جاب آفر یا پیشنهادی شغلی نیوزلند جاب آفر نیوزلند یکی از محبوب ترین راه های ورود به این کشور در سال 2022 است که توجه بسیاری از متخصصان و جویندگان کار را به خود جلب کرده است. اقتصاد کشور در حال رشد است. شرط اصلی اخذ ویزای کار نیوزلند، پیشنهاد شغلی است. سایت های کاریابی معتبر نیوزلند می توانند به جویندگان کار در یافتن پیشنهادهای شغلی کمک کنند. اخیراً رشد اشتغال در حوزه های منابع انسانی، تولید، حمل و نقل و لجستیک، تجارت و خدمات، مهندسی و خدمات عمومی و توسعه مشاهده شده است. شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) تعداد زیادی از مشاغل نیوزلند را تشکیل می دهند.

نیوزلند جزیره ای مستقل است که در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده است. این کشور از نظر جغرافیایی به دو منطقه تقسیم می شود: منطقه اصلی شمالی (ایکا) و جزیره جنوبی (وایپو نامو). نیوزلند یکی از آرام ترین نقاط اقیانوس آرام در کنار کشور بزرگ استرالیا است. همچنین نیوزیلند دارای آب و هوای معتدل می باشد به طور کلی، جوامع پرجمعیت و نرخ پایین جرم و جنایت از جنبه های مثبت زندگی نیوزلند هستند. Oakland، Waikato و Wellington را در شمال و Canterbury و Otago را در جنوب خواهید یافت. مهاجرت به نیوزلند یعنی مهاجرت به کشوری زیبا با فرصت های شغلی و زندگی ایده آل. در مورد نیوزلند می توان موارد زیر را بیان کرد:

 • مساحت نیوزلند : 6000 کیلومتر مربع خط ساحلی
 • جمعیت: 5 میلیون نفر
 • پایتخت: شهر ولینگتون
 • اقتصاد: اقتصاد پایدار، زیرساخت های توسعه یافته، استاندارد بالای زندگی
 • ساختار تحصیل: آموزش کیفیت بالا

فهرست مطالب

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی نیوزلند

بازار کار در نیوزلند بسیار تخصصی است و اولویت کار با کارگرانی است که با مهارت بالا کار می کنند. بنابراین، اگر متقاضی دارای مهارت ها یا تجربه خاصی در لیست نیاز مهارت ها باشد و مدارکی معادل مدارک مورد تایید کارفرمایان نیوزلند داشته باشد، شانس او ​​برای یافتن موقعیت های خالی ایده آل در نیوزلند افزایش می یابد. … شرط اصلی برای دریافت ویزای کار، یافتن پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای نیوزلند است. با در نظر گرفتن این موضوع، جویندگان کار باید قبل از درخواست برای جاب آفر، به دنبال کار در نیوزلند باشند.

حداقل نمره برای موفقیت چقدر است؟

حداقل امتیاز برای ویزای کار نیوزلند 100 امتیاز است. شرایط مهاجرت به نیوزلند به شرح زیر است:

 • سن تا 56 سال
 • ارائه گواهی سلامت جسمی و روانی.
 • دانش زبان انگلیسی

سیستم ارزیابی ویزای نیوزلند

Expression of Interest سیستم مهاجرتی نیوزلند است. این سیستم در واقع واجد شرایط بودن متقاضیان برای ورود و کار در نیوزلند را ارزیابی می کند. شرط ثبت نام در این سامانه ارائه اطلاعات شخصی برای ارزیابی رتبه می باشد. در حال حاضر در سال 2022 متقاضیان با حداقل 100 امتیاز در بانک متقاضی حضور خواهند داشت. هر 2 هفته، تمام داوطلبانی که 140 امتیاز (یا پیشنهاد شغلی) دریافت کرده اند به طور خودکار از بانک داوطلب بازیابی می شوند و دعوت نامه (ITA) دریافت می کنند.

نوع  امتیاز
20 الی 39 سال 30 امتیاز
مدرک دارای اعتبار 9 و 10 70 امتیاز
10 سال سابقه کار یا بیشتر 50 امتیاز
دستمزد بالا 20 امتیاز
مهارت کار حرفه ای همسر یا داشتن پیشنهاد کاری همسر 20 امتیاز
مناطق بیرون از اوکلند 30 امتیاز
پیشنهاد کاری از مناطقی که کمبود نیروی کار حرفه ای 10 امتیاز

پس از صدور دعوتنامه، برنامه های EOI با نمرات پایین تر بر اساس عوامل مختلفی مانند داشتن شغل در LTSSL مجدداً انتخاب می شوند. در نهایت فایل های EOI حداکثر تا 3 ماه دیگر در بانک باقی خواهند ماند و در صورت عدم انتخاب در این مدت، اپلیکیشن ها از بانک حذف خواهند شد. در نتیجه، درخواست مهاجرت به نیوزلند تنها در صورتی توسط سرویس مهاجرت نیوزلند (INZ) پذیرفته می شود که پرونده EOI تشکیل شده باشد و برای متقاضیان دعوت نامه مهاجرت صادر شود.

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی نیوزلند

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی نیوزلند

کار در نیوزلند برای ایرانیان

ایرانیان نیز مانند بسیاری دیگر از اتباع خارجی نیوزلند شانس شغلی خوبی خواهند داشت و از طریق سیستم رتبه بندی این کشور می توانند به شغل مورد نظر خود دست یابند. در چنین شرایطی باید گفت که تابعیت افراد شاغل در نیوزلند تحت تأثیر قرار نمی گیرد و عامل اصلی در این زمینه شرایط فردی، تجربه و امتیازاتی است که فرد می تواند در این سیستم ارزیابی دقیق برنامه ریزی شده داشته باشد.

لیست مشاغل مورد نیاز نیوزلند در سال 2022

کمبود مهارت ها در نیوزلند زمانی ایجاد می شود که کارفرمایان برای یافتن کارکنان مناسب تلاش می کنند. دانستن مهارت هایی که فاقد مهارت هستند می تواند کمک بزرگی به افراد باشد. وقتی مهارت ها در لیست مشاغل مورد نیاز هستند یا کمبود دارند، به این معنی است که دولت به طور جدی کارگران خارجی را تشویق می کند تا در نیوزلند نقش ایفا کنند. مشاغل ذکر شده در لیست مهاجرت طولانی مدت نیوزیلند 2022 به شرح زیر است:

 • هنر و رسانه
 • مهمان نوازی، گردشگری و سرگرمی
 • کشاورزی، ماهیگیری، جنگلداری و معدن
 • ساخت و ساز و زیرساخت
 • کسب و کار
 • سلامت و جامعه
 • فناوری اطلاعات و ارتباطات
 • آموزش و پرورش و علوم اجتماعی
 • مهندسی
 • حمل و نقل و لجستیک
 • علوم پایه
 • مراقبت از حیوانات
 • ساخت
 • امور مالی

انواع ویزای کار نیوزلند

ویزاهای کاری مختلفی در نیوزلند وجود دارد که هر کدام معیارها و مراحل درخواست خود را دارند. اما بیشتر ویزاهای کاری نیوزلند موقت هستند و تنها تعداد کمی از این ویزاها واجد شرایط اقامت نیوزلند هستند. ویزای موقت به متقاضیان اجازه می دهد تا برای مدت زمان مشخصی در نیوزلند کار و زندگی کنند. در واقع کار موقت در نیوزلند می تواند گامی برای اقامت دائم در این کشور باشد.

ویزاهای کار نیوزلند مختلفی برای متقاضیانی وجود دارد که در شغلی کار می کنند که در لیست کمبود مهارت قرار دارد یا از یک کارفرمای نیوزیلند پیشنهاد شغلی دارند. لازم به ذکر است که اکثر ویزاهای کاری نیوزلند محدودیت سنی ندارند. ویزای کار نیوزلند شامل ویزای کار برای ادامه تحصیل، ویزای کار نیوزلند و ویزای اقامت می باشد.

ویزای کار نیوزلند، مهارت های مورد نیاز

این نوع ویزاها در واقع اقامت موقت نیوزلند محسوب می شوند! اعتبار و شرایط این نوع ویزای کار نیوزلند به شرایط پیشنهاد شغلی، دستمزد و بازار کار بستگی دارد. دانستن لیست مهارت های ضروری برای متقاضیان ویزای کار نیوزلند ضروری است. این لیست لیستی از شکاف های مهارتی در سرویس مهاجرت نیوزلند است. اگر متقاضی یک پیشنهاد شغلی در لیست داشته باشد و مدارک او تایید شده باشد، واجد شرایط درخواست ویزای کار مهارت های اساسی هستند.

مزایای دریافت ویزای کار نیوزلند این است که کارفرما مجبور نیست مدرکی مبنی بر اشتغال به شهروندان نیوزیلند ارائه کند، زیرا سرویس مهاجرت نیوزلند (INZ) به طور مرتب فهرست‌ها را بررسی می‌کند و متوجه می‌شود که کارفرمایان نمی‌توانند صلاحیت‌های کافی برای چنین افرادی ارائه کنند. . … یا به دنبال تجربه کاری در نیوزلند باشید. به طور خلاصه، ویزای Essential Skills Work در نیوزلند یک ویزای موقت است. ثانیاً، این نوع ویزای کار NZ بر اساس یک شغل واجد شرایط است که در لیست مهارت های نیوزیلند ذکر شده است، و ثالثاً، شرط دریافت این نوع ویزا، کسب امتیاز کافی برای واجد شرایط بودن برای ویزای اقامت NZ بر اساس طبقه بندی مهاجران ماهر است.

اخذ ویزای نیوزلند

طبق قانون مهاجرت نیوزلند 2022، ویزای اقامت معمولاً به متقاضیان اجازه کار و اقامت نامحدود در این کشور را می دهد. با این نوع ویزا، متقاضیان تقریباً به تمام امکانات و خدمات در بخش عمومی نیوزلند دسترسی دارند. همانطور که در بالا ذکر شد، به دلیل تقاضای زیاد برای ویزای کار نیوزلند، دسته بندی مهاجران نیوزلند واجد شرایط بر اساس یک سیستم امتیاز بر اساس عوامل زیر است:

 • سن
 • تجربه
 • مدرک تحصیلی
 • برای تعیین واجد شرایط بودن، یک شغل واجد شرایط را پیشنهاد دهید

وکیل مهاجرت نیوزلند

علاقه مندان به شرایط کار در نیوزلند باید توجه داشته باشند که هنگام مهاجرت به آن کشور می توان از وکیل استفاده کرد اما وکیل نمی تواند مهاجرت فرد به آن کشور را تضمین کند. یکی از مهمترین وظایف یک وکیل در رابطه با مهاجرت کاری به نیوزلند محاسبه صحیح امتیازات فردی و استفاده از مدارکی است که منجر به افزایش امتیاز فردی می شود.

به طور خلاصه، وظیفه یک وکیل تضمین مهاجرت به نیوزلند نیست، بلکه کمک به دریافت امتیازات بیشتر و ساده کردن مراحل مهاجرت است. یک وکیل همچنین می تواند به فرد کمک کند تا یک پیشنهاد شغلی دریافت کند و شانس او ​​را برای ورود به نیوزیلند افزایش دهد.

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی نیوزلند

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی نیوزلند

شرایط زندگی در نیوزلند

نیوزلند از نظر قوانین، شرایط کاری و حتی هزینه تحصیل و زندگی شباهت زیادی به همسایه خود استرالیا دارد. این کشور انگلیسی زبان همچنین دارای فرصت های شغلی زیادی است که افراد زیادی را از سراسر جهان برای تحصیل یا کار در نیوزلند ترغیب کرده است. جدول زیر نرخ بیکاری در نیوزلند را نشان می دهد:

سال نرخ بیکاری
2019 %4.0
2020 %4.2
2021 %6.2
2022 %5.9

درآمد و قدرت خرید در نیوزلند بسیار بالاست و ساکنان این کشور یکی از مرفه ترین کشورهای دنیا از نظر تحصیلات، مراقبت های بهداشتی و … می باشند که در جدول زیر جزئیات بیشتری از کمترین درآمد در نیوزلند ارائه شده است. بالاترین و متوسط ​​درآمد سالانه در سال 2022

درآمد سالیانه در نیوزلند توضیحات
$24600 کمترین میزان درآمد سالانه در نیوزلند
$97300 متوسط درآمد سالانه در نیوزلند
$434000 بیشترین میزان درآمد سالیانه در نیوزلند

هزینه زندگی در نیوزلند 2022 نسبتاً مناسب و مقرون به صرفه در مقایسه با کشورهای اروپایی است. این سطح از هزینه در نیوزلند در سال 2022 به طور متوسط ​​حدود 3200 دلار برای هر نفر (دلار نیوزیلند) خواهد بود که شامل انواع معیشت از غذا تا اجاره می شود. اما از بین تمام این هزینه ها، هزینه خرید در بازار بیشترین سهم از هزینه زندگی کاری در نیوزلند را به خود اختصاص می دهد

پردرآمدترین شغل در نیوزلند

نیوزلند یکی از کشورهایی است که هزینه های زندگی در آن بالاست، البته از آنجایی که حقوق مردم در این کشور از بسیاری از کشورها بالاتر است، تمام هزینه ها را بر عهده دارد. درآمد هر فرد به عوامل مختلفی از جمله کشوری که در آن کار می کند، تجربه کاری و مدرک تحصیلی او بستگی دارد. البته عامل مهم دیگر، حوزه تحصیلی و حوزه تخصصی فرد است. در زیر لیستی از پردرآمدترین مشاغل نیوزلند در سال 2022 آمده است:

عنوان شغلی میزان درآمد سالیانه
مهندسین و متخصصین IT $127690
حسابداران $120560
سرمایه گذاران عرصه بانکداری $117200
وکلا $111440
دفترداران ثبت اسناد $122500
مهندسین نفت و گاز $117960
مهندسین نرم افزار $112600

همچنین یک مقیم نیوزلند باید حداقل 24 ماه ویزای کار داشته باشد و کمتر از 55 سال سن داشته باشد. این اقامت دائمی است و کسانی که این اقامت را دارند مانند سایر شهروندان نیوزیلند دارای حقوق و امتیازات خاص می باشند.

قانون کار در نیوزلند چیست؟

وزارت بهداشت نیوزیلند مسئول تأمین مالی و ارائه خدمات بهداشتی به صندوق های بهداشت منطقه ای (DHBs) است که هدف آن دستیابی به اهداف بهداشتی دولت با افزایش هزینه ها است. راه‌های موجود برای استفاده از بودجه DHB برای خرید خدمات مراقبت‌های بهداشتی از «ارائه‌دهندگان» مختلف، از جمله پزشکان خانواده، بیمارستان‌ها، خانه‌های سالمندان و سایر سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی.

نیوزلند معمولاً ساعات کاری استانداردی ندارد. به طور سنتی، هفته کاری 40 ساعت است، از 8:30 صبح تا 5:00 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه، با نیم ساعت استراحت ناهار. اما از زمان لازم الاجرا شدن قانون قراردادهای استخدامی، کارفرمایان و کارکنان به طور جداگانه در مورد مدت خدمت و همچنین زمان شروع و پایان به توافق رسیده اند.

متوسط ​​دستمزد ساعتی در بخش خصوصی 26.29 دلار و در بخش دولتی 35.28 دلار است. کمترین حقوق را کارکنان هتل و رستوران و همچنین کارکنان بار و پیشخدمت دریافت می کنند. بالاترین حقوق در امور مالی و بیمه و همچنین در سمت های IT. به عنوان مثال، حقوق سالانه یک مدیر فروش بین 50000 تا 150000 دلار است.

چگونه می توان در نیوزلند کار کرد؟

دولت نیوزلند دو نوع ویزا برای افراد یا متقاضیان دارد. افراد تحصیل کرده ای که پیشنهاد شغلی رسمی دریافت می کنند می توانند به عنوان نیروی کار ماهر مشغول به کار شوند. افرادی که پیشنهاد شغلی از نیوزلند ندارند باید در سیستم رتبه بندی این کشور لحاظ شوند. برای کار در نیوزلند بر اساس سیستم امتیازدهی، متقاضیان در صورت کسب 160 امتیاز می توانند ویزای کاریابی دریافت کنند.

اگر بین 100 تا 160 امتیاز کسب کنند، در سیستم انتظار قرار می گیرند که هر دو هفته یکبار پرونده ها بررسی می شود و افراد واجد شرایط پیشنهاد شغلی دریافت می کنند. اگر نیروی کار جذب نکنند، پرونده های 100 تا 160 را رسیدگی کرده و افراد مناسب را استخدام خواهند کرد. اگر کمتر از 100 امتیاز داشته باشید، اجازه ورود به نیوزلند را ندارید.

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی نیوزلند

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی نیوزلند

برای اخذ ویزای کار نیوزلند چه مدارکی لازم است؟

برای دریافت ویزای کار نیوزلند، امتیازات مهم هستند. بنابراین، مدارک مورد نیاز شامل مدرک، سن، مهارت زبان و سابقه کار است.

مدرک تحصیلی

 • مدرک کاردانی: 40 امتیاز
 • مقطع کارشناسی: 50 امتیاز
 • کارشناسی ارشد و دکتری: 55 امتیاز

سن

بیشترین امتیاز را افراد بین 20 تا 29 سال دریافت می کنند، یعنی 30 امتیاز. لازم به ذکر است که افراد بالای 55 سال نمی توانند برای استخدام در نیوزلند اقدام کنند.

 • 20 تا 29 سال: 30 امتیاز
 • 30 تا 39 سال: 25 امتیاز
 • 40 تا 44 سال: 20 امتیاز
 • 45 تا 49 سال: 10 امتیاز
 • 50 تا 55 سال: 5 امتیاز

تجربه

 • 2 سال سابقه کار: 10 امتیاز
 • 4 سال سابقه کار: 15 امتیاز
 • 6 سال سابقه: 20 امتیاز
 • سابقه کار 8 سال: 25 امتیاز
 • 10 سال به بالا: 30 امتیاز

مهمترین نکات برای سابقه کار این است که سابقه کار اعلام شده باید دائمی بوده و قابل ترجمه و تایید رسمی باشد. طبق این بند سابقه کار باید بیمه شود. یکی دیگر از نکات سابقه کار مرتبط بودن شغل با رشته تحصیلی متقاضی می باشد. متقاضی اگر یکی از اقوام نزدیک خود در نیوزلند داشته باشد 10 امتیاز دریافت می کند.

رشته تحصیلی

دولت نیوزلند چندین دوره الزامی را اعلام کرده است که در آن افراد در صورت داشتن مدرک دانشگاهی می توانند 10 امتیاز بیشتر کسب کنند و متخصصان فناوری اطلاعات در حال حاضر 20 امتیاز دارند. مهندسی فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر و توسعه نرم افزار، کمک های اجتماعی، سونوگرافی، متخصص بیهوشی، حسابرسی، مهندسی مواد غذایی، مهندسی محیط زیست، جنگلداری، مهندسی عمران و تخصص های آن، اکثر رشته های پزشکی و پرستاری

امتیاز اضافی

 • کسانی که دارای همسر مورد تایید نیوزلند با نمره آیلتس 6.5 هستند: 20 امتیاز
 • اگر پیشنهاد کاری از نیوزلند دارید: 50 امتیاز
 • اگر به مدت 1 سال در نیوزلند کار کرده اید: 60 امتیاز
 • اگر یک سال در نیوزلند تحصیل می کنید: 10 امتیاز

ویزای کار نیوزلند و وضعیت اقامت و شهروندی نیوزلند

برای اخذ اقامت دائم نیوزیلند باید مشخص شود که متقاضی قصد اقامت در این کشور را دارد و راه ها و شواهدی برای تایید این تعهد وجود دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد. یک فرد باید حداقل 184 روز در نیوزلند در طی 2 سال قبل از درخواست اقامت دائم اقامت داشته باشد که برای آن مدارک سفر ارائه می کند. گواهی درآمد و پرداخت مالیات در نیوزلند حداقل 2 سال قبل از درخواست برای اقامت دائم. اگر شخصی در کشور ثالث مالیات پرداخت کرده باشد، نمی تواند از مدارک به عنوان اثبات تعهد خود به نیوزلند استفاده کند و مالیات باید از ابتدا در عرض 2 سال به دولت نیوزلند پرداخت شود.

سرمایه گذاری در نیوزلند (1.000.000 دلار به مدت 2 سال که مدارک قابل قبول در این زمینه است: اسناد بانکی، سند مالکیت، سند مالکیت تجاری) داشتن کسب و کار در نیوزلند (کسب و کار باید در نیوزلند موفق و سودآور باشد و در صورت خرید یک کسب و کار باید حداقل 25 درصد سهام در آن کسب و کار داشته باشد و در این راستا اسنادی مانند فاکتور نامه های تجاری، نامه ها و ایمیل های یک حسابدار قانونی نیوزلند این را نشان می دهد.)

12 ماه قبل از درخواست اجازه اقامت، خانه بخرید. برای اخذ شهروندی نیوزلند باید 5 سال در نیوزلند زندگی کرده باشید و به زبان انگلیسی مسلط باشید تا نیازی به کمک نداشته باشید و در زندگی روزمره مشکلی نداشته باشید و همچنین مرتکب جرمی نشده باشد. وظایف، مسئولیت ها و امتیازات شهروندی را بشناسید و به آنها احترام بگذارید.

چگونه در نیوزلند کار پیدا کنیم

برای داشتن یک زندگی راحت به لطف کار در نیوزلند، بهتر است یک پیشنهاد شغلی داشته باشید. راه های مختلفی برای یافتن کار در نیوزلند وجود دارد. برای اینکه بتوانید در این کشور کار پیدا کنید باید شغل و تحصیلات بسیار قوی داشته باشید و با ارسال این سوابق و رزومه به سایت های کاریابی و شرکت هایی که در حال حاضر برای این کار مشغول به کار هستند پیشنهاد شغلی دریافت خواهید کرد. با پرداخت هزینه ساختن در این سایت ها و شرکت ها می توانید فرمی را که کارفرما برای استخدام در اختیار شما قرار می دهد پر کنید و با تکمیل این فرم و ارسال آن از طریق آژانس های کاریابی می توانید برای دریافت ویزا به سفارت اقدام کنید. لطفاً توجه داشته باشید که قبل از هر اقدامی، یک نسخه از قرارداد کاری که به صورت کتبی از طریق این وب سایت دریافت کرده اید را نگه دارید تا بتوانید آن را به افسر سفارت ارائه دهید.

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی نیوزلند

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی نیوزلند

بررسی ویزای جاب آفر همراه در نیوزلند

متقاضیان اجازه اقامت برای کار در نیوزلند می خواهند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را در صورت ازدواج به کشور بیاورند. باید بررسی شود که آیا اقامت متقاضیان برای کار در نیوزلند قانونی است یا خیر. ابتدا توجه داشته باشید که ویزای همراه فقط برای همسران و فرزندان زیر 18 سال که هنوز به سن بلوغ نرسیده اند اعمال می شود و شامل سایر اعضای خانواده مانند پدر، مادر، خواهر یا برادر نمی شود. با این حساب، همراه داشتن همراه در کشور مجاز است، اما همسران و فرزندان بالای 16 سال باید بتوانند با افسر انگلیسی صحبت کنند و مدرک زبان ارائه دهند. همچنین همسر باید مدارک ازدواج خود را به همراه ترجمه آنها به سفارت ارائه دهد و همچنین حمایت مالی که نشان دهنده توانایی خانواده در تامین هزینه های خود باشد و همچنین مکان مشخصی برای زندگی خود و خانواده اش باشد. …

وضعیت اقامت و تابعیت کاری در نیوزلند

متقاضیان اقامت نیوزلند می خواهند پس از اخذ مجوز اقامت می توانند پاسپورت دریافت کنند. این کشور به دلیل شرایط بسیار خوب، بسیار بکر و دست نخورده، آرزوی بسیاری از افرادی است که قصد مهاجرت دارند. پروسه اخذ پاسپورت نیوزلند بدین صورت است که ابتدا باید بتوانید در این کشور شغل پیدا کنید و سپس 3 تا 5 سال کار کنید و برای دو سال اقامت دائم متوالی حداقل 55000 دلار نیوزلند دریافت کنید. اگر واجد شرایط هستید و زبان محلی نیوزیلند را می دانید، با قوانین مدنی نیوزلند آشنا هستید و مرتکب هیچ گونه جرم کیفری نمی شوید، برای تابعیت و پاسپورت اقدام کنید. بنابراین دریافت پاسپورت پس از اخذ اقامت از طریق کار در نیوزلند امکان پذیر است.

سوالات متداول در زمینه اقامت از جاب آفر در نیوزیلند

 • آیا ایرانیان می توانند در نیوزلند کار کنند؟

بله، استخدام در نیوزلند نیاز به پیشنهاد شغلی و نمره بالا در نیوزلند دارد.

 • سن کار در نیوزلند چقدر است؟

معمولاً بین سنین 20 تا 52 سال، شما می توانید برای کار در نیوزلند درخواست دهید. اما از آنجایی که سیستم کار نیوزلند درجه بندی می شود، افراد جوان تر امتیاز بیشتری کسب می کنند.

 • آیا وکیل مهاجرت به نیوزلند برای مهاجرت کار به این کشور موثر است؟

بله، یک وکیل مهاجرت با تجربه مطمئناً به شما کمک می کند تا مدارک مورد نیاز برای کار در نیوزلند را دریافت کنید.

 • آیا برای کار در نیوزلند مدرک پیشرفته لازم است؟

بله، حداقل مدرک لیسانس برای کار در نیوزلند مورد نیاز است.