کار در فرانسه از طریق پیشنهاد شغلی (job offer) اگر قصد مهاجرت کاری به فرانسه را دارید باید برای اخذ ویزای کار فرانسه اقدام کنید. این ویزا برای افرادی است که قصد ورود به فرانسه را دارند و می خواهند بیش از سه ماه و کمتر از 12 ماه در آنجا بمانند و مشغول به کار شوند. برای اینکه بتوانید ویزای کار طولانی مدت در فرانسه را دریافت کنید باید شرایط لازم را داشته باشید. در ادامه به اطلاعاتی را در رابطه با جاب آفر یا پیشنهاد شغلی فرانسه شرایط لازم برای اخذ آن هزینه و نکات مهم در اخذ ویزای کار فرانسه می پردازیم. موسسه مهاجرتی افق فرشتگان در طول سالیان فعالیت مستمر در زمینه انواع روش های مهاجرتی سابقه بسیاری از موارد موفق را در کارنامه خود دارد.

فهرست مطالب

کار در فرانسه از طریق پیشنهاد شغلی

فرانسه با بیش از 65 میلیون نفر بزرگترین کشور اروپا است. برای کار و زندگی در فرانسه قبل از مهاجرت به فرانسه یادگیری زبان فرانسوی بسیار ضروری می باشد. علاوه بر این قراردادهای کاری کوتاه مدت مقرون به صرفه تر از قراردادهای دائمی هستند. هنگامی که در فرانسه اقامت دارید علاوه بر استاندارد زندگی بالا یک سیستم مراقبت های بهداشتی قوی نیز خواهید داشت. علاوه بر مهارت های زبانی کار در فرانسه مستلزم این است که از قبل توسط یک کارفرما در فرانسه استخدام شوید زیرا به بهانه کاریابی نمی توانید ویزا دریافت کنید.

بنابراین شرط اصلی اخذ ویزای کار دریافت جاب آفر یا پبشنهاد شغلی فرانسه می باشد. آیا قصد دارید به عنوان کارمند خارجی یک شرکت مستقر در فرانسه به این  سفر کنید؟ بهتر است بدانید که اگر اهل اتحادیه اروپا / EEA یا سوئیس هستید می توانید بدون مجوز در فرانسه کار کنید. افراد دیگر معمولاً برای کار در فرانسه به مجوز کار نیاز دارند. بنابراین بهتر است قبل از درخواست ویزا کارفرمایی در فرانسه پیدا کنید تا شرایط و مراحل اخذ ویزا برای شما آسانتر شود.

ویزای فرانسه انواع مختلفی دارد که یکی از آنها ویزای کار است. برای درخواست کار در فرانسه در سال 2022 ویزای بلند مدت نوع D الزامی می باشد همچنین مدت زمان ویزا بستگی به قرارداد متقاضی با کارفرما دارد. به عنوان مثال اگر قرارداد به صورت انفرادی 2 ساله باشد ویزای 2 ساله از طریق دولت فرانسه دریافت می کند. مهم ترین شرط مهاجرت ایرانیان برای کار در فرانسه جاب آفر یا پیشنهاد شغلی فرانسه است. یک راه ساده تر برای دریافت پیشنهاد شغلی تحصیل در فرانسه و دریافت ویزای تحصیلی طولانی مدت است. با تحصیل در فرانسه در این کشور به عنوان یک نیروی ماهر شناخته می شوید و شانس بالایی برای کار خواهید داشت. در نهایت می توانید ویزای تحصیلی خود را به ویزای کار فرانسه تغییر دهید.

ویزای کار در فرانسه

ویزای کار فرانسه برای افرادی است که قصد کار در فرانسه و اقامت بیش از 90 روز در فرانسه را دارند. اگر می خواهید برای انجام کاری کمتر از 90 روز در فرانسه بمانید باید برای ویزای شینگن اقدام کنید. البته کارفرما باید برای شما مجوز کار موقت هم بگیرد. اگر بتوانید قبل از ورود به فرانسه در این کشور کار پیدا کنید کارفرمای شما باید قرارداد کاری منعقد کرده و آن را به اداره محلی وزارت کار فرانسه (OFII) بفرستد. هنگامی که OFII قرارداد شما را تایید کرد این تاییدیه مستقیما به سفارت فرانسه در کشور شما ارسال می گردد. سپس می توانید برای ویزای کار طولانی مدت فرانسه اقدام کنید. فراموش نکنید که پاسپورت فرم درخواست و سایر مدارک لازم را با خود ببرید. اگر اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر 18 سال) مایل به همراهی شما هستند باید برای ویزای همراه فرانسه اقدام کنند.

برای کار در فرانسه و درخواست ویزای کار فرانسه ابتدا به یک پیشنهاد شغلی نیاز دارید. شما باید به روش های مختلف در فرانسه به دنبال کارفرما بگردید و پس از انعقاد قرارداد کار کارفرما باید برای یک فرد برای اجازه کار اقدام کند. برای کارمندان خارج از فرانسه کارفرما باید برای مجوز کار به بخش استخدام خارجی اداره کار محلی (Directte) درخواست دهد. DIRECCTE در هر استان فرانسه متفاوت است و کارفرما باید بسته به استانی که در آن زندگی می کند و می خواهد یک خارجی استخدام کند، برای مجوز کار فرانسه درخواست دهد. مقامات محلی DIRECCTE در محل اقامت باید تصمیم نهایی خود را در مورد درخواست مجوز کار در فرانسه در مدت 2 ماه بگیرند. در صورت عدم پاسخگویی در مدت 2 ماه پرونده رد می شود.

کار در فرانسه از طریق پیشنهاد شغلی

کار در فرانسه از طریق پیشنهاد شغلی

انواع ویزای کار فرانسه از طریق پیشنهاد شغلی (job offer)

انواع مختلفی از مجوزهای اقامت برای کار در فرانسه وجود دارد که هر کدام شرایط خاص خود را دارند. دسته بندی ویزای کار فرانسه :

 • ویزای کار فرانسه برای ایجاد و راه اندازی کسب و کار یا ثبت شرکت در فرانسه
 • ویزای اقامت طولانی مدت فرانسه برای کار داوطلبانه
 • ویزای کار فرانسه برای افراد حرفه ای و مستقل
 • اقامت طولانی مدت در فرانسه و ویزای ورزشی
 • ویزای کار سازمان بین المللی فرانسه
 • ویزای کارمندان حقوق ‌بگیر فرانسه

ویزا برای کارمندان فرانسوی

ویزای کارمندان حقوق ‌بگیر فرانسه برای افرادی است که می خواهند بیش از یک سال در فرانسه کار کنند. برای اخذ این نوع ویزا ارائه یک قرارداد کاری الزامی است، در عین حال قرارداد کاری منعقد شده باید توسط وزارت کار فرانسه (DIRECCTE) تایید شده باشد.

ویزای کار فرانسه برای تاسیس و راه اندازی یک کسب و کار یا شرکت

اگر می خواهید یک کسب و کار یا شرکت در فرانسه راه اندازی کنید، باید برای ویزای کار فرانسه درخواست دهید. چه اقدام شخصی شما باشد و چه در همکاری با شرکت دیگری. فراموش نکنید که در این فرآیند بیش از حد معمول از شما مدارک اضافی خواسته می شود و اثبات توانایی مالی شما برای راه اندازی کسب و کار در اولویت خواهد بود.

ویزای کار فرانسه برای افراد حرفه ای و مستقل

برخی مشاغل در فرانسه مانند افسران، دفاتر اسناد رسمی، ضابطان، نمایندگان بیمه و غیره وجود دارند که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا اجازه کار نمی دهد. سایر مشاغل مانند پزشکان، وکلا، معماران و … نیز نیاز به مجوز از نهاد حرفه ای مربوطه دارند. توصیه ما به شما عزیزان این است که قبل از درخواست ویزای کار فرانسه برای افراد حرفه ای و مستقل شرایط کار در فرانسه را مورد نقد و بررسی قرار دهید.

ویزای کار سازمان بین المللی فرانسه

متقاضیانی که برای کار رسمی در فرانسه نزد یک سازمان بین المللی درخواست می کنند باید برای ویزای کار به سازمان بین المللی فرانسه مراجعه کنند. فرانسه ویزای کاری صادر نمی کند. برای یافتن کار در فرانسه می توانید بدون حضور در فرانسه از طریق آژانس کاریابی، کاری پیدا کنید و در نهایت جاب آفر یا پیشنهاد شغلی فرانسه را دریافت نمایید.

اجازه کار و جاب آفر یا پیشنهاد شغلی فرانسه

اگر قصد دارید در فرانسه مشغول به کار شوید و اعضای خانواده مایل به همراهی شما هستند باید برای ویزای همراه فرانسه اقدام کنید. با توجه به اطلاعیه وزارت کشور فرانسه، افرادی که پاسپورت کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا منطقه شنگن را ندارند باید بر اساس قراردادهای کار موقت و دائم، مجوز کار دریافت کنند. در عین حال دانشجویانی که مایل به کار در فرانسه در حین تحصیل هستند نیز باید مجوز دریافت کنند.

بر اساس این قرارداد متقاضیان برای همکاری در برگزاری رویدادهای فرهنگی – هنری، علمی و ورزشی، خلق آثار سمعی و بصری، مدلینگ، کار به عنوان خدمتکار در خانه، کارفرما در بخش خصوصی، تدریس و ارائه خدمات تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، امور مالی و مهندسی از اخذ مجوز کار معاف هستند.

کار در فرانسه از طریق پیشنهاد شغلی

کار در فرانسه از طریق پیشنهاد شغلی

جاب آفر یا پیشنهاد شغلی و انواع مختلفی از مجوزهای کار در فرانسه

 1. اجازه کار به منظور جاب آفر یا پشنهاد شغلی فرانسه (افرادی که کارفرما درخواست همکاری برای آنها ارسال کرده است) مجوز کار نیاز خواهند داشت.
 2. ویزای بلند مدت معادل اجازه اقامت (VLS-TS) است.

اتباع خارجی با مهارت و سابقه حرفه ای خود که قصد مهاجرت به فرانسه را دارند برای جستجوی کار با حقوق باید نسبت به دریافت مجوز کار اقدام کنند. مجوزهای کار صادر شده در فرانسه فقط برای آن کشور معتبر است. استعدادهای خارجی که مایل به کار در یکی از مناطق خارج از کشور هستند باید از کارفرمای درخواست مجوز کار کنند. این بدان معناست که اگر شخصی بیش از یک کارفرما داشته باشد هر کارفرما باید برای صدور مجوز کار به صورت جداگانه اقدام کند.

ویزای تکنولوژی فرانسه

ویزای تکنولوژی و فناوری فرانسه یک راه سریع و آسان برای سه نوع استعداد فنی بین المللی برای اخذ اقامت به عنوان “پاسپورت استعداد” است. ویزای فناوری فرانسه برای سه دسته از استعدادهای فناوری – بنیانگذاران کارمندان و سرمایه گذاران استارتاپ – صادر می شود و در نهایت اجازه زندگی و کار در فرانسه را خواهند داشت. ویزای تکنولوژی فرانسه چهار سال اعتبار دارد و قابل تمدید است.

حداقل دستمزد در فرانسه

در فرانسه ، مانند بسیاری از کشورهای دیگر حداقل دستمزد قانونی وجود دارد که هر ساله مطابق با تورم تجدید نظر می شود. حداقل دستمزد که در فرانسه SMIC نامیده می شود ، 10.25 یورو در ساعت در سال 2021 است، این یعنی 1554.58 یورو در ماه به صورت تمام وقت. طبق گزارش موسسه ملی آمار فرانسه (INSEE)، حدود 10 درصد از فرانسوی ها حقوق خالص 1247 یورو در ماه یا کمتر دریافت می کنند.

لیست مشاغل مورد نیاز و پردر آمد در فرانسه 2022

 • متخصص کامپیوتر و متخصص فناوری اطلاعات
 • متخصص بهداشت و درمان
 • وکیل دادگستری
 • دندان‌پزشک
 • تحلیلگر مالی
 • پژوهشگر
 • برق‌ کار
 • معلم
 • خلبان
 • پزشک

کاریابی در فرانسه

امروزه بزرگترین مشکل در بازار کار فرانسه کمبود شغل نیست و در حقیقت فقدان مهارت در بین کارگران است. وجود 20000 فرصت شغلی مانند مکانیک خودرو ، نجار و مهندس کامپیوتر می تواند خبر خوبی برای کارگران ماهر در خارج از کشور باشد. با همه اینها ، نرخ بیکاری در فرانسه نسبت به ده سال پیش بهتر است. اگر بتوانید در فرانسه شغلی پیدا کنید ، از خدمات بیمه تامین اجتماعی بهره مند خواهید شد. قبل از درخواست برای جاب آفر در فرانسه ، مطمئن شوید که رزومه شما به روز است و با مشخصات فعلی شما مطابقت دارد (فرانسوی ها به جای کلمه رزومه از کلمه Curriculum Vitae (CV) استفاده می کنند ، اما هر دو یکسان هستند).

راه های زیادی برای کار در فرانسه وجود دارد. برخی شخصاً با شرکت های مختلفی در ارتباط هستند و به این ترتیب در فرانسه کار پیدا می کنند و برخی نیز سعی می کنند از طریق آژانس های کاریابی در فرانسه کارفرما پیدا کنند. برخی از آژانس های کاریابی فقط برای کار در فرانسه هستند و برخی از آژانس های کاریابی جامع هستند و نه تنها در فرانسه ، بلکه در بسیاری از کشورها به جویندگان کار کمک می کنند. برخی از سایت های کاریابی فرانسوی عبارتند از :

 • https://www.fusac.fr/
 • http://job-in-france.babylangues.com
 • https://www.thelocal.fr/jobs/
 • http://www.jobsinparis.fr/

اگر قصد مهاجرت به فرانسه را دارید ، احتمالا یکی از نگرانی های شما پیدا کردن شغل خواهد بود. کار کردن در فرانسه برای خارجی ها آسان می باشد. در ادامه مطلب انواع روش های کاریابی در فرانسه آورده شده است.

 • جستجوی کار در فرانسه از طریق سایت های عمومی کاریابی فرانسه
 • کاریابی در فرانسه از طریق سفارت ها و سازمان های خارجی
 • جستجوی کار در فرانسه از طریق شبکه های اجتماعی
 • جستجوی کار در فرانسه از طریق روزنامه
 • جاب آفر از طریق آژانس های کاریابی
 • تدریس و آموزش در فرانسه
 • کار آزاد در فرانسه
کار در فرانسه از طریق پیشنهاد شغلی

کار در فرانسه از طریق پیشنهاد شغلی

شرایط اخذ ویزای همراه فرانسه

طبق قانون کار فرانسه شرایط حضور همسر و فرزندان متقاضی در این کشور فراهم است. فرد باید درآمد ثابت یا تمکن مالی کافی برای پیوستن به خانواده خود فراهم کند. فرد باید به اداره مهاجرت فرانسه درخواست دهد، که تصمیم می گیرد آیا فرد واجد شرایط الحاق خانواده است یا خیر. پس از تایید درخواست فرد، ویزای ورود به فرانسه به آنها اعطا می شود که وارد فرانسه می شوند و اقامت طولانی مدت خود را دریافت می کنند.

به طور کلی ، یک فرد باید حداقل 18 ماه در فرانسه زندگی کرده باشد تا بتواند به یک خانواده ملحق شود و نمی تواند همزمان برای الحاق خانواده درخواست دهد. با این حال ، در برخی موارد مجوزهای اقامت مانند ویزای استعدادیابی و ویزای استارت اپ برای افراد آسان ‌تر است و در برخی موارد حتی افراد زیر 18 سال نیازی به اقامت ندارند و می‌توانند با فردی در فرانسه (DEM) زندگی کنند. بر اساس قانون کار فرانسه ، فردی که با اخذ ویزای کار در فرانسه مشغول به کار شده است باید حداقل 18 ماه در فرانسه اقامت داشته باشد و سپس برای اقامت خانواده به صورت جداگانه اقدام کند. همچنین خانواده متقاضی با دریافت ویزاهای ویزیت و کوتاه مدت فرانسه می توانند به این کشور رفت و آمد داشته باشند.

تاثیر مهارت های زبانی بر کار در فرانسه

اگر می خواهید از شرایط جاب آفر یا پیشنهاد شغلی فرانسه بهره مند شوید ، باید فرانسوی صحبت کنید. برای برخی از مشاغل ، مدرک مهارت زبان فرانسه یا آزمون زبان ممکن است مورد نیاز باشد. بنابراین برای کار و زندگی در فرانسه لازم است قبل از مهاجرت به فرانسه زبان فرانسه را یاد بگیرید.

هنگام درخواست کار در فرانسه و استفاده از مزایای جاب آفر یا پیشنهاد شغلی فرانسه ، دانش کافی زبان فرانسه مزیت بزرگی است. اگر دوره زبان فرانسه را گذرانده اید یا در دوره آموزشی زبان فرانسه شرکت می کنید ، مدرک زبان خود را در رزومه خود بگنجانید تا نشان دهید چقدر در این زمینه فعال هستید. برخی از کارفرمایان فرانسوی به منظور جاب آفر یا پیشنهاد شغلی فرانسه معمولاً مدرک B2 یا B1 زبان فرانسوی را از متقاضیان درخواست می کنند.

مصاحبه شغلی در فرانسه

معمولاً برخی از شرکت ها و صنایع علاوه بر ارسال رزومه از شما می خواهند که در مصاحبه شرکت کنید. نکات زیر به شما کمک می کند مصاحبه خود را در فرانسه با موفقیت پشت سر بگذارید و شغل رویایی خود را بدست آورید :

 1. برای مسائل شخصی مانند داشتن فرزند یا وضعیت تاهل آماده باشید. چنین سوالاتی در فرانسه رایج است.
 2. درباره افراد کلیدی شرکت ، پروژه های شرکت ، آخرین اخبار صنعت و غیره تحقیق کنید.
 3. همیشه از کلمه “شما” استفاده کنید ، استفاده از “شما” غیر رسمی است.
 4. هرکسی را که می‌بینید ، «خانم» یا «موسیو» خطاب کنید.
 5. همچنین سوالاتی را برای پرسیدن از مصاحبه کننده آماده کنید.
 6. حرفه ای و مودب باشید ؛ و از نشان دادن شخصیت خود نترسید.
 7. وقت شناس باشید.

صدور کارت آبی اتحادیه اروپا برای کارگران با مهارت بالا

کارت آبی یک مجوز کار یک تا سه ساله برای کارگران بسیار ماهر در اتحادیه اروپا است. مدرک دیپلم ، گواهی سه سال تحصیلات عالی یا پنج سال تجربه و سابقه کاری حرفه ای در یک حوزه خاص، قرارداد کار برای حداقل یک سال و حقوق ماهانه در حداقل 1.5 برابر درآمد متوسط در فرانسه و حقوق سالانه از الزامات دریافت برای کارت آبی فرانسه می باشد (در سال 2021 درآمد ناخالص به حدود 53836 یورو در سال افزایش یافت).

اگر کارت آبی دریافت می کنید در پایان سال دوم می توانید در مشاغل مختلفی که واجد شرایط آن هستید کار کنید. پس از 18 ماه اقامت در فرانسه می توانید در سایر کشورهای اتحادیه اروپا کار کنید. پس از پنج سال، می توانید یک اجازه اقامت طولانی مدت 10 ساله در فرانسه دریافت کنید. اعضای خانواده شما نیز می توانند پس از پنج سال اجازه اقامت، کار خصوصی و خانوادگی دریافت کنند. آنها همچنین واجد شرایط دریافت کارت اقامت طولانی مدت خواهند بود.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار فرانسه

شرایط ویزای کار فرانسه ممکن است بسته به کشور متفاوت باشد. بنابراین هنگام ارائه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار فرانسه توجه لازم را داشته باشید. برای درخواست ویزای کار فرانسه باید مدارک ذکر شده را بدون هر گونه نقصی ارائه دهید :

 • نامه تمکن مالی سه ماهه برای اخذ ویزای کار فرانسه (برای ویزای کار بسته به جاب آفر یا پیشنهاد شغلی فرانسه و میزان دستمزدی که با کارفرما منعقد می شود ، میزان وجوه متفاوت است)
 • فرم قرارداد کاری منعقد شده بین متقاضی و کارفرمای فرانسوی ، با مهر تائید مقامات فرانسوی مثل اداره کار و اتباع خارجی (در گواهی اشتغال باید به نام شما اشاره از طرف کارفرما اشاره گردد)
 • تضمین کارفرما برای پوشش کلیه هزینه ها به همراه کپی مدارک هویتی شما مانند پاسپورت و کارت اقامت ملی فرانسه و اثبات درآمد
 • پاسپورت معتبر (باید در ده سال گذشته اخذ شود و حداقل 3 ماه اعتبار داشته باشد)
 • دو قطعه عکس (گرفته شده در سه ماه گذشته)
 • مدرک بیمه درمانی برای مدت اقامت شما
 • مدرک تحصیلی (شامل مدرک لیسانس و بالاتر)
 • هزینه اخذ ویزای کار فرانسه 99 یورو می باشد.
 • گواهی تایید کننده سابقه کار و مهارت
 • تکمیل فرم ویزای اقامت طولانی
 • کپی صفحه اول پاسپورت
 • رزومه شخصی

دریافت ویزای کار فرانسه بدون پیشنهاد شغلی

فرانسه به راحتی ویزای کار ارائه نمی دهد. بهترین راه برای دریافت ویزای کار فرانسه ، دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در فرانسه است. در غیر این صورت راه های دیگری نیز وجود دارد که در نهایت منجر به ویزای کار فرانسه می شود. در جدول زیر انواع ویزای کار توضیح داده شده است:

شرح انواع ویزای کار فرانسه و جاب آفر

 • ویزای کار داوطلبانه برای افرادی که مایل به شرکت در فعالیت های بشردوستانه هستند ، باید از انجمن فرانسوی یک سازمان خیریه مجوز بگیرند. معمولا این ویزا یک ساله اعتبار دارد.
 • ویزای کار با یک سازمان بین المللی فرانسه، متقاضیان با یک سازمان بین المللی رسمی در فرانسه قرارداد منعقد می کنند.
 • ویزای جستجوی کار پس از فارغ التحصیلی، می توانید با صدور ویزای تحصیلی یک ساله ویزای کار این کشور را دریافت کنید.

در صورتی که قصد دارید در سال 2022 در کشور فرانسه درخواست کار دهید و یا جاب آفر یا پیشنهاد شغلی دریافت کنید باید نسبت به اخذ ویزای طولانی مدت نوع D فرانسه اقدام نمایید. مدت زمان ویزای افراد بسته به قرارداد متفاوت خواهد بود و اگر قرارداد به عنوان مثال 2 ساله باشد فرد متقاضی ویزا 2 ساله نیز دریافت خواهد کرد. شرایط اخذ ویزای کار فرانسه وجود جاب آفر یا پیشنهاد شغلی از این کشور می باشد. میانگین حقوق در فرانسه 4130 یورو است.

برای ویزای کار فرانسه مدارک مورد نیاز کارفرما شامل گواهی نقش یا دلیل استخدام درخواست ثبت برند و رزومه خواهد بود. چندین دسته ویزای کار فرانسه وجود دارد که شامل فارغ التحصیلان واجد شرایط، کارمندان و کارگران، هنرمندان، سرمایه گذاران و نمایندگان شرکت های خصوصی می شود. بهترین راه برای کار در فرانسه تحصیل در یکی از مراکز آموزشی و داشتن مجوز کار پس از فارغ التحصیلی است.

کار در فرانسه از طریق پیشنهاد شغلی

کار در فرانسه از طریق پیشنهاد شغلی

مشاوره جاب آفر یا پیشنهاد شغلی فرانسه

برای اخذ ویزای کار فرانسه ، جاب آفر یا پیشنهاد شغلی فرانسه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و روند آن ، لازم است از یک متخصص کمک بگیرید تا تمامی مراحل به درستی انجام شود. پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید به فرانسه مهاجرت کنید و یا در مورد آن سوالی دارید با مشاوران ما تماس بگیرید تا پس از بررسی حرفه ای شرایط شما و همراهانتان ، بهترین مشاوره را به شما ارائه دهند.

سوالات متداول

 1. آیا ایرانیان می توانند برای جستجوی کار برای ویزای فرانسه اقدام کنند؟

خیر ، در فرانسه ویزای کاری وجود ندارد. بهترین راه برای درخواست کار از طریق سایت های کاریابی است.

 1. مهم ترین شرط برای درخواست ویزای کار فرانسه چیست؟

بهتر است قبل از اقدام برای اخذ ویزای کار فرانسه ، یک کارفرمای فرانسوی به شما پیشنهاد کار بدهد.

 1. گزینه های مالی برای اخذ ویزای کار فرانسه چیست؟

برای ویزای کار ، میزان وجوه بسته به پیشنهاد شغلی و حقوقی که به کارفرما پرداخت می شود ، متفاوت است.

 1. آیا تحصیل در فرانسه گرفتن جاب آفر یا پیشنهاد شغلی فرانسه را آسان تر می کند؟

بله، اگر در فرانسه تحصیل می کنید و حتی یک یا دو سال دوره زبان را در آن کشور می گذرانید، دریافت پیشنهاد شغلی در فرانسه برای شما آسان تر خواهد بود.

 1. آیا برای کار در فرانسه به زبان فرانسه نیاز دارید؟

بله، برای کار و زندگی در فرانسه لازم است قبل از مهاجرت به فرانسه زبان فرانسه را یاد بگیرید.