سوپر ویزای کانادا یک مدرک مهم است که به والدین فرد داده می شود تا بتوانند به کانادا مهاجرت کنند یا در آنجا اقامت کوتاه مدت داشته باشند. اگر شما هم می ‌خواهید والدین خود یا پدربزرگ ‌ها و مادربزرگ ‌هایتان بتوانند بیش از شش ماه به طور همزمان با شما در کانادا زندگی کنند، به احتمال زیاد، سوپر ویزای کانادا همان چیزی است که به آن نیاز دارید. تصمیم داریم دقیقاً توضیح دهیم که سوپر ویزا برای کانادا چیست، شرایطی که شما و خانواده تان برای تایید شدن باید داشته باشید شامل چه مواردی است و همچنین، نحوه درخواست این نوع ویزا را نیز توضیح می دهیم. اگر فکر می کنید مشمول این ویزا هستید و به آن نیاز دارید، تا پایان بحث همراه ما باشید.

سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا نوعی ویزا است که به والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ های شهروندان یا افراد مقیم دائم کانادا اجازه می دهد تا بیش از شش ماه به صورت استاندارد، در هر سفر، در کانادا زندگی کنند. سوپر ویزای کانادا همچنین به عنوان ویزای والدین و ویزای پدربزرگ و مادربزرگ در کانادا شناخته می شود. سوپر ویزای کانادا به والدین یا پدربزرگ ها و مادربزرگ ها اجازه می دهد تا حداکثر دو سال در کانادا اقامت داشته باشند.

لازم به ذکر است که این نوع سوپر ویزا، 10 سال اعتبار دارد، بنابراین والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ ها می توانند در این 10 سال، هر چند وقت یک بار به کانادا سفر کنند؛ به شرطی که زمان هر سفر، کمتر از دو سال باشد؛ یعنی سوپر ویزا، یک ویزای چند بار ورود است.

اگر هر بار سفر به کانادا، اقامت یا ماندن در این کشور، کمتر از شش ماه باشد، نیازی به ارائه سوپر ویزا ندارید. اگر متقاضی سفر به کانادا از کشوری باشد که معاف از ویزا است، تنها چیزی که نیاز دارد، یک ویزای بازدید کننده یا مجوز الکترونیکی سفر (eTA) است. خاطر نشان می کنیم که سوپر ویزا برای کانادا فقط برای والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ شهروندان کانادایی یا افراد با اقامت دائم کانادا در دسترس است.

شرایط سوپر ویزای کانادا چیست؟

چه افرادی واجد شرایط بودن برای أخذ سوپر ویزای کانادا هستند؟ برخی از معیارهای افراد برای واجد شرایط بودن جهت دریافت سوپر ویزای کانادا وجود دارد که برای معتبر بودن سوپر ویزا باید رعایت کنید. شرایط سوپر ویزای کانادا عبارتند از:

 • شما باید پدر و مادر یا پدربزرگ یا پدربزرگ یک شهروند یا مقیم دائم کانادا باشید.
 • فرزند یا نوه شما از شما دعوت می کند که به کانادا بروید.
 • فرزند یا نوه شما حداقل درآمد مجاز و معرفی شده را دارد.
 • شما باید بیمه درمانی را از یک شرکت بیمه کانادایی خریداری کنید که حداقل یک سال اعتبار دارد.
 • شما باید تحت معاینه پزشکی مهاجرت قرار بگیرید. شما می توانید این کار را از قبل قبل از درخواست یا بعد از درخواست سوپر ویزا انجام دهید.
 • شما باید از خارج از کانادا برای سوپر ویزا درخواست دهید و سپس برای سفر، باید اجازه ورود به کانادا را داشته باشید.
سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا

شرایط درآمد فرد برای صدور سوپر ویزای کانادا چیست؟

یک حداقل درآمد وجود دارد که فرزند یا نوه شما باید واجد آن باشد تا سوپر ویزا توسط شرایط او تایید شود. این آستانه درآمد، به صورت (LICO) معرفی می شود. درآمد همسر، فرزند یا نوه شما یا شریک زندگی نیز می تواند برای برآورده کردن شرایط درآمد سوپر ویزا لحاظ شود. حداقل درآمد مورد نیاز، معیاری از تعداد افراد در خانواده فرزند یا نوه شما است.

برای محاسبه گستره یک خانواده، همه افراد ذکر شده در زیر را در نظر بگیرید:

 • میزبان (یعنی فرزند یا نوه)
 • همسر یا شریک عرفی میزبان
 • فرزندان تحت تکفل میزبان
 • هر کسی که میزبان ممکن است قبلاً او را حمایت مالی کرده باشد؛ و البته قرارداد حمایت مالی هنوز هم در حال اجرا است.
 • والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ متقاضی سوپر ویزا
 • والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ همسر یا شریک زندگی؛ در صورت داشتن یکی از آنها هم این امکان وجود دارد.

هنگامی که موارد بالا را با هم جمع کردید تا گستره خانواده را به دست آورید، از جدول زیر برای یافتن شرایط درآمد سوپر ویزا برای سال جدید می توانید استفاده کنید. البته این جدول مربوط به جولای 2021 است. شرایط جدیدتر و آخرین تغییرات را می توانید با مشورت با کارشناسان ما دریافت کنید.

اندازه یک خانواده حداقل درآمد
1 نفره $25,921
2 نفره $32,270
3 نفره $39,672
4 نفره $48,167
5 نفره $54,630
6 نفره $61,613
7 نفره $68,598
خانواده های بیشتر از 7 نفر؛ به ازای هر نفر اضافه تر $6,985

شرایط بیمه پزشکی برای أخذ سوپر ویزای کانادا

همانطور که در شرط های قسمت بالا ذکر شد، برای پوشش سفر خود به کانادا باید بیمه پزشکی داشته باشید که حداقل یک سال اعتبار داشته باشد. از این بیمه به عنوان بیمه سوپر ویزای کانادا یاد می شود و تقاضای کاملی برای آن وجود دارد. شما می توانید شرایط کامل بیمه سوپر ویزا از جمله هزینه آن و نحوه دریافت آن را در ادامه این متن بخوانید.

ملزومات دیگر برای سوپر ویزا کانادا

در کنار تمام الزامات مشخصی که در بالا ذکر شد، اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) نیز درخواست شما را بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که شما یک فرد ملاقات کننده حقیقی هستید و در پایان مدت زمان سفر خود، کانادا را ترک خواهید کرد. معیارهایی که آنها در این بخش در نظر خواهند گرفت، پیوند شما با کشور خود، خانواده و امور مالی و ثبات کلی در کشورتان است.

چه مدارکی برای سوپر ویزای کانادا نیاز دارید؟

به عنوان مدرکی مهم از الزامات سوپر ویزای کانادا، باید برخی از مدارک پشتیبانی را برای بررسی بیشتر ارسال کنید. لیست دقیق این مدارک و اسناد، بسته به وضعیت شما متفاوت خواهد بود، اما به طور کلی همه متقاضیان حداقل باید مدارک زیر را ارائه دهند.

1. مدرکی که نشان دهد شما والدین یا پدربزرگ یا پدربزرگ شهروند کانادایی یا فرد مقیم دائم هستید؛ مدارکی مانند شناسنامه، گواهی تولد یا سایر اسنادی که شما را به عنوان والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ، معرفی می کنند.

2. نامه امضا شده ای از فرزند یا نوه که از شما برای آمدن به کانادا دعوت می کند.

اگر درآمد همسر فرزند یا نوه شما یا شریک زندگی مشترک او برای رسیدن به حداقل درآمد (LICO) مورد نیاز است، پس از آن، دعوت نامه نیز از طرف آنها لازم است. دعوت نامه باید شامل موارد زیر باشد:

 • تعهد حمایت مالی برای تمام طول ملاقات شما در کانادا
 • فهرستی که ساختار خانواده فرزند یا نوه شما را نشان می دهد (وابستگان شامل همسر، فرزندان یا سایر بستگانی که از نظر مالی وابسته هستند)
 • یک کپی از مدرک شهروندی کانادا یا مدرک اقامت دائم فرزند یا نوه شما نیز لازم است.

3. برای أخذ سوپر ویزای کانادا، یکی از مدارک زیر را برای اثبات اینکه فرزند یا نوه شما شرایط درآمد سوپر ویزا را مطابق با جدول ذکر شده در بالا دارد، نیاز دارید. اگر برای تأیید حداقل درآمد نیاز دارید درآمد همسر یا شریک زندگی فرزند یا نوه خود را لحاظ کنید، باید یکی از این اسناد را برای آنها نیز درج نمایید:

 • آخرین نسخه از سند ارزیابی مالیات بر درآمد فدرال (NOA).
 • جدیدترین کپی از اسناد 4T یا 1T.
 • نامه ای از کارفرمای خود مبنی بر عنوان شغلی، شرح شغل، تاریخ استخدام و حقوق.
 • فیش حقوق بیمه کاری آنها
 • نامه ای از یک حسابدار، مبنی بر تأیید درآمد سالانه؛ در صورتی که آنها خوداشتغال باشند.
 • اثبات سایر منابع درآمد؛ مانند صورتحساب بازنشستگی یا سرمایه گذاری.

4. مدرکی که نشان دهد شما به مدت یک سال از تاریخ ورود خود به کانادا و برای پوشش حداقل 100000 دلار، بیمه درمانی دارید.

5. اگر قبلاً در آزمون پزشکی شرکت کرده ‌اید، باید یک کپی از گزارش پزشکی اولیه B 1017IMM  را در درخواست خود قرار دهید. اگر پس از ارسال درخواست خود، آن را دریافت کردید، نیازی به انجام هیچ کار دیگری ندارید – نتایج به IRCC ارسال می شود.

اسناد و مدارک دیگری نیز وجود دارد که احتمالاً باید همراه با موارد فوق ارائه دهید، اما این موارد بر اساس درخواست سوپر ویزای کانادا متفاوت است. به عنوان مثال، اگر قصد ورود به کانادا از یک کشور معاف از ویزا را دارید، ممکن است لازم باشد داده های بیومتریک (اثر انگشت) را نیز ارسال کنید. برای بررسی مراحل انجام کار این نوع ویزا، بهتر است از وکلای مهاجرتی با تجربه کمک بگیرید.

مدارک پشتیبان برای أخذ سوپر ویزای کانادا باید به زبان فرانسوی یا انگلیسی باشد. اگر آنها ترجمه شده نیستند، باید اسناد را قبل از ارسال آنها، ترجمه کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد تمام اسنادی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، باید راهنمای دستورالعمل IRCC را بررسی کنید.

نحوه درخواست سوپر ویزای کانادا چگونه است؟

شما می توانید به صورت آنلاین یا درخواست روی فرم مخصول، برای أخذ سوپر ویزا اقدام کنید. روش آنلاین، ساده ترین و سریع ترین راه است. همانطور که در بخش بالا ذکر شد، باید شروع به جمع آوری اسناد اصلی کنید که به آنها نیاز دارید. اگر به صورت آنلاین درخواست می دهید، فقط کافیست اسناد الکترونیکی را بارگزاری کنید.

قبل از ارسال اسناد پشتیبانی، تعدادی فرم وجود دارد که باید برای درخواست سوپر ویزای کانادا، آنها را تکمیل کنید. این موارد هنگام شروع فرآیند درخواست به شما توضیح داده می شود.

سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا

هزینه سوپر ویزای کانادا چقدر است؟

طبق آخرین اطلاعیه ها، هزینه درخواست سوپر ویزای کانادا، 100 دلار (دلار کانادا) برای هر نفر است. علاوه بر این، ممکن است مجبور باشید مشخصات بیومتریک را ارائه دهید که در این صورت هزینه هر نفر، 85 دلار خواهد بود؛ یعنی، 170 دلار برای یک خانواده دو نفره یا بیشتر. همچنین ممکن است لازم باشد هزینه مجوز الکترونیکی سفر (eTA) را بپردازید که برای هر نفر، 7 دلار است.

با این حال، بیشترین هزینه ای که احتمالاً برای دریافت سوپر ویزای کانادا با آن مواجه خواهید شد، هزینه “بیمه پزشکی سوپر ویزا” است. هزینه‌ های این کار، بسیار متفاوت است، اما حداقل برای یک نفر در اواسط 40 سالگی، 800 دلار است.

آیا در کنار دریافت سوپر ویزا، به eTA هم نیاز دارید؟

اگر از یک کشور معاف از ویزا، متقاضی سوپر ویزای کانادا هستید و قصد دارید از طریق هوایی وارد کانادا شوید، پس از تایید درخواست سوپر ویزا، باید برای مجوز الکترونیکی سفر (eTA) درخواست دهید. IRCC، نامه ای مبنی بر تایید سوپر ویزا به شما ارائه می دهد تا هنگام ورود به کانادا به ماموران مرزی نشان دهید. eTA به پاسپورت شما مرتبط می شود، بنابراین باید با گذرنامه ای که برای درخواست eTA خود استفاده کرده اید و یک نامه تایید، سفر کنید.

شرایط تمدید سوپر ویزای کانادا

اگر می خواهید اقامت خود را در کانادا با سوپر ویزا تمدید کنید، باید برای ثبت آمار و رکوردهای سفر به عنوان ملاقت کننده نیز اقدام کنید. این مدرک به شما امکان می دهد کمی بیشتر از تاریخ انقضای ویزا در وضعیت فعلی خود در کانادا اقامت داشته باشید. هزینه درخواست برای تمدید اقامت در کانادا برای هر نفر 100 دلار است. البته این میزان هزینه ها می تواند در سال 2022 متفاوت باشد. جدیدترین رقم و هزینه ها را از کارشناسان ما سوال کنید. شما باید حداقل 30 روز قبل از انقضای وضعیت فعلی خود، درخواست تمدید سوپر ویزای کانادا بدهید.

تا به اینجای بحث، امیدواریم اطلاعات موجود برای شما مفید بوده باشد. اگر موردی وجود دارد که پوشش نداده ایم و به اطلاعاتی در مورد آن نیاز دارید، به ما اطلاع دهید. تصور بر این است که سوپر ویزا یک راه واقعاً مفید برای اطمینان از این است که می توانید با اعضای خانواده خود در کانادا بهترین اوقات را بگذرانید.

چگونه برای والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود درخواست سوپر ویزای کانادا ارسال کنید

همان طور که پیشتر نیز گفته شد، سوپر ویزای کانادا به والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها اجازه می دهد چندین بار در طول 10 سال، وارد کانادا شوند. در ابتدا، آنها می توانند تا دو سال بدون نیاز به تمدید وضعیت خود، به کانادا رفت و آمد داشته باشند و می توانند چندین بار در یک دوره 10 ساله نیز وارد این کشور شوند.

این ویزا در تمام طول سال در دسترس است و جایگزینی برای برنامه والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها (Parents and Grandparents Program) یا با اختصار، PGP، برای کسانی است که می خواهند به طور موقت با والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود ملاقات کنند. از آنجایی که PGP تقاضای زیادی دارد و فضای محدودتری وجود دارد، سوپر ویزا می تواند بهترین فرصت را برای اتحاد مجدد خانواده ایجاد کند. این امر به ویژه برای شهروندان کشورهایی که برای سفر به کانادا، به ویزای اقامت موقت یا Temporary Resident Visa، (TRV) نیاز دارند، مفید است، این نوع ویزا به این معنی است که این افراد، مجبور نیستند دائماً برای ویزای ملاقات کننده درخواست مجدد دهند.

چه کسانی واجد شرایط سوپر ویزای کانادا هستند؟

والدین یا پدربزرگ‌ ها و مادربزرگ‌ های شهروندان کانادایی و مقیم دائم کانادا می ‌توانند واجد شرایط درخواست سوپر ویزا باشند.

این امکان وجود ندارد که این افراد به دلیل عدم سلامتی یا سابقه جرم، در کانادا مورد تایید قرار نگیرند؛ اما ممکن است از آنها خواسته شود که سایر شرایط مشخص شده توسط اداره ویزا را داشته باشند. ویزا فقط برای والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ شهروندان کانادایی آزاد است.

مسیر مهاجرت به کانادا برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها

برنامه PGP، برای پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ به کانادایی ها این امکان را می دهد که از والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود با هدف مهاجرت، حمایت مالی کنند. در سال 2021، متقاضیان PGP با قرعه کشی که در هفته 20 سپتامبر برگزار می شود، انتخاب خواهند شد.

30000 نامزدی که در سال 2021 دعوت شده اند، قبلاً درخواست خود را بین 13 اکتبر و 3 نوامبر 2020 به حامیان خود ارسال کرده بودند. تاریخ بعدی باز شدن انجام درخواست این نوع ویزا، در حال حاضر نامشخص است، اما انتظار می رود زمانی در سال 2022 باشد.

چقدر بودجه مالی برای مهاجرت به کانادا نیاز دارید؟

وقتی صحبت از هزینه های مهاجرت به میان می آید، همانطور که در اینجا صحبت می کنیم، کانادا هنوز در مقایسه با سایر مقاصد مهاجرتی محبوب مانند استرالیا، مقرون به صرفه تر است. اما، پاسخ دقیق به این سوال همیشه این است: هزینه های مهاجرت به کانادا به شرایط فرد بستگی دارد.

مقدار پولی که برای مهاجرت به کانادا نیاز دارید بستگی به تعداد خانواده و نوع برنامه مهاجرتی شما دارد. علاوه بر این، شامل وجوه تسویه حساب، هزینه های پردازش و بررسی مدارک، ترجمه مدارک و سایر هزینه ها می شود. قصد داریم برخی از هزینه های متوسط ​​هر مرحله را به شما ارائه دهیم و همانطور که قبلاً اشاره کردیم، این هزینه ها با توجه به انتخاب شخصی هر فرد یا خانواده متفاوت است.

اگر به مهاجرت به کانادا فکر می کنید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که تا جایی که می توانید پول خود را پس انداز کنید. برای اینکه یک کاندید در سیستم اکسپرس اینتری پذیرفته شود، ابتدا باید معیارهای تعیین شده توسط یکی از برنامه های مهاجرتی را داشته باشد.

با انگلیسی شروع کنید

*هزینه شرکت در آزمون عمومی CELPIP در کانادا، 280 دلار کانادا + مالیات است. برای آزمون جنرال آیلتس، هزینه 300 دلار کانادا + مالیات است. در دسترس بودن شرایط و قیمت ها بسته به کشور، متفاوت است. همچنین ممکن است لازم باشد مدارک خود را توسط یک موسسه معتبر توسط دولت کانادا تایید کنید. هزینه ای حدود 220 دلار کانادا برای تأیید اعتبار مدرک دیپلم لازم است و اگر بیش از یک مورد نیاز باشد، برای هر واحد اضافی، 100 دلار کانادا هزینه دریافت می شود. مبلغ، شامل تحویل اولیه به همراه مالیات است.

سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا

معاینات پزشکی

این روش نه تنها برای اکسپرس اینتری و PNP بلکه برای درخواست اقامت موقت (مانند ویزای تحصیلی یا کاری) اجباری است. این معاینات فقط توسط پزشکان معتبر توسط دولت کانادا انجام می شود. هزینه های این قسمت بسته به پزشک، شهر و کشور و همچنین معاینات مورد نیاز متفاوت است – معمولاً رادیوگرافی قفسه سینه، آزمایش خون و آزمایش ادرار، متداول ترین معاینات پزشکی است. این کارها را باید برای أخذ سوپر ویزای کانادا انجام دهید و هزینه های آن را نیز طبق آخرین منابع بررسی کنید. پس از ارسال مشخصات خود و دریافت دعوت نامه برای درخواست  یا(ITA)، کاندیدای ویزا باید مدارک و شواهدی را ارسال کند که صحت داده های موجود در فرم را تأیید می کند.

مقدار هزینه برای ترجمه مدارک نیز به طور گسترده ای متفاوت است و عوامل متعددی بر آن تأثیر می گذارد؛ به ویژه هزینه مترجم نیز باید محاسبه شود. با این حال، توصیه می شود برای این هزینه ها حدود 350 دلار کانادا تا 450 دلار کانادا پس انداز کنید.

اگر تا زمان مهاجرت خود در کانادا شغلی نداشته باشید، در ماه های اول و در حین استقرار در زندگی جدید، به پس انداز خود نیاز خواهید داشت. به شما توصیه می کنیم با در نظر گرفتن هزینه های کل و بدون کار، مبلغ پس انداز 6 ماهه داشته باشید. اگر تصوری از هزینه های زندگی و اقامت خود در کانادا ندارید، برای برنامه ریزی مالی با تیم ما تماس بگیرید. تیم متخصصان ما برای اولین سال اقامت در کانادا برنامه ای متناسب و کامل به شما ارائه می دهند!

پس از ورود به کانادا، باید برای نیازهای اولیه مانند خواربار، اجاره، حمل و نقل و آب و برق، هزینه هایی را پرداخت کنید. دولت کانادا از همه متقاضیان مقیم دائم می خواهد که مقدار کافی پس انداز داشته باشند، مانند:

تعداد اعضای خانواده:

1 – 12960 دلار کانادا

2 – 16135 دلار کانادا

3 – 19836 دلار کانادا

4 – 24083 دلار کانادا

5 – 27,315 دلار کانادا

6 – 30806 دلار کانادا

7 – 34299 دلار کانادا

3492 دلار کانادا به ازای هر عضو اضافه در خانواده.

هزینه های پردازش اکسپرس اینتری

ایجاد فرم اکسپرس اینتری هیچ هزینه ای ندارد. تنها زمانی که یک دعوت نامه برای درخواست (ITA) دریافت می کنید و یک برنامه کامل را ارسال می نمایید، باید هزینه پردازش و بررسی مدارک، معادل 825 دلار کانادا برای هر بزرگسال بپردازید. و اگر بچه به همراه خود دارید، باید 225 دلار کانادا به ازای هر فرزند وابسته بپردازید. همچنین، دولت کانادا، از شما 500 دلار کانادا به ازای هر زوج بزرگسال برای حق اقامت دائم دریافت می کند. کودکان مجبور به پرداخت این هزینه نیستند.

نحوه اثبات درآمد برای دریافت سوپر ویزای کانادا

راه های مختلفی برای اثبات درآمد برای زندگی در کانادا وجود دارد. شما می توانید موارد زیر را آماده کنید:

 • اثبات وجوه از حساب بانکی کانادا به نام شما
 • گواهی سرمایه گذاری تضمین شده (GIC) از یک موسسه مالی کانادایی
 • گواهی وام دانشجویی از بانک
 • قبض های صادر شده توسط بانک شما در چهار ماه گذشته
 • صورت حساب بانکی قابل تبدیل به دلار کانادا
 • مدرک پرداخت شهریه و مسکن شما
 • نامه حمایتی برای والدین و پدربزرگ و مادربزرگ ها

انجام درخواست سوپر ویزای کانادا با کارشناسان ما، روند را بسیار ساده تر می کند و مهمتر از همه، شانس موفقیت شما را افزایش می دهد! در طول پروسه مهاجرت باید اول فکر کرد و سپس انجام داد. مشاوره از یکی از مشاوران مهاجرتی ما در مورد مهاجرت به کانادا به شما این امکان را می دهد که راحت تر درک کنید و با خیالی آسوده، این مراحل را به پایان برسانید.

سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا

مزایای مهاجرت به کانادا چیست؟

آیا مشتاقانه منتظر لذت بردن از استانداردهای زندگی بهتر هستید؟ پس به شدت تشویق می شوید که به مهاجرت به کانادا فکر کنید. افرادی که ویزای مهاجرت به کانادا را دریافت می کنند و در آنجا مستقر می شوند، این شانس را دارند که از مزایای زیادی در زندگی برخوردار شوند. در اینجا لیستی از برخی از برجسته ترین مزایای مهاجرتی آورده شده است. اگر با این مزایا متقاعد شده‌ اید، تشویق می ‌شوید که فرآیند مهاجرت به کانادا را ادامه دهید تا از آنچه بر سر راهتان قرار می گیرد، لذت ببرید. این موارد برای تمام مهاجران، با اهداف مختلف از جمله صدور سوپر ویزای کانادا وجود دارد.

مهم ترین مزایای مهاجرت به کانادا از طریق روش های مختلف را در ادامه بررسی می کنیم:

کانادا استانداردهای زندگی بهتری را ارائه می دهد

اگر شما فردی علاقه مند به تجربه استانداردهای بهتر برای زندگی عالی هستید، به شما پیشنهاد می شود که به بازدید از کانادا فکر کنید. بر اساس رتبه بندی کیفیت زندگی سازمان ملل، کانادا در رتبه نهم قرار دارد. بیش از 200 کشور برای این مورد، تجزیه و تحلیل شده اند. این آمار به وضوح تضمین می کند که زندگی و اقامت در کانادا چقدر برای شما عالی است. این فرصت را برای شما فراهم می کند تا از زندگی خود بیشتر لذت ببرید.

می توانید از مزایای پزشکی مختلف بهره مند شوید

کانادا نیز خدمات پزشکی برجسته ای را به مردم ارائه می دهد. اگر علاقه مند به تجربه این امتیاز مثبت هستید، به شما پیشنهاد می شود که به مهاجرت به کانادا فکر کنید. به عبارت دیگر، شما می‌ توانید امکانات بهداشتی و درمانی با بودجه دولتی را در کشور داشته باشید. بنابراین، تضمین می ‌شود که در نهایت، هزینه ‌های هنگفتی را برای خدمات مراقبت ‌های بهداشتی که دریافت می‌کنید، پرداخت ننمایید. اگر مقیم دائم یا شهروند کانادا شوید، می توانید خدمات اولیه مراقبت های بهداشتی را کاملاً رایگان دریافت کنید. بنابراین، شما اصلاً نباید نگرانی در مورد بیماری ها داشته باشید.

کانادا، ایمنی و امنیت را فراهم می کند

در دنیای امروزی، همه ما به شدت نگران ایمنی و امنیت نیز هستیم. اگر شما چنین فردی هستید، تشویق می ‌شوید که کانادا را به عنوان کشور مقصد خود برای اقامت انتخاب کنید. زمانی که در کانادا هستید، محیطی امن و تمیز را خواهید داشت. برخلاف کشورهای همسایه مانند ایالات متحده، قوانین سختگیرانه حمل اسلحه را در کانادا مشاهده خواهید کرد. هیچ جنگ داخلی نیز در کشور وجود ندارد. کانادا یکی از صلح آمیزترین کشورهایی است که می توانید در آنجا ساکن شوید.

کانادا، اقتصاد رو به رشدی دارد

در کانادا، شما قادر خواهید بود اقتصاد رو به رشدی را تجربه کنید. به همین دلیل نیازی نیست که نگران آینده اقتصاد کشور باشید. برای همه امیدوارکننده است و شما می ‌توانید فرصت‌ های زیادی را به دست آورید. بنابراین، لازم نیست قبل از شروع حرفه خود یا حتی راه اندازی کسب و کار خود در کانادا از طریق برنامه های استانی کانادا برای بازرگانان، مجدداً فکر کنید.

از سال 1395، اقتصاد کشور رشد 4.3 درصدی را تجربه کرده است. این رشد در آینده نیز رو به افزایش است. از سوی دیگر، کانادا یکی از قدرتمندترین کشورهایی است که می توانید آن را در جهان نیز کشف کنید. این کشور تحت امنیت اقتصادی قوی قرار داشته پس شما به عنوان مقیم، از حداکثر محافظت برخوردار هستید.

سوپر ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا

کانادا کشوری مهاجرپذیر است

وقتی به کشورهای مهاجر پذیر در جهان نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که گرفتن ویزای کانادایی، کار نسبتاً آسانی است. بنابراین، می توانید به این فکر کنید که آن را یک کشور مهاجرپذیر نیز بنامید. با شرایطی که دارید، فرصت خوبی برای مهاجرت به کانادا برای شما فراهم می شود.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که برخی از مهارت های اساسی را که دارید تقویت کنید. سپس می توانید مراحل درخواست ویزای کانادا یا سوپر ویزای کانادا را طی کرده و ویزای اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. زمان لازم برای دریافت ویزای اقامت دائم در کانادا کمتر از 1 سال خواهد بود، با این فرض که تمام شرایط لازم را دارید.

کانادا، بهترین موسسات آموزشی را دارد

شما می توانید پس از اقامت در کانادا به فکر بیشتر کردن اعضای خانواده خود باشید. در حالی که این کار را انجام می دهید، فرصتی برای ارائه یک تجربه آموزشی قوی به فرزندان خود خواهید داشت. از دوره های مهدکودک گرفته تا دانشگاه، می ‌توانید این اطمینان را داشته باشید که فرزندتان، فرصت بهتر درس خواندن را خواهند داشت و مدارک آموزشی برجسته به آنها ارائه می ‌شود. بنابراین، به شدت تشویق می ‌شوید که به فکر گذراندن مراحل درخواست ویزا و اقامت دائم کانادا بیوفتید.

اکنون از تمام دلایل مهم برای مهاجرت به کانادا و اقامت در آنجا وجود دارد، آگاه هستید، شاید به این فکر می کنید که درباره شرایط سوپر ویزای کانادا نیز با کارشناسان مجرب مشورت کنید. در حالی که این حقایق را در ذهن دارید، به شدت تشویق می شوید که ادامه کار را دنبال کنید. در این صورت می‌توانید از تمام لحظات زندگی ‌تان در کشوری مانند کانادا لذت ببرید. این می تواند یک تجربه ارزشمند نیز باشد.

منابع: