنوع موجود در محوطه دانشگاه قدردانی می‌کنند و «در حین یادگیری و مطالعات پژوهشی از یادگیری فرهنگ ‌های مختلف و دیدگاه‌ های بین‌المللی واقعاً لذت می‌برند».

فرصت های زبان

مهاجرت تحصیلی به کانادا علاوه بر فرصتی برای تقویت مهارت های خود در مکالمه و نوشتن انگلیسی ، می تواند به یادگیری دومین زبان رسمی نیز کمک کند : فرانسوی. کانادا به عنوان یک کشور دو زبانه ، مکانی عالی برای افزایش درک فرد از هر دو زبان و فرهنگ های منحصر به فرد است. نظرسنجی CBIE به ما می گوید که بسیاری از دانشجویان بین المللی می گویند که در حین تحصیل در اینجا مهارت های زبانی خود را بهبود بخشیده اند و از تجربه منحصر به فرد زندگی در یک کشور دو زبانه قدردانی می کنند. تحصیل در کانادا می تواند تجربیات فرهنگی منحصر به فردی و همچنین مزیت رقابتی مبتنی بر زبان را برای شما فراهم کند.

کشوری با فناوری پیشرفته و مدرن

کانادا کشوری پیشرو در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات است. به عنوان مثال ، کانادا یکی از اولین کشورهای جهان بود که مدارس و کتابخانه ها را به اینترنت متصل کرد.

خوابگاه دانشجویی کانادا

اکثر دانشگاه ها خوابگاهی در محوطه دانشگاه ارائه می دهند و دانشجویان سال اول اغلب برای رزرو اتاق ها اولویت دارند. به طور کلی خانه هایی به سبک خوابگاه هستند که ممکن است دارای امکانات مشترکی مانند آشپزخانه یا حمام باشند یا نباشند. دانشجویانی که از ایده زندگی در یک منطقه با جنسیت مختلط ناراحت هستند، باید قبل از رزرو اتاق، دانشگاه را از شرایط خود مطلع کنند. مسکن خارج از دانشگاه نیز به صورت استقرار خانوادگی یا اجاره خصوصی در دسترس است.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مزایای تبدیل شدن به یک دانشجوی بین المللی کانادایی

دانشجوی بین‌المللی بودن در کانادا مزایای زیادی دارد ، از برنامه ‌های آموزشی و تفریحی در دانشگاه گرفته تا برنامه‌ های مهاجرتی که برای کمک به تسهیل درخواست ‌های اقامت دائم طراحی شده‌اند ، شهرت و میزان محبوبیت کانادا برای برتری تحصیلی قابل انکار نیست!

از آنجایی که تعداد دانشجویان بین‌المللی در کانادا همچنان در حال افزایش است ، دولت‌ و مدارس برنامه‌ های مختلفی را برای ارتقای تجربه دانش ‌آموزی در نظر می ‌گیرند و در عین حال کار و زندگی دانشجویان بین‌المللی علاقه‌ مند را در این کشور آسان ‌تر می‌کنند. اکثر دانشگاه‌ ها و کالج ‌ها مجموعه‌ ای از برنامه‌ ها را برای ادغام دانشجویان بین‌المللی در جوامع مختلف پردیس مانند برنامه‌ های زبان انگلیسی کمکی به عنوان زبان دوم ارائه می‌دهند.

جدا از برنامه‌هایی که برای کمک به دانش‌آموزان در مدرسه طراحی شده‌ اند ، دولت کانادا هم در سطح استانی و هم در سطح فدرال مجموعه‌ ای از برنامه ‌های مهاجرتی را برای کمک به دانشجویان بین ‌المللی برای انتقال به اقامت دائم پس از فارغ ‌التحصیلی ارائه می‌ دهد.

اخذ ویزای کانادا برای وابستگان دانشجویی

اگر همسر یا فرزند زیر 18 سال دارید که باید در طول تحصیل با شما به کانادا بیاید ، آنها نیز می توانند برای ویزا درخواست دهند. همسر شما این امکان را دارد که برای مجوز کار آزاد درخواست دهد ، که با مدت زمان دوره تحصیلی شما اعتبار دارد. این نوع مجوز به آنها نیازی به داشتن شغل قبل از ورود به کانادا ندارد ، به سادگی به آنها این امکان را می دهد که در طول مدت اقامت خود در این کشور کار کنند.

اگر فرزندی دارید که در طول تحصیل در کانادا به شما ملحق می شود ، تا زمانی که مدرکی مبنی بر برنامه تحصیلی و مجوز تحصیل شما وجود داشته باشد ، کودک می تواند به عنوان بازدیدکننده وارد شود.

در نظر داشته باشید که ویزای تحصیلی کانادا تقاضای زیادی دارد ، بنابراین ، متأسفانه ، رد شدن درخواست ها رایج است. در وهله اول دریافت درست برنامه مهاجرت تحصیلی به کانادا و دریافت مشاوره می تواند استرس و هزینه زیادی را برای شما کاهش دهد. در اینجا برخی از رایج ترین دلایل رد شدن و نحوه رفع آن ها ذکر شده است :

 • بودجه مالی ناکافی : دستیابی به حداقل آستانه مالی همیشه کافی نیست. اگر ثابت کنید که برای بیش از یک سال بودجه کافی دارید ، درخواست شما قانع‌کننده‌تر خواهد بود.
 • مدارک مفقود شده : اگر نمرات آزمون زبان و مدارک مهاجرت خود را پیوست نکنید ، درخواست شما رد می شود.
 • برنامه های بازگشت به خانه : مجوزهای تحصیلی فقط ویزای موقت هستند ، بنابراین باید ثابت کنید که قصد دارید پس از تحصیل به کشور خود بازگردید.
 • اگر مجوز تحصیل شما همچنان توسط IRCC رد شود، دلیل آن در نامه امتناع به شما گفته خواهد شد. شما می ‌توانید در هر زمانی برای ویزای تحصیل خود مجددا درخواست دهید، اما مطمئن شوید که در ارسال قبلی خود به مشکلات پرداخته اید.
 • اگر فکر می کنید که اولین درخواست شما به اشتباه رد شده است، همیشه می توانید درخواست تجدید نظر را ثبت کنید.

جمع بندی:

کانادا یکی از زیباترین کشورهای جهان است که دارای مناظر مختلف است. دانشجویانی که در کانادا تحصیل می کنند می توانند از طبیعت لذت ببرند، طبیعت وحشی را کشف کنند، در شهرهای بزرگ پیمایش کنند، در کنار سواحل دراز بکشند و از هزاران جاذبه گردشگری دیدن کنند. کانادا دارای کالج ها و دانشگاه هایی در خطوط ساحلی اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام است. دانشجویان بین المللی که دوره ای را بیش از 8 ماه به پایان رسانده اند می توانند برای مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWD) درخواست دهند. ویزای کار کانادا می تواند تا 3 سال معتبر باشد. کانادا همچنین دارای تعدادی جریان برای اقامت دائم است که ممکن است به عنوان یک دانشجوی بین المللی واجد شرایط باشید.

آیا شما علاقه مند به مهاجرت تحصیلی به کانادا هستید؟ آیا سوالی در رابطه با نیازهای مهاجرتی خود دارید؟ اگر چنین است، همین امروز با fereshteganiran.com تماس بگیرید. تمامی پرونده های ما توسط متخصصان مهاجرتی با صلاحیت و با تجربه، رسیدگی می شود.