وکیل مهاجرت به آمریکا درصد زیادی از افراد بر حسب شرایط زندگی، علاقه و یا دلایل مختلفی قصد مهاجرت از ایران به کشور های خارجه را دارند. یکی از کشورهایی که سالانه پذیرای مهاجرین زیادی از ایران و سایر کشورهای جهان است، کشور آمریکا است. شما می‌توانید از طریق راه‌های گوناگونی همانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، پناهندگی و حتی از طریق ازدواج به این کشور مهاجرت کنید. مهاجرت به کشورهای خارجی به خصوص کشوری مانند آمریکا، دارای حساسیت و ریسک بالایی است.

به این دلیل شما باید در این راه از افراد خبره و با تجربه کمک بگیرید و اطلاعات لازم را به دست آوردید. همچنین با توجه به شرایط پیش آمده بین کشورهای ایران و آمریکا، مهاجرت ایرانی‌ها به این کشور با مشکلات بسیار زیادی همراه است و اخذ اقامت آمریکا برای ایرانی‌ها محدود است. افراد متقاضی مهاجرت و اخذ اقامت در کشور آمریکا برای سهولت یافتن کار خود باید با یک وکیل مهاجرت به آمریکا مشورت کنند و در انجام کارهای خود از تجربیات و اطلاعات آن استفاده کنند.

فهرست مطالب

وکیل مهاجرت به آمریکا

یک وکیل مهاجرت به آمریکا باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد که در ادامه به بحث درباره آن‌ها خواهیم پرداخت. به طور کلی انتخاب وکیل خوب بسیار دارای اهمیت است و جزء پروسه‌های مهم مهاجرت به کشورهای خارجی به خصوص آمریکا است. چرا که استفاده از راهنمایی و تجربیات یک وکیل حرفه‌ای می‌تواند باعث بهبود یافتن کار شما و همچنین رسیدن هر چه سریع‌‌تر و به اهداف شما می‌شود.

این‌ها به این دلیل است که یک وکیل مهاجرتی بر اساس بایدهای شغل خود به طور کامل با قوانین مهاجرت به آمریکا، شرایط لازم و مدارک مورد نیاز آشنایی دارد. همچنین وکیل مهاجرت به آمریکا بر اساس اطلاعات و تجربیات خود، اقدامات لازمه را برای شما مرحله به مرحله توضیح می‌دهد و از این طریق سرعت کار شما را تا حد بسیار زیادی بالا می‌برد. شما در انتخاب وکیل مهاجرتی باید فاکتورهایی را در نظر بگیرید که یکی از این فاکتورها می‌تواند سابقه کار وکیل مد نظر شما باشد. در ادامه ما برای شما به شرح تمامی این نکات خواهیم پرداخت.

مزایا و دلایل انتخاب وکیل مهاجرتی

برای مهاجرت به کشور آمریکا راه‌های مختلفی وجود دارد که در همه آن‌ها کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به آمریکا بسیار مفید خواهد بود. چرا که وکیل مهاجرت فردی است که بهترین روش‌های مهاجرت را برای شما انتخاب می‌کند و شما را در تمامی مراحل مهاجرت‌تان تا زمانی که اقامت کامل خود را در آن کشور بگیرید، همراهی خواهد کرد. همان طور که گفتیم، گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت شما در کشور آمریکا ضروری نیست و شما می‌توانید بدون گرفتن وکیل مهاجرت به آمریکا و استفاده از تجربیات و اطلاعات آن اقدام به اخذ اقامت در کشور آمریکا کنید.

اما نکته‌ای که در این بین اهمیت دارد این است که در این صورت درصد شانس شما برای اخذ اقامت و مهاجرت به کشور آمریکا تا حدود زیادی کاهش می‌یابد. به طور کلی استخدام یک وکیل مهاجرتی برای شما دارای فواید و مزایای زیادی است که در ادامه به برخی از این مزایا و فواید اشاره خواهیم کرد. اولین و مهم‌ترین فایده استخدام و کمک گرفتن از وکیل مهاجرت آمریکا، سرعت پیدا کردن روند مهاجرت و اخذ اقامت شما در کشور آمریکا است.

یکی دیگر از فایده‌هایی که استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا می‌تواند برای شما داشته باشد این است که تمامی کارها و امور شما در جهت مهاجرت و اخذ اقامت‌تان در کشور آمریکا، به طور کامل بر اساس قوانین انجام می‌شوند. در نتیجه این امر باعث می‌شود که حتی کوچک‌ترین مشکلی نیز در روند کار و مهاجرت شما ایجاد نشود و به راحتی به هدف خود برسید. تعدادی از افراد هستند که خود به صورت مستقل و جداگانه به دریافت ویزای مهاجرتی و سپس اقامت خود در کشور آمریکا اقدام می‌کنند.

به همین دلیل این افراد ممکن است در کشور آمریکا به کمک‌هایی نیاز داشته باشند و بر همین اساس به سراغ افراد نامطمئن و در موارد بسیاری کلاهبردار، بروند و با سپردن کارهای مهاجرتی و اخذ اقامت آمریکای خود به آن‌ها مشکلات زیادی را برای خود به وجود بیاورند. اما اگر شما از همان ابتدا از یک وکیل مهاجرت به آمریکا کمک بگیرید و از تجربیات او استفاده کنید نه تنها این مشکلات برای شما به وجود نمی‌آید بلکه کارهای شما به خوبی پیش خواهند رفت.

مزایای استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا

در نگاه اول شاید برخی افراد فکر کنند استخدام یک وکیل مهاجرتی باعث افزایش بسیار زیاد هزینه‌های آن‌ها می‌شود، اما لازم به ذکر است که استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا باعث می‌شود که شما فقط مبلغ کلی را برای هزینه های مهاجرت خود به او پرداخت نمایید و دیگر نیاز به پرداخت هزینه در جا‌های مختلف نخواهید داشت، بدین سبب از پرداخت هزینه‌های اضافی جلوگیری می‌شوند و در پرداخت هزینه‌ها صرفه‌جویی خواهد شد.

علاوه‌بر این موضوع استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا سبب می‌شود که تا حد قابل توجه ای اشتباهات و سردرگمی افراد در اخذ ویزا، مهاجرت و اقامت در کشور آمریکا، کاهش پیدا کند. در نتیجه شما می‌توانید با خیال راحت به کشور مقصد خود یعنی آمریکا سفر کنید و به زندگی در آن‌جا بپردازید. همچنین همان‌‌‌طور که پیش‌تر هم گفتیم، وکیل مهاجرتی را که شما انتخاب و استخدام می‌کنید، با تمامی قوانین روز کشور آمریکا آشنایی کامل دارد و از این طریق شما را در جریان تمامی اتفاقات و تغییرات به وجود آمده در قوانین آن کشور قرار می‌دهد و از به وجود آمدن مشکل در کارهای اخذ اقامت شما جلوگیری می‌کند.

شاید بدانید که زمانی که افرادی به کشور دیگری همانند آمریکا به هر دلیلی مهاجرت می‌کنند، مشکلات و سختی‌هایی در آغاز ورود آن‌ها به آن کشور برایشان به وجود می‌آید؛ در این مواقع وکیل مهاجرت به آمریکا این مشکلات و سختی‌ها را برای شما به حداقل می‌رسانند. از آن‌جایی که مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت این کشور متقاضیان زیادی دارد، درخواست درصد زیادی از افراد، رد خواهد شد. اما اگر شما جزء آن دسته از افرادی باشید که یک وکیل مهاجرتی برای خود استخدام کرده باشید و در روند پیش برد کار‌های خود از تجربیات او استفاده کرده باشید، در این‌جا وکیل مهاجرتی شما وارد عمل می‌شود و تا حدود زیادی از رد شدن درخواست شما جلوگیری می‌کند.

اگر باز هم درخواست مهاجرت و اخذ اقامت شما به کشور آمریکا رد شود وکیل مهاجرتی شما می‌تواند با درخواست شما، اعتراضی روی پرونده قرار دهد، این امر به این دلیل است که این وکلا توانایی و اجازه دفاع از پرونده موکل خود را در همچین شرایطی دارند. در نتیجه شما با استخدام یک وکیل مهاجرت به آمریکا کار بلد می‌توانید کارهای خود را به خوبی پیش ببرید و تا حد زیادی از استرس و دغدغه خاطر خود برای این موضوع بکاهید.

وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا

انتخاب وکیل مهاجرت آمریکا برای زمینه های مختلف ‌

افراد متقاضی مهاجرت به آمریکا و یا سایر کشورها می‌توانند از طریق راه‌های مختلفی اقدام به اخذ ویزا و اقامت آن کشور کنند که برخی از آن‌‌ها عبارتند از: مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، پناهندگی، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت از طریق لاتاری و گرین کارت. هر کدام از این روش‌ها، مزایا و شرایط خاص خود را دارند به همین دلیل وکیل‌های مهاجرتی هر کدام در یکی از این زمینه ها تخصص دارند. شما برای استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا باید ابتدا مشخص کنید که از کدام راه قصد مهاجرت به کشور آمریکا را دارید و سپس بر اساس آن یک وکیل خوب و حرفه‌ای را انتخاب کنید. در ادامه برای شما تمامی این مسیر‌ها را به همراه نحوه انتخاب وکیل مهاجرت به آمریکا به طور کامل توضیح خواهیم داد.

انتخاب وکیل مهاجرتی برای مهاجرت تحصیلی

مهاجرت تحصیلی به کشور آمریکا یکی از راه‌های کم ریسک مهاجرت و اخذ اقامت به این کشور است. همان‌گونه که قبل‌تر بیان کردیم یک هر کدام وکلای مهاجرت به آمریکا در زمینه‌ای خاص متخصص هستند و شما برای نتیجه‌گیری بهتر باید وکیل مهاجرتی مرتبط با نوع مهاجرت خود را بیابید و او را استخدام کنید. اخذ ویزای تحصیلی و مهاجرت به کشور آمریکا از طریق تحصیل کار چندان راحتی نیست، چرا که به دلایل مختلفی همچون سطح بالای علم و آموزش عالی در این کشور، داشتن قدرت اقتصادی آمریکا، داشتن آینده کاری عالی و داشتن دانشگاه‌ها و مدارس بسیار عالی و سرشناس در کل جهان، درصد بسیار زیادی از افراد قصد مهاجرت تحصیلی و اخذ اقامت این کشور را از این طریق دارند.

شما اگر قصد بالا بردن احتمال موفقیت خود در گرفتن اقامت کشور آمریکا از طریق تحصیل را دارید باید ابتدا قبل از هر اقدامی به دنبال یک وکیل مهاجرت به آمریکا که تخصص آن در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور باشد، باشید. همچنین شما باید در خصوص انتخاب وکیل مهاجرت به کشور آمریکا فاکتور‌ها و ویژگی‌‌هایی را در نظر بگیرید، که در ادامه برای انتخاب بهتر شما به شرح این فاکتورها خواهیم پرداخت. ‌

تحصیل در کشور آمریکا و اخذ ویزا و اقامت آن کشور از طریق تحصیل دارای هزینه‌هایی زیادی است. اگر شما جزء آن دسته از افرادی باشید که برای مهاجرت و اخذ اقامت خود در آمریکا به منظور ادامه تحصیل از کمک و اطلاعات یک وکیل مهاجرت به آمریکا با تجربه و حرفه‌ای استفاده کنید در همان ابتدای کار، وکیل مد نظرتان برای شما تمامی مخارج و هزینه‌هایی را که باید در این را صرف کنید را شرح می‌دهد و آن‌ها را برای شما مرتب کرده و دسته بندی می‌کند.

از آن‌جایی که وکیل مهاجرت به آمریکا روی تمامی قوانین، مهاجرت و اخذ اقامت این کشور از طریق تحصیل تسلط دارد، شما را در انتخاب یک دانشگاه عالی مطابق با اطلاعات، علایق، سطح علمی شما و مواردی از این قبیل راهنمایی می‌کند. در نتیجه این راهنمایی و پیشنهادات به شما یک انتخاب درست و بدون پشیمانی را بعد از اتمام کارهای اقامت ارائه می‌دهد. علاوه‌بر این از آن‌جایی که انتخاب شما کاملا منطقی بوده و دانشگاه انتخابی شما در سطح علمی خودتان قرار داشته است، روند اخذ و پذیرش شما در این دانشگاه و در نتیجه اخذ ویزا، مهاجرت و در آخر اقامت تحصیلی در کشور آمریکا سرعت پیدا می‌کند.

مهاجرت کاری به آمریکا و انتخاب وکیل مهاجرت مناسب برای آن

یکی دیگر از راه‌های اخذ اقامت و مهاجرت به کشور آمریکا، دریافت ویزای کار در این کشور است. افراد زیادی آرزوی مهاجرت و اخذ ویزای کاری این کشور را در دل دارند و برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند. چرا که کشور آمریکا دارای بزرگ‌‌ترین اقتصاد جهان است، همچنین دارای رتبه دوم تولید در جهان نیز است و دارای نرخ بیکاری بسیار کمی است. همه این‌ها باعث شده است که درصد بسیار زیادی از افراد به دنبال گرفتن ویزای کاری این کشور و مهاجرت به آن‌جا باشند. در نتیجه، شما اگر خود به صورت مستقل و بدون کمک گرفتن از تجربیات و اطلاعات دیگر افراد بخواهید در راه قدم بگذارید، شانس کمی برای گرفتن ویزای کاری آمریکا و مهاجرت به آن کشور را دارید.

بر همین اساس باید از فردی باشد که شما را در تک تک مراحل این راه همراهی و راهنمایی کند. وکیل مهاجرت به آمریکا در بهترین گزینه برای این کار است؛ چرا که رشته اصلی او، راهنمایی و هدایت موکل خود برای اخذ ویزای کاری و مهاجرت به آمریکا است؛ با توجه به این موضوع که با تمامی قوانین و مقررات کشور آمریکا در خصوص گرفتن ویزای کاری، مهاجرت و اقامت در آن‌جا به طور کامل آشنایی دارد و می‌تواند شما را در این راه به خوبی یاری کند. همچنین ویزای کاری آمریکا دارای انواع مختلفی است که وکیل مهاجرت شما می‌تواند با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت شما، خواسته‌ها و تمایلات شما و همچنین شرایط و قوانین موجود برای اخذ آن ویزا برای شما مشخص کند که کدام نوع آن را انتخاب کنید و برای اخذ آن و در نهایت اقامت آمریکا تلاش کنید.

مهاجرت از طریق برنده شدن در لاتاری و انتخاب وکیل

یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به آمریکا برنده شدن در لاتاری است. این راه یکی از راه‌های مهاجرت و اخذ اقامت کشور آمریکا است که بسیاری زیادی از افراد رویای آن را در سر دارند. البته برای برنده شدن در بلیط لاتاری به شانس زیادی نیاز است. اما تمامی این مسئله به شانس شما باز نمی‌گردد، بلکه شما باید در کنار شانس، اقداماتی نیز برای بالا بردن احتمال برنده شدن خود انجام دهید. یکی از این اقدامات استخدام وکیل مهاجرتی و کمک گرفتن از آن است.

بر همین اساس استخدام یک وکیل مهاجرت به آمریکا و کمک گرفتن از او شانس شما را در برنده شدن بلیط لاتاری تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد. این مسئله به این خاطر است که این وکلا کاملا روی کار خود تسلط دارند و هر کدام در زمینه‌های گوناگون مهاجرت به تحصیل و آموزش پرداخته‌اند. این وکلا کاملا با قوانین و اقدامات لازمه که برای برنده شدن در گرین کارت یا لاتاری باید توسط فرد انجام شود آشنایی دارند و شما را در این مسیر به سمت‌وسوی درستی هدایت می‌کنند.

برنده شدن در گرین کارت یا بلیط لاتاری شانس خیلی بزرگی برای مخاجران است و شما اگر به دنبال آن هستید نباید با ریسک کردن و یا غفلت در انجام دادن کارها و اقداماتی که شانس شما را در این زمینه بیشتر می‌کند، احتمال برنده شدن و کسب این بلیط ازرا کاهش دهید. از آن‌جایی که برنده شدن در بلیط لاتاری کار بسیاری سختی است، درصد بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت از طریق لاتاری و یا گرین کارت به دلیل سخت بودن این امر به اقدامات پس از برنده شدن در لاتاری فکر نمی‌‌کنند و اطلاعات زیادی در این باره در دست ندارند.

شما اگر از قبل یک وکیل مهاجرت به آمریکا را استخدام کرده باشید، می‌توانید در صورت نداشتن اطلاعات کافی از وکیل مهاجرتی خود کمک بگیرید و بر اساس تجربیات او و قوانین موجود اقدامات لازم را برای مهاجرت و اقامت در کشور آمریکا از این طریق انجام دهید. علاوه بر این موضوع ممکن است پس از آن که برنده بلیط لاتاری شدید در هنگام مهاجرت به کشور آمریکا مشکلاتی به وجود بیاید که ممکن است خود شما به صورت مستقل نتوانید آن‌ها را حل کنید؛ اما اگر وکیل مهاجرتی را استخدام کرده باشید می‌توانید در این شرایط از او کمک بگیرید.

وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج و انتخاب وکیل مهاجرت

همان گونه که گفتیم مهاجرت به کشور آمریکا از طریق راه‌های مختلفی امکان‌پذیر است و یکی دیگر از آن‌ها، مهاجرت و اخذ اقامت کشور آمریکا از طریق ازدواج است. این مسیر به گونه‌ای است که اگر شما یک غیر آمریکایی باشید و قصد اخذ اقامت کشور آمریکا را از طریق ازدواج داشته باشید باید با یک فرد که شهروند کشور آمریکا است ازدواج کنید. از همان لحظه‌ای که شما برای انجام این کار و مهاجرت و اخذ اقامت کشور آمریکا اقدام می‌کنید تا زمانی که موفق به اخذ اقامت آن کشور و مهاجرت به آن‌جا شوید باید اقداماتی را بر اساس برنامه‌ای حساب شده انجام دهید تا در روند کاری شما مشکلی به وجود نیاید. بر همین اساس اگر شما از همان ابتدا به استخدام یک وکیل مهاجرت به آمریکا اقدام نمایید، می‌توانید کارهای خود را بدون بروز هر گونه مشکلی در پیش بگیرید و موفق به اخذ اقامت آن‌جا شوید. بر همین اساس شما می‌توانید بر اساس تجربیات و اطلاعات وکیل خود کار‌های خود را به خوبی پیش ببرید.

در اولین قدم پس از استخدام وکیل مهاجرت باید درخواست نامزدی خود را به منظور اخذ ویزای نامزدی به مقامات و یا اداره‌های کشور آمریکا بدهید؛ پس از آن که درخواست شما پذیرفته شد، نوع اقامت خودتان را مشخص نمایید. به گونه‌ای که اگر شما و همسرتان قصد اقامت دائم و همیشگی را در کشور آمریکا داشته باشید باید پس از به پایان رسیدن اقدامات لازمه برای ازدواج‌تان و در ادامه اتمام مراسم و رسمی شدن ازدواج‌تان به دنبال دریافت اقامت دائم خود در کشور آمریکا از طریق ازدواج بروید.

گرفتن اقامت دائم از طریق ازدواج در کشور آمریکا، اجازه کار و زندگی در هر نقطه از کشور آمریکا را به شما می‌دهد و شما بدون ترس از به وجود آمدن مشکلاتی در این خصوص برای خود می‌توانید آن گونه که دلتان می‌خواهد و شرایط برای شما مهیا است به زندگی و کار در این کشور بپردازید. شما پس از گذشت سه سال از اخذ اقامت دائم‌تان در کشور آمریکا می‌توانید درخواست تابعیت کشور آمریکا را داشته باشید که در تمامی این مراحل و سایر آن‌ها وکیل مهاجرت به آمریکا شما در کنارتان است.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و انتخاب وکیل مهاجرتی مناسب

یکی دیگر از راه‌های مهاجرت به کشور آمریکا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور دیگر به خصوص کشور آمریکا دارای حساسیت زیادی است و به این دلیل، حتما به شما توصیه می‌کنیم در این صورت از تجربیات یک وکیل مهاجرت به آمریکا استفاده نمایید. چرا که وکیل مهاجرت انتخابی شما در زمینه سرمایه گذاری و اخذ اقامت کشور آمریکا و مهاجرت در آن‌جا تحصیل کرده است و آموزش دیده است.

در نتیجه در این زمینه دارای مهارت بالا و عالی است و شما با کمک گرفتن، مشورت و استفاده از تجربیات او در می‌یابید که چگونه، کی و در چه زمینه‌ای برای اخذ اقامت کشور آمریکا و مهاجرت به آن‌جا سرمایه گذاری کنید. اما به طور کلی سه روش برای سرمایه گذاری در آمریکا وجود دارد که در این‌جا برای کسب اطلاعات بیش‌تر شما درباره آن‌ها سخن خواهیم گفت. در واقع وکیل مهاجرت انتخابی شما برای مهاجرت به آمریکا در تمامی زمینه‌ها از لحظه شروع تا به پایان رسیدن مسیر اخذ اقامت شما و مهاجرت به آمریکا در کنارتان است.

سه روش برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت کشور آمریکا و مهاجرت به آن جا وجود دارد که شما بر اساس شرایط خود، علاقه و مشاوره‌های وکیل مهاجرت، برای مهاجرت به آمریکا می‌توانید یکی را انتخاب کنید و مسیر رسیدن به آن و اخذ اقامت نهایی خود را در کشور آمریکا در پیش بگیرید و به پایان برسانید. یکی از این روش‌ها، روش سرمایه گذاری EB5  است. از طرق این نوع سرمایه گذاری، فردی که سرمایه گذاری کرده است به اضافه خانواده آن فرد، قادر به دریافت گرین کارت دائمی کشور آمریکا می‌شوند.

درباره میزان هزینه لازم و اقدامات لازم برای سرمایه گذاری در این کشور وکیل مهاجرت به آمریکا به طور کامل برای شما نکات لازمه را شرح خواهد داد. این وکلا بر اساس تجربیات بالایی که دارند از به وجود آمدن ضرر مالی و اقتصادی برای شما جلوگیری می‌کنند و راه‌های درست را در این روند به شما نشان خواهند داد و شما را به طور کامل راهنمایی می‌کنند به گونه‌ای که موفقیت شما تا درصد قابل توجهی افزایش می‌یابد.

مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور آمریکا و انتخاب وکیل مناسبی برای آن

پناهندگی یکی دیگر از راه‌های مهاجرت و اقامت در کشور آمریکا است. پناهندگی یکی از مسیرهای پر خطر مهاجرت به کشورهای دیگر به خصوص آمریکا است. به همین دلیل اگر شما از جمله افرادی هستید که قصد مهاجرت به کشور آمریکا و اقامت در آن کشور را در سر دارید باید از همان ابتدا قبل از هرگونه اقدامی با یک وکیل مهاجرتی حرفه‌ای در زمینه مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور آمریکا مشورت کنید و در صورتی که روی تصمیم خود ماندید، در کنار راهنمایی‌های وکیل مهاجرت به کشور آمریکا خود حرکت کنید تا مشکلی گریبان‌گیر شما نشود و خط‌ های احتمالی تا درصد قابل توجهی برای شما کاهش پیدا کند.

این خطرها به گونه‌ای هستند که در طول سال افراد زیادی جان خود را در راه مهاجرت از طریق پناهندگی به کشورهای خارجه همانند کشور آمریکا از دست می‌دهند. این خطر برای افرادی که از طریق غیر قانونی اقدام به مهاجرت از طریق پناهندگی به کشورهای دیگر به خصوص کشور آمریکا می‌کنند بیشتر است.

اگر که شما از طریق قانونی اقدام به مهاجرت و اقامت در کشور آمریکا از طریق پناهندگی کنید، باید درخواست خود را در قالب چندین مرحله ارائه دهید. این مراحل را وکیل مهاجرت انتخابی شما برای مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور آمریکا برای شما به طور کامل توضیح می‌دهد و تا اتمام این مراحل شما را همراهی می‌کنند. همچنین تمامی این مرحله‌ها را برای شما تقسیم‌بندی می‌کند تا احتمال این که شما با مشکلی در این زمینه مواجه شوید تا حد قابل توجه‌ای کاهش پیدا کند. ممکن است که درخواست ورود قانونی شما و پناهندگی شما در کشور آمریکا رد شود؛

در این صورت اگر شما از قبل از وکیل مهاجرتی را برای مهاجرت به این کشور استخدام کرده باشید و از کمک‌ها و تجربیات او بهره‌مند شده باشید، وکیل شما در همچین شرایطی از شما بر اساس قوانین دفاع می‌کند و احتما قبولی مجدد درخواست شما را بیشتر می‌کند. همچنین مهاجرت به کشور آمریکا دارای مزایا و معایبی است که وکیل مهاجرت شما قبل از هرگونه اقدامی به شرح این موارد برای شما می پردازد.

تعهدات وکیل مهاجرت به آمریکا در قبال خدماتش به شما

زمانی که شما اقدام به استخدام وکیل مهاجرت می‌‌کنید یکی دیگر از فواید آن این است که این وکلا مجموعه‌ای از تعهدات را بر شما در نظر گرفته‌اند که باعث راحت شدن خیال شما در قبال هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید و همچنین زمانی که صرف می‌کنید می‌شود. وکیل مهاجرت به آمریکا به شما این تعهد را می‌دهد که کاملا حرفه‌ای عمل می‌کند؛ همچنین اگر مشکلی در مورد مهاجرت شما و قوانین مربوط به آن پیش بیاید به سرعت به پیگیری این مشکل‌ها اقدام می‌کنند و تمامی اقدامات لازمه را انجام می‌دهند. دیگر تعهدی که این وکلا به شما می‌دهند این است که تمامی هزینه‌های لازم را که شما باید در این راه صرف کنید را به طور کامل می‌دانند و برای شما توضیح خواهد داد. شما را به طور مداوم  از روند مهاجرت، اخذ اقامت کشور آمریکا و همچنین از میزان پیشرفت شما در این مسیر به طور کامل آگاه می‌کنند.

وکیل مهاجرتی تمامی اطلاعات شما را به صورت کاملا محرمانه نگه می‌دارد و در این خصوص به شما تعهد می‌دهد. پس شما بدون ترس از پخش شدن اطلاعات خود می‌توانید به این فرد اعتماد کنید و از تجربیات او استفاده نمایید. همچنین وکیل مهاجرت به آمریکا به شما این تعهد را می‌دهد که تمامی مدارک لازمه برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور آمریکا را برای شما تهیه کنند و در صورتی که خود نتوانند این مدارک را تهیه کنند به شما اطلاع می‌دهند که این مدارک لازم است و شما باید آن‌ها را تهیه کنید. از دیگر تعهدات وکیل مهاجرت به آمریکا این است که در بیشترین سرعت ممکن به کارهای شما رسیدگی کند و از اتلاف وقت شما جلوگیری نماید. به طور کلی وکیل‌های مهاجرت به آمریکا برای شما در زمینه‌های مختلف روند مهاجرتی شما و بررسی‌های قضایی آن به شما مشاوره می‌دهند و کار شما را تا حد زیادی پیش می‌برند.

وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا

هزینه های لازم برای استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا و شرایط آن

در قبال هر کاری و یا دریافت خدماتی شما باید هزینه‌هایی را نیز صرف کنید. استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا نیز از این قاعده مستثنی نیست. هزینه‌هایی که در قبال استخدام وکیل مهاجرت مورد نظر خود برای مهاجرت به کشور آمریکا باید پرداخت شود، بر اساس دلایلی با یک دیگر متفاوت هستند. همچنین برخی از افراد گمان می‌کنند که استخدام وکیل مهاجرت باعث صرف هزینه‌های خیلی بیشتر ‌شود و بر همین اساس تصمیم می‌گیرند که خود به صورت مستقل و بدون کمک از این افراد، کارهای اخذ اقامت و مهاجرت خود را از همان راهی که انتخاب کرده‌اند پیش ببرند.

اما لازم است بدانید در این صورت هزینه‌هایی را که صرف می‌کنید در بسیاری از موارد، حتی خیلی بیشتر از هزینه استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا است. این مسئله به این دلیل است که افراد عادی در این زمینه هیچ گونه تجربه‌ای ندارند، علاوه‌بر نداشتن تجربه درصد بالایی از این افراد اطلاعات کافی درباره این روند و حتی اقداماتی که افراد برای اخذ اقامت و مهاجرت به آمریکا باید در این مسیر انجام بدهند را نمی‌دانند.

با وجود این چنین شرایطی و عدم داشتن آگاهی افراد در زمینه‌های مختلف مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت آن کشور، این افراد ممکن است در زمینه‌های مختلفی هزینه‌های زیادی حتی بیشتر از آنچه لازم است را صرف کنند. همچنین این افراد ممکن است حتی در جاهایی که نیاز به پرداخت هزینه‌ای از طرف او نباشد به خاطر نداشتن آگاهی از اقدامات لازمه در این مسیر هزینه‌های هنگفتی را پرداخت کند. گاه هم ممکن است این افراد به دلیل نبود فردی که در این زمینه‌ها تجربه و مهارت فراوان داشته باشد همچون وکیل‌های مهاجرت به کشور آمریکا، در این مسیر با قاچاقچی‌ها و یا افراد سودجویی روبه‌رو شوند که فقط منافع شخصی خود را در نظر می‌گیرند.

در این صورت فرد نه‌تنها مجبور به پرداخت هزینه‌های بسیار زیادی می‌شوند بلکه بیشتر اوقات مشکلات خیلی بزرگی هم در این زمینه برای او پیش می‌آید که باعث کاهش قابل توجه احتمال اخذ اقامت فرد در کشور آمریکا و مهاجرت به آن‌‌جا می‌شود. به همین دلیل است که شما با صرف هزینه کمی برای استخدام وکیل از پرداخت هزینه‌های بی‌دلیل و کلان جلوگیری می‌کنید و کارهای خود را به سرعت پیش می‌برید.

سابقه کار و مدرک تحصیلی وکیل مهاجرت به آمریکا

طبیعی است که مدرک تحصیلی و سابقه کاری وکیل مهاجرت مورد نظر شما مهم است، به گونه‌ای که بسیاری از افراد در رابطه با انتخاب وکیل مهاجرت به آمریکا و استخدام آن حساسیت بسیاری زیادی نشان می‌دهند. مشخص است که فرد برای رسیدن به این جایگاه و گرفتن مجوز کار، در این زمینه آموزش‌های بسیاری دیده و مراحل زیادی را پشت سر گذاشته است و فارغ التحصیل در رشته وکالت و یا رشته‌های مرتبط با آن بوده است و مدرک تحصیلی این رشته را دارد. سازمان‌های مهاجرتی بر اساس دلایل مختلف و در نظر گرفتن شرایط و نکات خاصی در این باره برای استخدام این افراد به عنوان وکیل مهاجرت به آمریکا و یا سایر کشورها، اقدام کرده است.

در واقع ناک شغلی این وکلا بر اساس شرح وظایف انجام شده، انتخاب می‌شود و نه رشته تحصیلی این افراد. اما این امر به این معنی نیست که سازمان‌های مهاجرتی کشور به استخدام افراد بی‌تجربه و غیر متخصص به عنوان وکیل مهاجرت پرداخته است. بلکه به این معنا است که  این سازما‌ن‌ها افرادی که در این زمینه دارای تخصص هستند اما مدرک تحصیلی این افراد منطبق با این رشته نیست را مورد آزمایش قرار می‌دهد و در صورت قبول شدن در مراحل لازمه و همچنین داشتن شرایط لازم، به عنوان وکیل مهاجرت تحصیلی انتخاب می‌شوند.

علاوه‌بر مدرک تحصیلی، سابقه کاری وکلای مهاجرت به کشور آمریکا و یا وکلای مهاجرت به سایر کشورها نقش مهمی در انتخاب و استخدام آن وکیل توسط افراد متقاضی مهاجرت و اخذ اقامت کشور آمریکا در زمینه‌های مختلف دارد. برخی از افراد بر این باورند که هرچه میزان سابقه کاری وکیل مهاجرتی مدنظرشان بیشتر باشد، تسلط او برای روی کارها و همچنین تجربیات و مهارت او در انجام کارهای مربوط به مهاجرت بیشتر است. در این باره می‌توان گفت که این امر تا حدودی درست است، یعنی این نظر برای تعداد زیادی از این وکلا صدق می‌کند و در انتخاب آن‌ها به عنوان وکیل مهاجرت به کشور آمریکا بسیار تاثیر گذار است؛ اما درصد کمی نیز از این نظریه پیروی نمی‌کنند.

تعدادی از وکلا هستند که با وجود سابقه کم کاری، دارای تجربیات و مهارت‌های زیادی در انجام درست کار خود هستند؛ به گونه‌ای که در برخی از موارد، موفقیت‌های بیش‌تری نسبت به وکلایی با سابقه‌های طولانی دارند. بر همین اساس بهتر است معیار انتخاب وکیل را نه بر اساس سال‌هایی که در این زمینه فعالیت داشته‌اند بلکه بر اساس سابقه کارهایی که انجام داده‌اند و موفقیت‌هایی که در پرونده‌های خود در زمینه مهاجرت به آمریکا داشته اند را در نظر بگیرید.

ارتباط وکیل مهاجرتی با موسسات حقوقی و مهاجرتی

اگر شما جزء آن دسته از افراد هستید که قصد مهاجرت به کشور آمریکا را از هر کدام از راه‌های ذکر شده به منظور اخذ اقامت آن کشور دارید و در این راه تصمیم به استخدام یک وکیل مهاجرت به آمریکا و استفاده از تجربیات او و همچنین کمک گرفتن از او در پیش‌برد کارهای خود گرفته‌اید، شما می‌توانید برای استخدام این وکلا از دو طریق اقدام نمایید. وکلای مهاجرت به کشورهای خارجه یا به صورت جداگانه و خصوصی کار می‌کنند و هر کدام در دفتر خصوصی خود بدون وابستگی به هیچ نهادی مشغول به کار هستند. در این صورت وکلای مهاجرتی به کشور آمریکا که در این زمینه تخصص دارند را شناسایی کنید و پس از آن در بین آن‌ها بر اساس موفقیت‌های شغلی آن‌ها، میزان رضایت مراجعه کنندگان‌شان، سابقه کاری و مواردی از این قبیل برای انتخاب یک وکیل مهاجرت به آمریکا اقدام نمایید.

علاوه بر آن‌که وکلای مهاجرت به صورت جداگانه و مستقل به کار خود در دفاتر خصوصی خود می‌پردازند، دسته دیگری از وکلای مهاجرت به کشور آمریکا و سایر کشورها هستند که به صورت گروهی با موسسه‌های حقوقی و یا مهاجرتی همکاری دارند. در واقع این وکلا استخدام شده این موسسات هستند و شما برای استخدام آن‌ها باید از طریق این موسسات اقدام نمایید. انتخاب و استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا و یا سایر کشورها از این گونه موسسه‌ها نسبت به استخدام وکلای مهاجرت خصوصی تا حدودی، دارای تضمین بهتری در انجام کارها و پیش رفتن هر چه بهتر روند کارها و در نتیجه رسیدن شما به هدف‌تان می‌شود. چرا که همان‌طور که قبل‌تر گفتیم این سازمان‌ها وکلایی را که دارای شرایط خاص هستند و همچنین از أزمون‌های آن‌ها با موفقیت گذشته‌اند را استخدام می‌کنند.

بدین ترتیب درصد بسیاری از این وکلای مهاجرت به کشور آمریکا دارای مهارت و موفقیت های بیشتری در کار خود نسبت به سایرین هستند. البته این موضوع بدین معنا نیست که کار، مهارت و میزان تخصص وکلایی که به صورت خصوصی مشغول به فعالیت هستند کم است؛ حتی در برخی از موارد وکلای خصوصی دارای تخصص بیشتری در کار خود هستند. اما در یک نگاه کلی این گونه به نظر می‌رسد که وکلایی که به صورت گروهی با موسسات مهاجرتی کار می‌کنند دارای تضمین بیشتری در کار خود هستند.

مزایای استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا و استفاده از تجربیات او

تا این جای کار ممکن است به تعدادی از مزایای استخدام وکیل مهاجرت برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور آمریکا اشاره شده باشد. با توجه به این موضوع که روند مهاجرت یک مسیر بسیار پیچیده است وجود فردی که دارای اطلاعات کامل و بسیار زیادی در این زمینه است و همچنین با تمامی قوانین مهاجرت و اخذ اقامت کشور آمریکا آشنایی کامل دارند، کار شما را تا حدود بسیار زیادی راحت می‌کند. استخدام یک وکیل مهاجرت به آمریکا دارای مزایای بسیاری است که یکی از آن‌ها کاهش خطرهای احتمالی برای مهاجرت شما است.

این موضوع به گونه‌ای است که انتخاب یک وکیل مهاجرتی به دلیل آن‌که در تمامی مراحل کنارتان قدم بر می‌دارد و شما را به صورت کاملا درست و قانونی راهنمایی می‌کند، باعث حذف خطرهای احتمالی که در این مسیر شما را تهدید می‌کنند می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که این خطرها بسته به نوع مهاجرت شما به کشور آمریکا و فرم‌ها و مراحل مورد نیاز شما با یک دیگر دارای تفاوت‌هایی هستند.

از دیگر مزایای استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا و یا دیگر کشورها می‌توان به اجرای به موقع مهلت‌ها اشاره کرد. این موضوع بدین معنا است که وکیل مهاجرتی را که شما استخدام کرده‌اید، تمامی کارها و مسئولیت‌های مربوط با مهلت‌های تعیین شده را به عهده خودش می‌گیرد و با تکمیل به موقع فرم‌های ناقص و مدارک باعث سرعت بخشیدن و به کار شما می‌شود. از دیگر فواید این وکلا این است که شانس موفقیت شما را در این مسیر و همچنین رسیدن به هدف نهایی‌تان یعنی اخذ اقامت کشور آمریکا و مهاجرت به آن‌ کشور را بسیار افزایش می‌دهد.

چرا که روند مهاجرتی به کشور‌های دیگر به خصوص کشور آمریکا تا حد زیادی می‌تواند نگران کننده باشد، چرا که هیچ تضمینی در رد نشدن و پذیرش درخواست شما در این مسیر وجود ندارد. اما زمانی که شما یک وکیل مهاجرت به آمریکا را از همان ابتدای کار استخدام کرده باشید، از آن‌جایی که وکیل مهاجرتی شما تمامی مراحل را به درستی انجام داده، فرم های لازمه را به درستی تکمیل کرده است و مدارک لازمه را به طور کامل جمع آوری کرده و ارائه داده است، احتمال رد شدن درخواست شما را به حد اقل می‌رساند و تا حدود زیادی نگرانی شما را در این زمینه کاهش می‌دهد.

وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا

جمع بندی

درصد زیادی از افراد بر حسب شرایط زندگی، علاقه و یا دلایل مختلفی قصد مهاجرت از ایران به کشورهای خارجه را دارند. یکی از این کشور‌ها کشور آمریکا است. مهاجرت به کشور‌های دیگر به خصوص کشور آمریکا از حساسیت‌های بالایی برخوردار است به همین دلیل خود فرد به صورت مستقل و جداگانه نمی‌تواند به کارهای مهاجرت و اخذ اقامت کشور آمریکا بپردازد. به همین دلیل افراد متقاضی مهاجرت به کشور آمریکا می‌توانند به استخدام یک وکیل مهاجرت به آمریکا اقدام نمایند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به کشور آمریکا وجود دارد

که وکیل مهاجرت به آمریکا شما بر اساس شرایط، علایق و توانایی شما بهترین مسیر را برای شما انتخاب می‌نمایند و در صورت درخواست شما تا پایان آن مسیر شما را همراهی می‌کند و اجازه نمی‌دهد شما در مسیر اخذ اقامت کشور آمریکا و مهاجرت به آمریکا خود، با مشکلی مواجه شوید و یا خطری شما را تهدید کند. در این‌جا برای شما انتخاب و استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا را برای هر کدام از راه‌های مهاجرت و اخذ اقامت این کشور به طور کامل توضیح داده‌ایم.

وکیل‌های مهاجرت به کشور آمریکا و یا سایر کشورها در قبال خدماتی که به شما ارائه می‌دهند تعهداتی را نیز به شما می‌دهند. برای استخدام وکیل مهاجرت به آمریکا نیز همانند سایر موارد مرسوم در جهان باید هزینه‌هایی را پرداخت کنید. که این هزینه برا اساس عواملی مانند مدت زمانی که قصد استخدام و کمک گرفتن از وکیل مهاجرت مد نظر خود را دارید، دارای تفاوت‌هایی با یک دیگر هستند. عدم استخدام وکیل مهاجرت به کشور آمریکا باعث می‌شود به خاطر دلایل مختلفی کا در این‌جا به طور کامل آن‌ها را ذکر کرده‌ایم، شما مجبور به پرداخت هزینه‌های بیشتری در قبال اخذ اقامت و مهاجرت به کشور آمریکا شوید. وکیل مهاجرت به کشور آمریکا دارای مزایای بسیاری برای شما است که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از کاهش خطرات جانی و مالی و کسب آرامش بیش‌تر.