مهاجرت کاری نیوزلند شرایط کار در این کشور ارتباط خوبی با زندگی مردم دارد و بر اساس این شاخص در رتبه ششم جهان قرار دارد. به عبارت دیگر زندگی کاری افراد با زندگی خانوادگی و خصوصی آنها تداخلی ندارد. سیاست های زیست محیطی نقش مهمی در این کشور ایفا می کند و کشاورزی بخش عمده ای از اقتصاد را تشکیل می دهد. کیفیت عالی زندگی، آب و هوای خوب و محیط فرهنگی غنی، نیوزیلند را به مقصدی محبوب برای سفر برای خانواده ها و زندگی خصوصی تبدیل کرده است.

در این مقاله سعی خواهیم کرد نیوزلند را از نظر مهاجرت نیروی کار به نیوزلند و قراردادهای کاری و همچنین بازار کار و دستمزد مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم.نیوزیلند با مناظر زیبا و مردم، مکان‌ها و فرصت‌های خوب تنوع زندگی و کار و سطح بالای توسعه به شما این امکان را می‌دهد تا از فضای حاکم در نیوزیلند ایده بگیرید یا بسته به موقعیت در مورد مهاجرت کاری آینده به نیوزیلند تصمیم بگیرید. که کشور شما در آن قرار دارد، می توانید اشیاء موجود در کشور خود را مقایسه کنید. به طور کلی، نیوزلند در مقایسه با سایر نقاط جهان تعادل خوبی بین کار و زندگی دارد. این سیستم در کنار تعداد زیادی از مهاجران تحصیل کرده، این کشور را خاص می کرد. مهاجرت مهاجران به نیوزلند نیز آسایش و امنیت را در تمامی زمینه ها برای مهاجران فراهم می کند. مدت زمان بحران مالی جهانی و حتی 3 درصد رشد اقتصادی دارد. در سال 2012، طبق گزارش صندوق بین المللی پول، در سال 2013 این کشور 3 درصد دیگر رشد کرد.

فهرست مطالب

مهاجرت کاری نیوزلند

این کشور تشکیل شده از دو جزیره بزرگ می باشد. مرکز ارتباطات بود 2. نورثلند: یک مرکز علمی با محل زندگی مناسب 3. ویکت: شهری چند فرهنگی با شرکت های صنعتی. مغازه های مختلف شما می توانید با بررسی شرایط فردی هر شهر با جزئیات بیشتر و مقایسه انتظارات خود با مهارت های شغلی، درآمد، هزینه زندگی و شرایط شغلی هر شهر، یک مهاجرت مطمئن را انتخاب کنید. دولت نیوزلند آنها کارگران مهاجر را به تعداد زیاد و در بخش های مختلف در زمان های خاصی از سال دریافت می کنند. این برنامه به ویژه پس از زلزله شدید کرایست چرچ در سال 2011 فعال شد و درهای بزرگی را برای کار و زندگی مهاجران باز کرد. نیوزلند سعی کرده است هزاران کارگر ماهر را در بسیاری از زمینه ها به ویژه در ابزار دقیق، پزشکی، داروسازی و … ایجاد کند. سایر جاذبه های این کشور به دلیل نرخ بسیار پایین جرم و جنایت، استاندارد زندگی و امنیت بالایی را فراهم می کند.

ویزای کار نیوزلند و شرایط کار نیوزلند برای ایرانیان در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است. شرایط کار در نیوزلند چگونه است؟ شرایط اخذ ویزای کار در نیوزلند چیست؟ مهاجرت به نیوزلند از طریق تخصص نیز امکان پذیر است و ویزای کار نیوزلند مانند سایرها با زبان انگلیسی مثل استرالیا و کانادا است. برای کار در نیوزلند، نامزدها باید شرایط دولت نیوزلند را داشته باشند. اخذ ویزای کار نیوزلند. کشور به دلیل موقعیت اجتماعی بالا، ثروت و تجمل، دارای اقتصاد سالم، عاری از فساد، میزان جرم و جنایت کمتر از سایر کشورها و متقاضیان زیادی است. با توضیح نمرات، لیست مهارت ها و انواع مهارت ها در این مقاله قصد داریم اطلاعات مفید و کافی در مورد کار در نیوزلند در اختیار شما قرار دهیم.

مهاجرت کاری به نیوزیلند و شرایط عمومی آن

کار در نیوزلند و درخواست ویزای کار نیوزلند شرایط و شرایط جداگانه ای دارد. برخی از ویزاهای کاری نیوزلند به شما اجازه اقامت در این کشور را می دهند که به شما این حق را می دهد که به طور نامحدود زندگی، کار و تحصیل کنید. متقاضیان کار در نیوزلند می توانند پس از 2 سال کار در کشور نیوزلند مجوز دریافت کنند. افرادی که با ویزای کار به نیوزلند مهاجرت می کنند می توانند خانواده خود را با خود بیاورند. فرآیند درخواست ویزای کار نیوزلند یک فرایند دو مرحله ای است. متقاضیان در مرحله ای هستند که در آن مزیت هایی مانند سن، سابقه کار، صلاحیت ها و پیشنهاد شغلی در اولویت قرار دارند.

هر ماه، دولت نیوزلند متقاضی مناسبی را برای ورود به این کشور برای دریافت اجازه اقامت انتخاب می کند. در این زمینه 160 امتیاز برای ورود به نیوزلند مورد نیاز است. متقاضیانی که یک کسب و کار جدید در نیوزلند راه اندازی می کنند یا کسب و کار موفق خود را به نیوزلند نقل مکان می کنند، می توانند زندگی و خانواده خود را کسب کنند.

انواع ویزا برای مهاجرت کاری نیوزلند

ویزای The Essential Skills in Demand

برای کار در نیوزلند، حرفه و حوزه تخصص شما باید در فهرست نیروی کار ماهر بلند مدت (Ltssl) باشد. به طور کلی، ساخت و ساز، مهندسی، مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی، مخابرات و ICT، مهمان نوازی و گردشگری، علم و فناوری در این کشور مورد تقاضا هستند. این ویزا 30 ماه اعتبار دارد و پس از دو سال می توانید برای اقامت اقدام کنید. دارندگان ویزا نمی توانند همسر و فرزندان خود را همراه داشته باشند، اما باید از طریق تماس با شما برای ویزای جداگانه اقدام کنند.

مهاجرت کاری نیوزلند

مهاجرت کاری نیوزلند

ویزای مهاجرتی برای افراد حرفه ای با اقامت دائم

این ویزا به شما اجازه می دهد تا برای همیشه در نیوزلند کار، تحصیل و زندگی کنید. اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر 24 سال) را نیز می توان با خود در این ویزا برد. برای دریافت این ویزا، علاوه بر پیشنهاد شغلی کارفرما، باید 160 امتیاز در جدول امتیازات نیوزلند کسب کنید:

جدول امتیاز سن

50-55 سال 5 امتیاز
45-49 سال 10 امتیاز
40-44 سال 20 امتیاز
20-39 سال 30 امتیاز
زیر 20 سال 0 امتیاز

اگر یک جای خالی یا قرارداد کاری دارید، یا در نیوزلند برای ارائه خدمات بهتر کار کرده اید، می توانید با دنبال کردن مراحل زیر یک نسخه از آن ارائه دهید:

 • شرح شغل دقیق در نیوزلند
 • زمانی که در نیوزلند استخدام شدید
 • ساعت چند و چند ساعت در نیوزلند
 • درآمد و حقوق هر سال شما
 • تاریخ شروع در نیوزلند
 • یک شغل واجد شرایط یا پیشنهاد شغلی در نیوزلند 50 امتیاز دارد.

جدول مهارت های فنی و کاری

سابقه کاری و یا پیشنهاد شغلی به عنوان متخصص 50 امتیاز
سابقه کاری و یا پیشنهاد شغلی در مشاغل شدیدا مورد نیاز 10 امتیاز
سابقه کاری و یا پیشنهاد شغلی خارج از اوکلند 30 امتیاز
سابقه کاری و یا پیشنهاد شغلی در مشاغل با پاداش زیاد 20 امتیاز

جدول تحصیلات بیرون از نیوزلند

سطح 3-6 (گواهی پایان تحصیلات و دیپلم) 40 امتیاز
سطح 7 و 8 (مدرک کارشناسی و معادل‌های آن) 50 امتیاز
سطح 10 و 9 (مدرک کارشناسی ارشد و دکتری) 70 امتیاز

جدول تحصیلات در نیوزلند

تحصیلات تکمیلی به مدت یک سال 10 امتیاز
تحصیلات تکمیلی به مدت دو سال 15 امتیاز
مدرک کارشناسی و معادل‌های آن 20 امتیاز
هر نوع تحصیلات دریافت شده قبل از ماه جولای سال 2011 5 امتیاز

جدول سابقه کاری

متقاضیان اقامت نیوزلند باید با ارائه مدارک زیر مدرکی دال بر سابقه کار ارائه دهند.

 • زمان و تاریخ شروع شما
 • حوزه کاری که در آن کار می کردید.
 • آنها به طور متوسط ​​چندین ساعت در هفته کار می کنند.
 • حداقل یک سال سابقه حرفه ای در نیوزلند 10 امتیاز
2 سال سابقه کاری 10 امتیاز
4 سال سابقه کاری 20 امتیاز
6 سال سابقه کاری 30 امتیاز
8 سال سابقه کاری 40 امتیاز
10 سال سابقه کاری و بیشتر 50 امتیاز
1 سال سابقه کاری در نیوزلند 10 امتیاز
2-5 سال سابقه کاری در مشاغل شدیدا مورد نیاز 10 امتیاز
6 سال سابقه کاری و بیشتر در مشاغل شدیدا مورد نیاز 15 امتیاز

تجربه کار در مناطق محروم با کمبود نیروی کار

2 الی 5 سال 10 امتیاز
6 سال و بیشتر 15 امتیاز

جدول شرایط همسر

دانش زبانی برابر با متقاضی 0 امتیاز
سابقه کار و یا پیشنهاد کاری به عنوان نیروی ماهر و متخصص در نیوزلند 20 امتیاز
تحصیلات در سطح کارشناسی و معادل آن 10 امتیاز
تحصیلات در سطح کارشناسی ارشد و دکتری 20 امتیاز
مهاجرت کاری نیوزلند

مهاجرت کاری نیوزلند

ویزای کار کارآفرینی با اقامت دائم

اگر می خواهید در نیوزلند کسب و کار راه اندازی کنید، می توانید با ویزای کارآفرینی برای همیشه در این کشور زندگی، تحصیل و کار کنید. اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر 24 سال) را نیز می توان با خود در این ویزا برد. برای دریافت این نوع ویزا، افراد باید حدود 2 سال تجربه خوداشتغالی داشته باشند، 500000 دلار در نیوزلند سرمایه گذاری کنند و حداقل سه شغل جدید ایجاد کنند.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت کاری به نیوزلند

 • گذرنامه معتبر
 • عکس شخصی
 • فرم درخواست ویزای کار
 • گواهی سلامت
 • فاصله
 • ارائه اسناد در مورد وضعیت مالی
 • موقعیت تمام وقت در یکی از موقعیت های خالی ITSSL
 • پرداخت هزینه برای پردازش ویزای کار

مهاجرت به نیوزلند در جستجوی کار و درآمد متوسط

متوسط ​​درآمد سالانه در نیوزلند 97000 دلار نیوزلند بود. حداقل درآمد 24000 دلار و حداکثر درآمد 43000 دلار است. تحصیلات و سابقه کار از جمله عواملی است که بر درآمد افراد در این کشور تأثیر می گذارد، به همین دلیل افراد با سابقه کاری بیشتر و تحصیلات بالاتر درآمد بیشتری نسبت به همسالان خود در همان شغل دارند. متخصصان نیوزلند بیشترین درآمد را در دندانپزشکی، حقوق، مدیریت، مالی و مهندسی دارند.

مهاجرت کاری به نیوزلند و هزینه های زندگی

متوسط ​​هزینه زندگی در نیوزلند برای هر نفر 3600 دلار نیوزلند در ماه است. جدول زیر برخی از قیمت ها را برای برخی از هزینه های اساسی نشان می دهد:

شرح هزینه قیمت به دلار نیوزلند
اجاره آپارتمان دوخوابه مبله در ماه 2123
12 عدد تخم‌مرغ 7
یک وعده غذا به همراه نوشیدنی 17
قبوض برق و آب و.. 264
هر لیتر بنزین 2.17
حمل و نقل عمومی با اتوبوس در ماه 172

امتیاز بندی مهاجرت به نیوزلند

افراد جویای کار زیادی در نیوزلند وجود دارند و اگر شهروند یا ساکن نیوزلند نباشند، برای ورود به این کشور به ویزای کار نیاز دارند. متقاضیان باید یکی از شرایط زیر را داشته باشند:

 • یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای نیوزلند دریافت کنید.
 • برای یک هدف خاص، املاک و مستغلات با کار در نیوزلند مرتبط است.
 • شما یک شریک تجاری دارید و می خواهید برای ادامه کار به نیوزلند نقل مکان کنید.
 • برای کسانی که در نیوزلند تحصیل کرده اند و می خواهند در نیوزلند کار کنند.

بیش از 80 نوع ویزا در نیوزلند وجود دارد که می توانید با آنها کار کنید، اما قبل از درخواست باید تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما بهترین است… متقاضیان نیوزلند باید تجربه کاری خود را با سطح مهارت و تحصیلات خود در این رشته مطابقت دهند و کد رشته ای که انتخاب می کنند باید با موقعیت پیشنهادی مطابقت داشته باشد.

 • افرادی که از نظر مهارت در سطوح 1، 2 و 3 هستند، باید یکی از موارد زیر را انجام دهند:

در این مرحله افراد با بیش از 5 سال سابقه کار بر اساس ضوابط مشخص شده می توانند این مدرک را با سابقه کار جایگزین کنند. (در این مرحله شایستگی نامزدها بررسی می شود.)

موقعیت های متقاضی باید در لیست مشاغل کمبود باشند و شرایط را برآورده کنند.

برای دریافت ویزای کار نیوزلند، باید نشان دهید که تجربه و دانش کافی در زمینه های اعلام شده توسط دولت نیوزلند دارید.

 • افراد دارای مهارت های سطح 4 و 5:

افرادی که واجد شرایط دریافت ویزای کار نیوزلند بر اساس چارچوب صلاحیت های نیوزلند هستند یا مأموریت آنها در لیست محرومیت قرار دارد. متقاضیان باید حداقل سه سال سابقه کار مرتبط داشته باشند.

کارجو باید در لیست مشاغل گمشده قرار گیرد.

 • مدارک معاف از گواهینامه:

مدارک موجود در این لیست نباید توسط سازمان صلاحیت نیوزلند (NZQA) ارزیابی شود. مدارک موجود در لیست معافیت با مدارک فارغ التحصیلان نیوزلند قابل مقایسه نیست. قرار گرفتن در این لیست به این معنی نیست که به هیچ وجه بر وضعیت ثبت نام، حقوق یا هدف شما از استخدام تأثیر می گذارد.

 • واجد شرایط بودن برای معافیت ارزیابی:
 • این استثنا به صورت علمی در جدول زیر آمده است.
 • مرکز آموزشی در جدول زیر آمده است.
 • شرایط و سال این معافیت در جدول زیر آمده است.

جدول اعطای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه ها:

امتیاز بندی مهاجرت به نیوزلند

امتیاز بندی مهاجرت به نیوزلند

 دانشگاه واجد شرایط بودن از سال
دانشگاه علامه طباطبایی 2000
دانشگاه صنعتی امیرکبیر 1997
دانشگاه فردوسی مشهد 1997
دانشگاه علم و صنعت 1997
دانشگاه صنعتی اصفهان 1997
دانشگاه خواجه نصیر طوسی 1997
دانشگاه شهید بهشتی 2000
دانشگاه شهید چمران 2000
دانشگاه صنعتی شریف 1997
دانشگاه شیراز 1997
دانشگاه تربیت مدرس 1997
دانشگاه اصفهان 2000
دانشگاه تبریز 1997
دانشگاه تهران 1997

شرایط و مدارک اخذ ویزای کار برای مهاجرت به نیوزلند

ویزای هنرمند این ویزا برای هنرمندانی صادر می شود که مهارت های لازم در هنر نیوزلند را دارند. این ویزا به شما اجازه نمی دهد با استفاده از این دستگاه به خانواده خود مهاجرت کاری نیوزلند کنید. این ویزا مدت زمان مشخص و محدودی دارد و با ارسال اثر هنری فوق منقضی می شود. با این حال، می توان آن را تمدید کرد یا به نوع دیگری از ویزای کاری تبدیل کرد. در ویزای هنرمند، شخص باید یک اثر هنری ارائه دهد که مهارت های خود را نشان دهد. او همچنین باید ثابت کند که کارفرما از او دعوت به پذیرش و پیشنهاد این سمت کرده است.

ویزای کار فارغ التحصیلی

این ویزا برای کسانی است که به تازگی مدرک لیسانس یا بالاتر خود را از دانشگاه نیوزلند به پایان رسانده اند. پس از فارغ التحصیلی، این افراد باید مکانی را پیدا کنند که کارفرمای آنها بتواند مهارت های آنها را به نمایش بگذارد. مهم نیست چه نوع شغلی پیدا می کنید، باید به تحصیلات شما مرتبط باشد. این ویزا 2 سال اعتبار دارد. با این ویزا خانواده فرد نمی توانند وارد کشور شوند و باید از طریق دیگری اقدام کنند. لازم به ذکر است افراد پس از فارغ التحصیلی می توانند به مدت یک سال برای موقعیت مناسب اقدام کرده و بدین ترتیب ویزا و اقامت خود را تمدید کنند. نیوزلند ویزای کاری دیگری به نام Skilled Immigrant دارد. این ویزا برای افرادی صادر می شود که می توانند اقتصاد نیوزلند را بهبود بخشند. این ویزا مزایایی مانند توانایی کار و تحصیل از جمله برای اعضای خانواده دارد. افراد بر اساس امتیازی که در یک سیستم امتیازی دریافت می کنند، ارزیابی می شوند. حداقل امتیازی که یک فرد برای اخذ این ویزا نیاز دارد 160 امتیاز می باشد. و در اینجا حداکثر سن باید 55 سال باشد.

امتیاز کار

 • کار در نیوزلند به مدت 12 ماه یا بیشتر 60 امتیاز
 • پیشنهاد کار در نیوزلند یا استخدام کمتر از 12 ماه 50 امتیاز

امتیازات اضافی

 • کار در مزارع در حال رشد * 10 امتیاز
 • چندین سال کار منظم 10 امتیاز
 • کار در اوتلند (بزرگترین شهر نیوزیلند) 10 امتیاز
 • پیشنهاد شغلی یا استخدام همسر 20 امتیاز

تجربه

 • 2 سال 10 امتیاز
 • 4 سال 15 امتیاز
 • 6 سال 20 امتیاز
 • 8 سال 25 امتیاز
 • 10 سال 30 امتیاز

امتیاز اضافی تجربه در نیوزلند

 • 1 سال 5 امتیاز
 • 2 سال 10 امتیاز
 • 3 سال و بیشتر 15 امتیاز

امتیاز اضافی تجربه در زمینه های رو به رشد

 • 2 تا 5 سال 10 امتیاز
 • 6 سال به بالا 15 امتیاز

امتیاز اضافی سابقه کار در دروس اجباری (طولانی مدت)

 • 2 تا 5 سال 10 امتیاز
 • 6 سال به بالا 15 امتیاز

تحصیلات

 • لیسانس 50 امتیاز
 • استاد 55 امتیاز
 • امتیازات آموزشی اضافی (پاداش)
 • تحصیلات همسر 20 امتیاز
 • دو سال تحصیل در نیوزلند 5 امتیاز
 • تحصیل در نیوزلند (لیسانس، …) 5 امتیاز
 • قهرمان نیوزلند 10 امتیاز
 • آموزش رشد * 10 امتیاز
 • آموزش اجباری (بلند مدت) 10 امتیاز

امتیاز خویشاوندی

 • خویشاوند نزدیک در نیوزلند 10 امتیاز

رتبه بندی سنی

 • 20-29 سال 30 امتیاز
 • 30-39 سال 25 امتیاز
 • 40-44 سال 20 امتیاز
 • 45-49 سال 10 امتیاز
 • 50-55 سال 5 امتیاز
امتیاز بندی مهاجرت به نیوزلند

امتیاز بندی مهاجرت به نیوزلند

مدارک لازم جهت دریافت ویزا

متقاضی همچنین باید فرمی را ارائه دهد که متناسب با علایق او باشد. لطفا توجه داشته باشید که هنگام درخواست این ویزا باید مراقب باشید زیرا به عنوان مثال اگر مدارک مورد نیاز را اشتباه ارسال کنید به راحتی ویزای شما رد می شود. با این نوع ویزا، افراد واجد شرایط می توانند از ابتدا اجازه اقامت نیوزلند را دریافت کرده و وارد این کشور شوند. برای دریافت اقامت دائم باید 2 سال در نیوزلند کار کرده باشید. همچنین امکان اخذ تابعیت نیوزلند و سپس پاسپورت نیوزلند پس از 5 سال اقامت در آن کشور وجود دارد.

مدرک لیسانس باید در ویزای نهایی تایید شود. برای دریافت ویزای مهاجرتی ویژه، متقاضی باید ضمانت مبدا و مبدا را ارائه دهد. علاوه بر این، مدرک سن لازم است. علاوه بر این، یک فرد باید: 1) گواهی اشتغال به کار همسر (در صورت وجود) 2) گواهی سابقه کار 3) مدارک تحصیلی در کشور مبدا 4) مدرک دانشگاهی در نیوزیلند، در صورت وجود 5) گواهی مثبت وجود خویشاوند در نیوزلند 5) گواهی مثبت عدم سوء پیشینه 6) گواهی سلامت عمومی 7) گواهی زبان انگلیسی با حداقل نمره 6.5

یکی دیگر از انواع رایج ویزای کار، ویزای مهارت های ضروری است. برای دریافت این ویزا باید مهارت های خاص خود را به نحوی نشان دهید و یک کارفرمای نیوزلندی کار شما را پذیرفته و برای شما دعوت نامه ارسال کرده است. بدانید که کارفرمای شما باید یک کار تمام وقت به شما پیشنهاد داده باشد. البته طبق قوانین نیوزلند، اگر نیوزلندی واجد شرایط برای این موقعیت باشد و نیوزلندی اولویت داشته باشد، کارفرما نمی تواند کار را به یک خارجی منتقل کند. مزیت این نوع ویزا این است که خانواده همراه می توانند با استفاده از این دستگاه به نیوزلند مهاجرت کنند. این ویزا از نظر زمانی محدود است و تا 5 سال قابل صدور است.

 • سن از 20 تا 53 سال
 • سلامت عمومی
 • پلیس چک
 • زبان انگلیسی با نمره آیلتس آیلتس آکادمیک یا جنرال حداقل 6.5

در نیوزلند، به دلیل رکود اقتصادی جهانی، شرایط اشتغال همچنان خوب است. و تقاضا برای مهاجرت کاری نیوزلند نیروی کار همچنان بالاست و تعداد مهاجران هر سال در حال افزایش است. البته دولت پیش بینی می کند که این آمار در سال 2018 اندکی کاهش یابد.

فرصت های شغلی زیادی در صنایع پزشکی و مهندسی و همچنین مدارک عمومی وجود دارد. لیستی از مشاغل و درخواست های موجود و همچنین نوع ویزا و هر ساله با جزئیات از طریق ایمیل یا از طریق اداره مهاجرت در وب سایت برای شما ارسال می شود. این اطلاعات به هیچ وجه در نظر گرفته نشده است. این فهرست شامل مهارت هایی است که نیوزلند فاقد آن است. در این برنامه می توانید تمامی مدارک لازم را با توجه به حرفه و نیاز آموزشی و همچنین با توجه به مدرک تحصیلی و مهارت خود مطالعه کنید. صادقانه و قانونی خدمت کنید.

دولت با شناسایی زمینه های کاری و برقراری ارتباط با کارفرمایان، آمار و اطلاعاتی را سالانه ارائه می دهد و درخواست شما را با نوع کار موجود برای مدرک و سابقه کار تطبیق می دهد. زبان آلمانی و برای انتخاب ویزا و شغل خود را در فهرست نهایی یا انتظار دولت قرار دهید و مراحل زیر را دنبال کنید.

به عنوان یک قاعده، مراحل رسمی برای دریافت ویزای کار به شرح زیر است:

ابتدا فرد باید موقعیت خود را بر اساس معیارها و امتیازات ارائه شده ارزیابی کند. مرحله دوم این است که با تکمیل فرم EOI رشته های حرفه ای مورد نظر خود را مشخص کنید. در مرحله سوم با رسیدن به نقاط مورد نظر دعوتنامه دریافت خواهید کرد. طبق اطلاعات مربوط به اقامت، فرد در نهایت ویزا دریافت خواهد کرد.

ویزای کار نیوزلند و بررسی ویزای همراه

ویزای کار نیوزلند و درخواست ویزای همراه از عوامل مهمی است که متقاضیان این ویزا همواره به آن توجه می کنند. با توجه به اطلاعات و اطلاعات موجود در وب سایت مهاجرت نیوزلند، در نیوزلند کار کنید و اجازه اتحاد مجدد خانواده را بدهید. بنابراین، متقاضی می تواند برای همسر خود برای ویزای همراه و الحاق خانواده و همسر وی می تواند برای فرد اصلی و فرزند تحت تکفل تا 24 سال درخواست اجازه اقامت دهد. برای ویزا اقدام کنید.

کسب درآمد در نیوزلند

یکی دیگر از مواردی که باید در هنگام درخواست ویزای نیوزلند در نظر گرفت، حقوق در آن کشور است. طبقه بندی مشاغل استاندارد نیوزلند سه سطح مهارت فوق را تعریف می کند. نیوزلند 25 دلار در ساعت برای کار در این سه سطح. بنابراین درآمد برای افرادی که از یک تا سه کارمند با کد شغلی کار می کنند 25 دلار در ساعت است. از نظر مهارت ها و کدهای شغلی، افرادی که در سطح 5 کار می کنند، 37.5 دلار در ساعت در نیوزلند درآمد دارند.

آژانس های کاریابی معتبر در نیوزلند

برای ورود به بحث جاری ابتدا باید با مفهوم موسسات کاریابی و نحوه کار آنها آشنا شویم. به طور کلی روال کار در مراکز کار به این صورت است که کارفرما با این مرکز تماس می گیرد و از او می خواهد که فردی با ویژگی های مورد نظر را به او معرفی کند. مسئول مرکز همان داده ها را وارد دفتر می کند و سپس فردی با این مشخصات به کارفرما معرفی می شود. در حال حاضر کاریابی به روش های مختلفی انجام می شود، به عنوان مثال در کشور ما رایج ترین راه برای یافتن شغل مورد نظر، آگهی های استخدامی است که در روزنامه ها یا سایت های اینترنتی منتشر می شود. امروزه این سایت ها در سراسر جهان یافت می شوند و هر کدام خدمات متفاوتی را ارائه می دهند.

مثلاً در بعضی از آنها فقط تبلیغ کافی است; سایر شرکت ها دارای 2 دسته گروه هدف هستند. یکی افرادی که جویای کار هستند و دیگری افرادی که کارفرما هستند. دریافت رزومه از جویندگان کار و به اشتراک گذاشتن آن با مخاطبان هدف دوم، یعنی کارفرمایان. چندین شرکت دیگر نیز خدمات مشاوره ای را به جویندگان کار ارائه می دهند. پس از تاسیس این شرکت ها موسساتی با تمرکز بر کاریابی ایجاد شد. این موسسات با کسب اطلاعات و برگه های کاری از افراد و در نظر گرفتن مهارت ها و ویژگی های هر فرد، فرصت های شغلی مناسبی را برای هر فرد فراهم می کنند.

مردم دیگر نیازی به یافتن کار ندارند. از طرفی خیلی وقت ها پیش می آید که فردی شرایط لازم برای یک موقعیت خاص را داشته باشد اما رزومه او به دلیل ناآگاهی از محیط کار توسط کارفرما رد شود. اینجاست که آژانس‌های کاریابی نه تنها رزومه افراد را بررسی می‌کنند، بلکه با استفاده از دانش آنها در مورد شرایط کاری مختلف، آنها را در مسیر درست راهنمایی می‌کنند. برخی از جویندگان کار، با دریافت اطلاعات یا رزومه شما بر اساس مهارت‌های شما، فرصت‌هایی را باز کرده‌اند که با شرایط شما مناسب است و دیگر نیازی به جستجوی شغل ندارید. در واقع به شما کمک می کند تا از خدمات استفاده کنید و از طریق پیامک یا ایمیل اطلاعاتی در مورد موقعیت های خالی برای شما ارسال می کند.

شرکت های حقوقی معمولا در نیوزلند فعالیت می کنند. در واقع، یافتن شغل در نیوزلند یک موضوع حقوقی مهم است که باید با دانش و آگاهی به آن پرداخت. موسسات حقوقی به حاکمیت قانون پایبند هستند و کلیه مشاوره های حقوقی را از طریق مشاور خود به متقاضی ارائه می دهند، نه فقط برای یافتن کار برای متقاضی. در ادامه می خواهیم شما را با 3 مورد از معروف ترین این دفاتر آشنا کنیم:

Simpson Grison

این موسسه حقوقی اوکلند یکی از برجسته ترین موسسات حقوقی کار است. این دفتر با 330 کارمند و دفاتر بسیاری در اوکلند، ولینگتون و کریس چرچ، طیف گسترده ای از خدمات را برای جویندگان کار در نیوزلند ارائه می دهد. در این موسسه حقوقی کار، متخصصان در تمامی زمینه های حقوقی به افراد مشاوره می دهند. به عنوان مثال، زمانی که فرد به دنبال کار می گردد، ممکن است از یک وکیل مجرب برای یافتن مناسب ترین موقعیت و فردی که در امور مالیاتی تخصص دارد برای استعلام شرایط مالیاتی آن موقعیت، مشاوره بگیرد. علاوه بر این، کارجو به لطف ارتباطات گسترده در سراسر جهان از فرصت های شغلی گسترده ای در سراسر جهان برخوردار می شود که این امر باعث افزایش انتخاب او می شود.

Smith and partners

این موسسه حقوقی در غرب اوکلند فعالیت می کند و در این منطقه به خوبی شناخته شده است. این موسسه هم به افراد جویای کار یعنی جویندگان کار از یک سو و هم به کارفرمایان از سوی دیگر خدمات ارائه می دهد. یعنی همانطور که به دنبال یافتن کار مناسب برای افراد است، افرادی را نیز برای کارفرمایان انتخاب می کند که بتوانند کسب و کار کارفرما را موفق تر کنند.

Minter ellison

این موسسه از آن دسته موسساتی است که سال ها تجربه کاریابی دارد و به افرادی که به دنبال موقعیت مناسب هستند خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، داشتن تجربه کافی در کاریابی و آشنایی با محیط کار می تواند به افراد در یافتن شغل مناسب با دقت مورد نیاز کمک کند. داوطلبان می توانند در ابتدا به سایت این پست خالی لینک دهند و با ارسال رزومه، موقعیت مناسبی را به همراه رزومه خود به آنها معرفی کنند.

علاوه بر موسسات حقوقی فوق، افراد می توانند برای یافتن شغل مورد نظر خود به سایت www.workhere.co.nz مراجعه و اطلاعات دقیقی در مورد آن کسب کنند. خبرلند این نوع و جور جای خالی موجود و مورد نیاز است. همچنین امکان یافتن کار در مناطق، شرکت ها و کارخانه های مختلف وجود دارد. یکی از ویژگی های مهم این سایت این است که به روز شده است، به این معنی که جدیدترین پیشنهادات شغلی در نیوزلند را دارد.

مهاجرت کاری نیوزلند

مهاجرت کاری نیوزلند

ویزای کار نیوزلند و کاریابی در نیوزیلند

روش های مختلفی برای درخواست ویزای کار در نیوزلند و یافتن کار در آن کشور وجود دارد که در سطور زیر به آنها اشاره می کنیم. افرادی که باید به مدت 3 ماه در نیوزلند کار کنند نیاز به ویزای بازدید کننده دارند زیرا واجد شرایط دریافت ویزای کار نیستند. شما می توانید این کار را با ویزاهای خاص برای مشاغل و عملیات تجاری خاص، از جمله موارد زیر انجام دهید.

 • یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید.
 • در یک برنامه تجاری رسمی مورد تایید دولت شرکت کنید.
 • انجام مذاکرات تجاری با نمایندگان شرکت های خارجی در نیوزلند.
 • هنرمندانی که مایل به شرکت در جشنواره های معتبر در نیوزلند هستند.
 • روزنامه نگاران یا متخصصان رسانه ای که در نیوزلند کار می کنند.
 • اساتیدی که تدریس می کنند، تدریس می کنند یا می خواهند تحقیق کنند.
 • از ورزشکاران برای رقابت در نیوزلند دعوت می شود.

اگر کارفرما شغلی را پیشنهاد داده باشد که یک نیوزلندی واجد شرایط کار در آن منطقه نباشد و کارفرما به دنبال نیروهای ماهر باشد، افراد می توانند با ویزای کار وارد نیوزیلند شوند. پس از 2 سال کار در نیوزلند، می توانند اجازه اقامت دریافت کنند. پس از 5 سال زندگی در نیوزلند، می توانید شهروند آن کشور شوید.

نرخ بیکاری در نیوزیلند

بیکار متناسب با خصوصیات و شرایط یک فرد، فردی است که مشکلی نداشته باشد، در سن کار باشد و آماده ورود به بازار کار باشد. بر این اساس نمودار زیر نرخ بیکاری را نشان می دهد که در حال کاهش است و تعداد بیکاران حدود 13 هزار نفر کاهش یافته است.

مشاغل مورد نیاز نیوزیلند

مهاجرت تخصصی به نیوزلند یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت کاری نیوزلند می باشد. در زیر لیستی از مهارت های مورد نیاز برای دریافت ویزای کار نیوزلند آمده است. مهارت های بلند مدت: این دسته شامل مشاغل و مهارت هایی است که به طور مستمر به کارگران ماهر در سراسر نیوزیلند نیاز دارند. اگر در حرفه ای مشغول به کار هستید و شرایط لازم را دارید، می توانید ویزای کار برای دوره کاری دریافت کنید.  برای مثال درصورتی که شما شرایط اقامت دو ساله را دارید می  توانید در کمترین حالت 45 هزار دلار کانادا کسب درآمد کنید.البته با این نوع ویزا، پیشنهاد شغل، سابقه کار و مدرک پیشرفته از طرف کارفرما بسیار موثر است. حرفه هایی مانند پروژه های ساختمانی و قطعات آن، رشته های مهندسی مانند مهندسی شیمی، مهندسی مواد، عمران، مهندسی ژئوتکنیک و …، رشته های پزشکی مانند روانشناس، رادیولوژیست، متخصص زنان و زایمان و …. مشاغل مرتبط با خودرو مانند خودروسازی. تکنسین ها و فرآوری مواد غذایی نیز چنین مهارت ها و حرفه هایی هستند.

مهارت های فوری: این نوع ویزای کار برای کارگران ماهر که نیاز مبرم به نیوزیلند دارند اعمال می شود و نشان می دهد که هیچ شهروند یا مقیم نیوزلند برای چنین کاری در دسترس نیست. ب- جنگلداری و کشاورزی، برخی از رشته های ساختمانی مانند بازرس و نقشه بردار ساختمان، ساخت و ساز ساختمان یا مشاغل دانشگاهی مانند تحصیلات تکمیلی، معلم دانشگاه و ساختمان.

مهاجرت برای شرکت در مشاغل مختلف شامل موارد زیر است:

ویزای سرمایه گذار فرصت های اقامت خوبی ایجاد می کند یا حداقل در این مدت می توانید از این زمان و این ویزا برای کشف فرصت های سرمایه گذاری و صنایع علاقه مند به سرمایه گذاری استفاده کنید. راهنمای سرمایه گذاری در نیوزلند: پس از بررسی برنامه مالی و سرمایه گذاری خود با در نظر گرفتن شرایط کار در کشور، می توانید طرح خود را پیشنهاد داده و در صورت موافقت، اقدام به کار در زمینه های مختلف نمایید. راه اندازی کسب و کار جدید یا خرید اوراق قرضه یا گرفتن سهم در بورس و … مشاوران و بازاریابان سرمایه گذاری نیوزیلند = nzox.

نیوزلند مجموعه ای جامع از قوانین حاکم بر اشتغال – حمایت های قانونی و امنیت شغلی دارد:

آنچه فرد را از حقوق، انتظارات و مسئولیت های خود آگاه می کند: این قوانین عبارتند از: آزادی مشروط، دستمزد، مرخصی، مرخصی، قرارداد کار، تبعیض نژادی و جنسیتی، بهداشت و ایمنی در محل کار و مسئولیت های کاری و غیره با قانون. هم کارمندان و هم کارفرمایان متعهد می شوند که شرایط فوق را ایجاد کرده و به وظایف خود عمل کنند. این قوانین برای کارمندان تمام وقت همه مشاغل و موقعیت ها نیز اعمال می شود. حتما قبل از دوره آزمایشی یا مرحله رسمی کار و یا زمانی که پیشنهاد کاری دارید تمام شرایط قرارداد را مطالعه کنید و حتما یادداشت کنید. در سال پرداختی، می توانید از تعطیلات استفاده کنید. به جز تعطیلات هفته علاوه بر این، اضافه کاری باید طبق قانون پرداخت شود.

کار و سلامت

کارفرمای شما باید در طول شرایط کاری و ساعات کاری شما به کلیه مسائل بهداشتی و ایمنی رسیدگی کند و طبق قانون در صورت بروز حادثه یا کم کاری در این زمینه از جمله: تجهیزات ایمن، مجموعه کاملی از آموزش، نظارت و … طیف گسترده ای باید مطابق با قانون کار تا سال 2015 برای حمایت و ترویج مشارکت کارکنان در محل کار اجرا شود. کارگران قراردادی، خوداشتغالی و پیمانکاران، مشاغل خانگی، کارآموزی و … در صورت بروز حادثه معمولاً بیمه کار تمامی هزینه ها را پوشش می دهد.

قرارداد کار

این باید به صورت کتبی و قبل از شروع کار انجام شود. اکثر شرکت های بزرگ طبق قوانین اتحادیه و کار قراردادهای کاری منعقد می کنند. علاوه بر این، اگر کارمندی مایل به عضویت در اتحادیه باشد، کارفرما حق دخالت ندارد و می تواند با پرداخت حق عضویت با CTU تماس بگیرد. طبق استانداردهای بین المللی، کارمند می تواند در حین کار از تعطیلات طولانی و ضروری برخوردار شود. وقتی در تعطیلات نیستید پول نقد دریافت کنید.

مهاجرت کاری نیوزلند

مهاجرت کاری نیوزلند

نیوزلند سیستم کاری خاصی دارد

گردش کار با اندازه سازمان و گردش کار خاص که به عنوان کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​در مقیاس بزرگ شناخته می شود، مطابقت دارد. این شرکت به طور متوسط ​​14 کارمند دارد که کمتر از میانگین ایالات متحده است. شرکت های کوچک و متوسط ​​با کمتر از 20 کارمند، 40 درصد از اقتصاد کشور را تولید می کنند. مقیاس کوچکتر به معنای مشارکت بیشتر، احساس سودمندی بیشتر، همکاری بیشتر با همکاران و مافوق است. تغییرات سازمانی کمتر شما باید با وجود برنامه های آموزشی گسترده در حین کار، مهارت های خود را ارتقا دهید. فرصت های بیشتر برای اظهار نظر و تأثیرگذاری. وقتی یک ایده جدید یا یک وضعیت مدیتیشن موثر جدید دارید، بسیار از شما قدردانی می‌کنند و امتیاز بیشتری کسب می‌کنید. نیوزلند سیستم ارتباطی و آموزشی خوبی در محیط کار دارد که آن را از سایر کشورها متمایز می کند.

1. BUDDYIS HOT TIPS با استفاده از این سیستم می توانید به طور جداگانه با کارفرمای خود ارتباط برقرار کرده و کلیه وظایف و سوالات خود را مستقیماً و بدون چک لیست اضافی پرداخت کنید و سریعتر به محیط کار عادت کنید. 2. WORKING TALK – سیستم دیگری از کار. با مراجعه به صفحات دولتی و صفحه مهاجرت کاری نیوزلند  و مشاغل مورد نظر خود می توانید انتخاب مناسب را پیدا کنید. برای مهاجران، قانون برای کار با ساعات کاری عمومی پذیرفته شده و متغیر پیش بینی می کند. اگر زبان دوم شما انگلیسی است: کارفرما دوره های رایگان زبان را برای کارمندان ارائه می دهد تا به رشد سریعتر آنها کمک کند. این برنامه به برنامه EAP معروف است. نیوزیلند رفتار منصفانه و انصاف را به شما تضمین می کند و می توانید از اداره مهاجرت نیوزلند کمک بگیرید.

بازار کار

این کشور تغییر چندانی نکرده است و به ویژه از بحران جهانی در سه سال گذشته جان سالم به در برده است، اما شرایط اشتغال همچنان خوب است. و تقاضا برای مهاجرت نیروی کار همچنان بالاست و تعداد مهاجران پذیرفته شده هر سال در حال افزایش است. با این حال، دولت پیش بینی می کند که این تعداد در سال 2018 اندکی کاهش یابد. فرصت های شغلی زیادی در صنایع پزشکی و مهندسی و همچنین مدارک عمومی وجود دارد. لیستی از مشاغل و درخواست های موجود و همچنین نوع ویزا و هر ساله با جزئیات از طریق ایمیل یا از طریق اداره مهاجرت در وب سایت برای شما ارسال می شود. این اطلاعات به هیچ وجه در نظر گرفته نشده است. این فهرست شامل مهارت هایی است که نیوزلند فاقد آن است.

در این برنامه می توانید تمامی مدارک لازم را با توجه به حرفه و نیاز آموزشی و همچنین با توجه به مدرک تحصیلی و مهارت خود مطالعه کنید. معتبر و مشروع ارائه دهید. دولت هر ساله آمار و اطلاعاتی را ارائه می‌کند، زمینه‌های نیاز شغلی را شناسایی می‌کند و با کارفرمایان ارتباط برقرار می‌کند، و درخواست شما را با نوع شغل موجود، آنچه که با نتایج پس از آزمون در وب‌سایت به دست می‌آورید، تطبیق می‌دهد و مدارک و تجربه شغلی و انگلیسی را ارزیابی می‌کند. و شما در لیست نهایی قرار گرفتید یا منتظر هستید تا دولت ویزا و کار پیدا کند، انتخاب شوید و مراحل بعدی را طی کنید. در مارس 2015، اشتغال 3.4 درصد نسبت به سال 2005 افزایش یافته است که بالاترین نرخ در بین هر کشور دیگری است. بیکاری در آن کشور در سال 2015 5.9 درصد بود که کمتر از میانگین ECD 6.9 درصد است.

ویزای مهاجرتی برای کار در نیوزلند زیر 55 سال سن داشته باشید. مدارک لازم را داشته باشید، چه شغل و چه مدرک عالی داشته باشید و در آزمون ورودی نیوزلند حداقل 100 امتیاز کسب کنید. این ویزا در صورت عدم موفقیت کارفرمایان مورد نیاز است. نیوزلندی ها در حال یافتن راهی برای استفاده از مهاجران برای یافتن شغل هستند. با این ویزا می توانید بلافاصله پس از ارسال و ثبت درخواست خود و با حمایت کارفرمای خود ویزای کار صادر کنید تا شکاف صلاحیتی را برطرف کنید. اما بعدا برای کار می توانید برای این ویزا اقدام کنید. نوع و مدت ویزای کار معمولاً به نوع کار و مدت زمان کار و همچنین موقعیت های شغلی خالی و بازار کار بستگی دارد.

سوالات متداول

برای مهاجرت کاری به نیوزلند چه مدارکی لازم است؟

پاسپورت معتبر، عکس شخصی، فرم درخواست ویزای کار، گواهی سلامت، سوابق کیفری، تشکیل پرونده مالی، استخدام تمام وقت در یکی از مشاغل ITSSL و دریافت هزینه ثبت نام برای مدارک اولیه مورد نیاز برای دریافت ویزای کار نیوزلند

چگونه می توانیم یک پیشنهاد شغلی در نیوزلند دریافت کنیم؟

برای دریافت دعوتنامه ITA در نیوزلند (ITA) ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و پس از بارگذاری تمامی مدارک، درخواست ارسال کنید. سیستم هر دو هفته یکبار بهترین افراد با بیش از 100 امتیاز را به صورت خودکار انتخاب و برای آنها دعوت نامه ارسال می کند.

پرتقاضاترین مشاغل در نیوزلند کدامند؟

نیوزلند هر سال فهرستی از مشاغل را منتشر می کند که در آن افراد می توانند برای مهاجرت طولانی مدت اقدام کنند. مشاغل اخیر منتشر شده شامل مهندسی مکانیک، جنگلداری، گردشگری، ماهیگیری، معدن و امور مالی است. افرادی که در این مناطق کار می کنند بیشتر احتمال دارد ویزای کار نیوزلند دریافت کنند.

شرایط مهاجرت کاری به نیوزلند چیست؟

اگر می خواهید در نیوزلند کسب و کار راه اندازی کنید، می توانید با ویزای کارآفرینی برای همیشه در این کشور زندگی، تحصیل و کار کنید. اعضای خانواده (همسر و فرزندان زیر 24 سال) را نیز می توان با خود در این ویزا برد. برای دریافت این نوع ویزا، افراد باید حدود 2 سال تجربه خوداشتغالی داشته باشند، 500000 دلار در نیوزلند سرمایه گذاری کنند و حداقل سه شغل جدید ایجاد کنند.

اخذ اقامت دائم نیوزیلند در نتیجه مهاجرت کاری چگونه است؟

پس از اخذ ویزای کار نیوزلند می توانید در این کشور کار کنید و پس از دو سال برای اقامت دائم اقدام کنید. متقاضیان حتی پس از 5 سال کار و زندگی در نیوزلند می توانند برای شهروندی درخواست دهند.

آیا نیوزلند برای اخذ ویزای کار از سیستم امتیازی استفاده می کند؟

بله نیوزلند مانند استرالیا یکی از کشورهایی است که از سیستم درجه بندی مهاجرت کاری استفاده می کند. پس از ثبت نام، داوطلبان بر اساس معیارهایی مانند تحصیلات، سن، مهارت های زبانی، سابقه کار و غیره ارزیابی می شوند و داوطلبان واجد شرایط می توانند برای ویزای کار نیوزلند اقدام کنند.