وکیل مهاجرت به نیوزلند – هزینه بهترین وکیل و مدارک لازم و مشاوره مستقیم در2022. مهاجرت در بسیاری از مواقع فرصت‌های بی‌شماری را در پیش روی افراد قرار می‌دهد. این موضوع باعث شده است تا بسیاری از اشخاص در مقاطع مختلف زندگی خود تصمیم بگیرند تا به مهاجرت بپردازند. مهاجرت، روش‌های زیادی دارد و امروزه تقریبا درصد زیادی از افراد می‌توانند برای مقاصد گوناگون به کشورهای مختلف جهان سفر نمایند.

برای مهاجرت مراحل متعددی وجود دارد که افراد باید آن‌ها را پشت سر بگذارند؛ اما یکی از مهم‌ترین مراحل انتخاب کشور مقصد است. برای انتخاب کشور مقصد باید تمامی مزایا و معایب آن را مورد بررسی قرار داد تا بتوان بهترین انتخاب را داشت. در سال‌های گذشته بسیاری از ایرانیان کشورهای اروپایی را برای مهاجرت انتخاب کرده‌اند اما کشورهای دیگری نیز بوده‌اند که تعداد مهاجرت ایرانیان به آن‌ها بسیار زیاد بوده است.

از میان کشورهای مختلفی که برای مهاجرت ایرانیان، جذاب به شمار می‌روند نیوزلند یکی از بهترین کشورهایی است که می‌توان انتخاب نمود. این کشور تقریبا از تمامی استانداردهای لازم برای زندگی برخوردار است و همین باعث می‌شود افراد بتوانند با مهاجرت به آن تجربه فوق العاده‌ای داشته باشند.

فهرست مطالب

وکیل مهاجرت به نیوزلند

برای مهاجرت به نیوزلند میتوان تمامی مراحل اخذ ویزا و سفر را به تنهایی طی کرد؛ اما با توجه به چالش هایی که در این زمینه وجود دارد بسیاری از افراد تصمیم می‌گیرند تا از مشاوره ها و راهنمایی‌های وکیل مهاجرت به نیوزلند کمک بگیرند و تمامی چالش‌های موجود را به وکیل مورد نظر خود بسپارند. این کار باعث می‌شود تا فرایند مهاجرت به کار بسیار ساده‌ای تبدیل شود.

به دلیل این که انتخاب وکیل مهاجرت به نیوزلند با چالش‌هایی همراه است در این مطلب تصمیم گرفته‌ایم تا به نکاتی در این رابطه بپردازیم و شما را با مدارک لازم و هزینه مهاجرت به نیوزلند از طریق وکیل آشنا نماییم؛ پس پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

چرا مهاجرت نیوزلند؟

معمولا افرادی که حداقل یک بار به نیوزلند سفر کرده‌اند پاسخ این سوال را می‌دانند که چرا برای مهاجرت باید این کشور را انتخاب کنند؟ دلیل که بسیاری از افراد نیوزلند را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند می‌تواند بسیار متفاوت باشد. در واقع هر فرد با توجه به اهداف مختلفی که در نظر دارد تصمیم می‌گیرد کشور خاصی را برای مهاجرت انتخاب نماید و این موضوع می‌تواند برای افراد مختلف کاملا تفاوت داشته باشد؛ اما به طور کلی کشوری مانند نیوزلند به دلیل ویژگی‌های بسیار خاصی که دارد جزء بهترین انتخاب‌ها به شمار می‌رود.

مهم‌ترین دلیل برای انتخاب نیوزلند برای مقاصد مهاجرتی را می‌توان زیبا بودن آن دانست. بسیاری از افراد که به وکیل مهاجرت به نیوزلند مراجعه کرده‌اند دلیل اصلی نقل مکان به این کشور را زیبایی منحصر‌به‌فرد آن دانسته‌اند. نیوزلند یکی از زیباترین کشورهای جهان به شمار می‌رود که از تعداد زیادی جزیره کوچک و بزرگ تشکیل شده است و همین باعث شده تا طبیعت این کشور در نوع خود بی‌نظیر باشد.

رفاه مالی

نیوزلند جزء کشور هایی است که از وضعیت اقتصادی قدرتمندی برخوردار است و آمار بیکاری در آن بسیار پایین می‌باشد به همین دلیل افرادی که به این کشور مهاجرت میکنند از این موضوع اطمینان خواهند داشت که از نظر اشتغال در وضعیت مناسبی قرار خواهند گرفت و در بلند مدت رشد مالی مناسبی را تجربه خواهند نمود.

هزینه های زندگی در نیوزلند نسبت به متوسط درامدی که شهروندان از آن برخوردارند کاملا مناسب با هزینه‌های روزانه است و افرادی که در شغل‌های تخصصی مشغول به کار هستند زندگی نسبتا مرفهی خواهند داشت.

وکیل مهاجرت به نیوزلند

وکیل مهاجرت به نیوزلند

دانشگاه‌های معتبر

نیوزلند دارای دانشگاه‌های بسیار معتبری است به صورتی که اکثر دانشگاه‌های این کشور جزء برترین دانشگاه‌های جهان به شمار می‌روند. افرادی که قصد دارند در بهترین دانشگاه‌های بین المللی مشغول به تحصیل شوند می‌توانند نیوزلند را به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت انتخاب کنند و با استفاده از وکیل مهاجرت به نیوزلند در مدت زمانی کوتاه به دریافت اقامت این کشور بپردازند.

امنیت بالا

از نظر امنیت، نیوزلند در شرایط بسیار مطلوبی قرار گرفته است به طوری که می‌توان آن را در تمامی زمینه‌ها جزء امن ترین کشورهای جهان دانست. نکته‌ای که در این رابطه باید بدانید این است که نیوزلند در رتبه‌بندی‌های اخیر در رتبه ۸ در میان تمامی کشورهای جهان قرار گرفته است که همین نشان‌دهنده ثابت و امنیت آن در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی است.

مهم‌ترین قدم در مهاجرت به نیوزلند

افرادی که قصد دارند به نیوزلند سفر کنند می‌توانند این کار را به وکیل مهاجرت به نیوزلند بسپارند. کارشناسان با تجربه با توجه به سوابق فعالیت‌های متعددی که دارند کمک خواهند کرد تا افراد بتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه به اخذ ویزا و موارد مختلفی که در مهاجرت به نیوزلند مورد نیاز است، بپردازند؛ اما به طور کلی یک سری شرایط عمومی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد که باید از آن اطلاع داشت.

برای اطلاع از شرایط مهاجرت به نیوزلند باید قبل از هر چیز به انتخاب بهترین روش مهاجرت پرداخت. مشاوره با وکیل باعث می‌شود تا بتوان این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. عوامل مختلفی وجود دارند که برای انتخاب روش مهاجرت باید ان‌ها را مورد بررسی قرار داد.

مثلا افرادی که از نظر مالی دچار محدودیت هستند بهتر است از اقدام برای دریافت ویزای کار افرینی و سرمایه گذاری خودداری کنند؛ چون برای مهاجرت با استفاده از این ویزاها به سرمایه نسبتا زیادی نیاز خواهد بود و افرادی که از توانایی مالی محدود برخوردارند قطعا موفق به مهاجرت نخواهند شد. برای مثال، می‌توان به دانشجویانی اشاره کرد که قصد دارند در یکی از معتبرترین دانشگاه‌های نیوزلند مشغول به تحصیل شوند؛ قطعا این افراد در صورتی که با شرایط دقیق پذیرش هر دانشگاه آشنا نباشند نمی‌توانند در مدت زمان مناسب به نتیجه دست پیدا کنند و همین باعث می‌شود تا در بسیاری از مواقع از دریافت ویزا و ادامه مراحل مربوط به مهاجرت منصرف شوند.

بنابراین یکی از مهترین اقدامات برای مهاجرت به نیوزلند، انتخاب وکیل مهاجرت به نیوزلند خواهد بود که از سابقه کار مناسب در این حوزه برخوردار باشد و بتواند در مدت زمانی کوتاه شرایط را برای مهاجرت به این کشور فراهم نماید.

مزایای داشتن وکیل برای مهاجرت به نیوزلند

داشتن وکیل مهاجرت به نیوزلند مزایای بسیار زیادی خواهد داشت و باعث خواهد شد تا مراحل مهاجرت به طور قابل توجهی تسریع شود و در مدت زمانی بسیار کوتاه‌تر بتوان به دریافت ویزا پرداخت. یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث شده است بسیاری از افراد برای امر مهاجرت به استفاده از وکلای با تجربه بپردازند این است که وکلای مهاجرت، با تجربه و تخصصی که در این حوزه دارند باعث خواهند شد تا بهترین مسیر مهاجرتی نیوزلند با توجه به شرایط مختلف فرد انتخاب شود. بنابراین افراد از این موضوع اطمینان خواهند یافت که به صورت حتمی ویزای خود را دریافت خواهند کرد.

همانطور که می‌دانید درصد زیادی از افرادی که بدون وکیل اقدام به اخذ ویزا می‌نمایند، نمی‌دانند که کدام روش را باید برای مهاجرت انتخاب کنند و علاوه‌بر این تا لحظه اخر و دریافت نتیجه سفارت دچار شک و تردید هستند که از شرایط کافی برای مهاجرت به نیوزلند برخوردارند یا خیر. این در حالی است که با استفاده از وکیل مهاجرت به نیوزلند می‌توان تمامی این شک‌ها و دغدغه‌هایی که وجود دارد را مرتفع کرد.

وکیل مهاجرت به نیوزنلد

وکیل مهاجرت به نیوزنلد این اطمینان را به فرد خواهد داد که در مدت زمانی مشخص این امکان وجود خواهد داشت تا فرد با استفاده از روشی خاص به مهاجرت به نیوزلند بپردازند. در واقع قبل از این که مراحل اخذ ویزا اغاز شود شرایط متقاضی توسط وکیل و همکاران بین المللی وی بررسی می‌‌شود تا همه چیز به صورت دقیق مشخص شود.

وکلای مهاجرت به نیوزلند از اطلاعات به‌روزی برخوردارند و با قوانین این کشور به صورت دقیق آشنایی دارند؛ بنابراین از جدیدترین چالش‌ها و شرایطی که برای اخذ ویزا و مهاجرت به نیوزلند وجود دارد، آگاه هستند‌؛ بنابراین به هیچ وجه به علت نقص در مدارک و عدم اطلاع از قوانین جدید پروسه اخذ ویزا متوقف نخواهد شد.

از دیگر مزایای داشتن وکیل مهاجرت به نیوزلند می‌توان به پیشگیری از به وجود آمدن مشکلات قانونی در مراحل اخذ ویزا اشاره کرد. متاسفانه برخی از افراد به دلیل عدم اگاهی از قوانین، خطاهای خاصی را مرتکب می‌شوند که همین باعث می‌شود دچار مشکلات قانونی شوند و حتی در درخواست‌های بعدی اخذ ویزا نیز با چالش‌های مختلف برخورد کنند.

فرم‌هایی که متقاضایان از سفارت نیوزلند دریافت می‌کنند دارای پیچیدگی‌ها و جزئیات فراوان است که همین باعث می‌شود اکثر افراد در تکمیل آن‌ها اشتباهات مختلفی را مرتکب شوند؛ این تا جایی که بسیاری از افراد حتی توانایی تکمیل فرم را هم نداشته باشند. انتخاب وکیل مهاجرت به نیوزلند این چالش را به صورت کلی رفع خواهد کرد و باعث خواهد شد مراحل اخذ ویزا به خوبی و بدون هیچگونه مشکل طی شود.

وکیل مهاجرت به نیوزلند

وکیل مهاجرت به نیوزلند

استفاده از وکیل مهاجرت برای اخذ ویزای نیوزلند

استفاده از وکیل مهاجرت برای اخذ ویزای نیوزلند مزایای دیگری نیز دارد. افرادی که زمان کافی برای انجام اقدامات لازم برای مهاجرت به نیوزلند را ندارند می‌توانند تمامی مراحل را به بهترین شکل ممکن به وکیل مورد نظر خود بپردازند تا این کار به سرعت انجام شود و بتوانند بدون کوچکترین مشکل زمینه سفر خود را مهیا سازند.

وکلایی که خود اقدام به درخواست ویزای نیوزلند می‌نمایند می‌توانند به خوبی به پیگیری پرونده ریجکت شده از سوی اداره مهاجرت نیوزلند بپردازند؛ همین امر باعث می‌شود تا فرایند اخذ ویزا در مدت زمانی سریع مجددا وارد جریان شود و بتوان با رفع نواقصی که وجود دارد به مهاجرت به نیوزلند پرداخت.

تناقص در اطلاعات پرونده متاسفانه یکی از مشکلاتی است که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به نیوزلند مرتکب آن می‌شوند؛ این امر باعث می‌شود تبعات و عواقب مختلفی برای‌شان به وجود آید. استفاده از وکیل مهاجرت به نیوزلند جلوی این مشکل را هم خواهد گرفت و باعث خواهد شد فرد مهاجر بدون هیچگونه تناقص در اطلاعاتی که در مدارک مختلف ارائه می‌شود به درخواست اقامت در نیوزلند بپردازد.

وکلای مهاجرت با تجربه

وکلای مهاجرت با تجربه، قبل از این که اقدام به درخواست ویزا نمایند تمامی مدارک را به صورت دقیق بررسی می‌نمایند و آن را با اطلاعات موجود در فرم‌ها تطبیق می‌دهند؛ در این حالت در صورتی که تناقصی در اطلاعات وجود داشته باشد قبل از ارائه به سفارت و کنسولی آن را مرتفع می‌سازند تا ایجاد هرگونه عواقب حقوقی جلوگیری شود.

پیگیری مدوام پرونده مهاجرتی از دیگر مزایایی است که داشتن وکیل، به دنبال خواهد داشت. وکلای مهاجرتی با پیگیری‌های مدوامی که انجام می‌دهند باعث خواهند شد تا سرعت دریافت ویزا و انجام امور مختلفی که برای مهاجرت وجود دارد به سرعت افزایش پیدا کند و در نتیجه بتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه به مهاجرت پرداخت.

مهاجرت رایگان با وکیل مهاجرت به نیوزلند

برای مهاجرت به نیوزلند در اکثر موارد باید هزینه نسبتا قابل توجهی را متحمل شد که پرداخت این هزینه متاسفانه برای بسیاری از افراد امکان پذیر نخواهد بود. خوشبختانه با استفاده از وکیل مهاجرت به نیوزلند می‌توان هزینه‌های اقامت و مهاجرت به این کشور را به طرز قابل توجهی کاهش داد به طوری که در برخی از موارد حتی امکان اقامت رایگان نیز وجود خواهد داشت که افراد مختلف می‌توانند از آن برخوردار شوند.

یکی از بهترین روش‌ها برای مهاجرت رایگان به نیوزلند مهاجرت تحصیلی است. افرادی که برای تحصیل در نیوزلند به این کشور مهاجرت می‌کنند می‌توانند در برخی از موارد به دریافت بورسیه از دانشگاه‌های معتبر بپردازند و هزینه اقامت خود را تا حد زیادی کاهش دهند؛ تا جایی که در برخی از موارد امکان پرداخت تمام هزینه ی اقامت توسط دانشگاه وجود خواهد داشت.

برای مهاجرت رایگان تحصیلی به نیوزلند باید از مشاوره‌های وکیل مهاجرت به نیوزلند بهره‌مند شد چون نکات متعددی وجود دارد که برای برخورداری از بورسیه دانشگاه‌ها باید از آن مطلع بود. دانشجویان باید علاوه‌بر برخورداری از شرایط خاصی که وجود دارد به انتخاب بهترین مسیر دریافت بورسیه از دانشگاه‌های معتبر در نیوزلند بپردازند.

البته در صورتی که قصد مهاجرت تحصیلی به نیوزلند را نداشته باشید روش‌های دیگری نیز هستند که با استفاده از آن ها بتوانید با هزینه‌ای نسبتا مناسب به این کشور مهاجرت نمایید. برای اطلاع از این روش‌ها می‌توانید به مشاوره با وکیل مهاجرت به نیوزلند بپردازید تا از راهنمایی‌های لازم در این رابطه برخوردار شوید.

روش انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند

برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند باید تمامی نکات لازم مورد توجه قرار گیرد؛ چون انتخاب افرادی که از تخصص و تجربه کافی در امر مهاجرت برخوردار نیستند باعث خواهد شد تا مشکلات زیادی را تجربه نمایید و فرایند مهاجرت و اخذ ویزا به خوبی انجام نشود.

یکی از مهم‌ترین مواردی که برای انتخاب وکیل مهاجرت به نیوزلند باید مورد توجه قرار دهید این است که وکیل مورد نظر از مجوزهای لازم برای پیگیری پرونده مهاجرتی برخوردار باشد. افرادی که فاقد این مجوزها هستند این امکان را نخواهند داشت تا در مراحل مختلف به پیگیری امور مربوط به ویزا و مهاجرت بپردازند.

در زمینه مجوز‌های مورد نیاز برای وکالت مهاجرت به نیوزلند باید به این نکته توجه داشته باشید که برخی از مجوز‌های لازم، مجوزهایی هستند که وکیل مورد نظر باید از نهادهای داخلی و دادگستری اخذ کرده باشد؛ اما برخی از مجوزها هم هستند که وکلای مهاجرت باید آن‌ها را از کشور مقصد، یعنی نیوزلند دریافت کرده باشند. قبل از هر چیز باید این موارد را پیگیری کنید و مطمئن شوید وکیل مورد نظر شما تمامی مجوزها را دارد.

برای بررسی مجوزهای وکیل مهاجرت به نیوزلند می‌توانید از روش‌های مخلتفی استفاده نمایید. یکی از رایج‌ترین روش‌ها بررسی سایت موسسه یا وکیل مورد نظر است. ولی پیشنهاد می‌کنیم علاوه بر این به صورت حضوری به دفتر وکیل مهاجرتی خود مراجعه نمایید تا بتوانید تمامی مجوزها را مورد بررسی قرار دهید.

اما علاوه بر این‌ها باید در مورد انتخاب وکیل مهاجرت به نیوزلند نکات دیگری را نیز مورد توجه قرار دهید. یکی از مهم‌ترین آن‌ها سابقه شخص مورد نظر خواهد بود. وکلایی که در زمینه مهاجرت به نیوزنلد فعالیت می‌کنند در صورتی معتبر خواهند بود که سابقه فعالیت در این حوزه را داشته باشند و در رزومه خود موارد متعددی از پرونده‌های مهاجرت را به ثمر رسانده باشند.

در نهایت وکلایی که انتخاب می‌کنید باید تمامی چالش‌ها و مراحلی که برای مهاجرت در پیش رو دارید را با شفافیت اعلام نمایند تا بتوانید با توجه به آن تصمیمات لازم در خصوص اقدامات لازم را اخذ نمایید. وکلای معتبر حق‌الوکاله و تمامی هزینه‌های مختلفی که در مسیر مهاجرت به نیوزلند وجود دارد را در ابتدای مسیر مشخص خواهند نمود و شما را کاملا در جریان آن‌ها قرار خواهند داد.

مشاوره مستقیم با وکیل مهاجرت به نیوزلند

افرادی که قصد دارند به مهاجرت به نیوزلند بپردازند می‌توانند قبل از انجام هر اقدام به مشاوره مستقیم با وکیل مهاجرت به نیوزلند بپردازند. این کار باعث می‌شود تا افراد بتوانند از این موضوع اطلاع پیدا کنند که برای مهاجرت به این کشور به چه شرایط و اقدامات اولیه‌ای نیاز خواهند داشت. اطلاع از این موضوع باعث می‌شود تا امادگی بیشتری برای مهاجرت پیدا کنند.

مثلا افرادی که قصد دارند به مهاجرت تحصیلی بپردازند ممکن است قبل از مهاجرت نیاز به دریافت برخی مدارک خاص داشته باشند که کمی زمان‌بر باشد. مشاوره به موقع با وکلای مهاجرت این امکان را به وجود خواهد آورد تا بتوان در بهترین زمان ممکن تمامی مدارک مورد نیاز را جمع‌آوری کرد و در مواقع درخواست از ایجاد هر گونه مشکل جلوگیری نمود.

افرادی که قصد دارند بدون داشتن وکیل مهاجرتی اقدام به انجام مراحل مختلف اخذ ویزا و اقامت بپردازند می‌توانند در کنار انجام مراحل مختلف با وکیل مهاجرت به نیوزلند مشورت نمایند؛ همچنین از مشاوره‌های لازم برخوردار شوند تا امکان بروز هر گونه مشکل کاهش پیدا کند و بتوانند از دریافت ویزا در مدت زمان مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایند.

وکیل مهاجرت به نیوزلند

وکیل مهاجرت به نیوزلند

هزینه  بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند

بسیاری از افرادی که قصد دارند به نیوزلند مهاجرت کنند معمولا به دنبال اطلاع از هزینه دقیق وکلای مهاجرتی هستند تا بتوانند با توجه به آن به برنامه‌ریزی‌های مالی بپردازند. در رابطه با هزینه وکیل مهاجرت به نیوزلند باید بدانید که به صورت کلی هر چه سابقه و تجربه وکیل مهاجرت بالاتر باشد به دنبال آن هزینه دریافتی نیز در مقایسه با سایر گزینه‌ها بیشتر خواهد بود. اما در عوض وکلای با تجربه باعث خواهند شد تا مراحل اخذ اقامت با سرعت و دقت بیشتری انجام شود.

هزینه وکیل مهاجرتی با پیچیدگی پرونده و نوع مهاجرت نیز رابطه مستقیمی خواهد داشت. در صورتی که متقاضی از شرایط نامناسب برای مهاجرت به نیوزلند برخوردار باشد قطعا مراحل اخذ ویزا با چالش‌های بیشتری روبهرو خواهد شد و وکلا مجبور خواهند بود تا مدت زمان بیشتری را به امور مربوط به مهاجرت اختصاص دهند؛ همین امر باعث افزایش هزینه وکیل خواهد شد.

در مجموع، موضوعی که وجود دارد این است که برای اطلاع از هزینه دقیق وکیل مهاجرت باید به صورت حضوری مراجعه نمود تا با بررسی شرایط مختلفی که وجود دارد بتوان به محاسبه آن پرداخت. تنها نکته‌ای که در رابطه با هزینه وکیل مهاجرت به نیوزلند باید به آن توجه داشته باشید این است که قبل از شروع فرایند اخذ ویزا حتما از تعرفه اخذ اقامت و ویزا اطلاع پیدا کنید تا بعدها دچار مشکل نشوید.

مدارک مورد نیاز برای ارائه به وکیل مهاجرت نیوزلند

مدارکی که برای مهاجرت به نیوزلند باید به وکیل ارائه شوند در موارد مختلف مهاجرت کاملا متفاوت هستند. بنابراین افرادی که قصد مهاجرت دارند باید با توجه به مسیر مهاجرتی که انتخاب کرده‌اند به جمع‌آوری مدارک بپردازند. معمولا وکلا در همان جلسات اول اکثر مدارکی که برای انجام امور مهاجرت مورد نیاز خواهد بود را اعلام خواهند کرد تا فرد آن را جمع آوری کند.

از میان رایج‌ترین مدارکی که باید در اختیار وکیل مهاجرت به نیوزلند قرار داد می‌توان به پاسپورت اشاره کرد. افرادی که قصد مهاجرت به کشور‌های خارجی را دارند باید دارای گذرنامه معتبر با حداقل ۶ تا ۱ سال اعتبار باشند.

کپی و اصل شناسنامه از دیگر مدارکی است که برای مهاجرت به نیوزلند مورد نیاز خواهد بود. البته برای ارائه شناسنامه به سفارت باید به ترجمه آن پرداخت که با توجه به هماهنگی‌هایی که با وکیل انجام می‌شود، می‌توان آن را شخصا انجام داد یا به عهده وکیل مهاجرت سپرد. شناسنامه ترجمه شده باید دارای مهر دادگستری باشد تا مورد تایید سفارت واقع شود.

در بسیاری از مواقع برای مهاجرت به نیوزلند نیاز به ارائه گواهی عدم سوء‌پیشینه و عدم اعتیاد نیز پرداخت که در رابطه با این مورد می‌توانید برای اطمینان از این موضوع به مشورت با وکیل مهاجرتی خود بپردازید. در صورتی که دارای محل اقامت در کشور نیوزلند هستید باید مستندات و تمامی مدارک آن را به وکیل مهاجرت تحویل دهید. این مدرک نیز برای درخواست ویزا و انجام امور مهاجرت مورد نیاز خواهد بود.

از دیگر مواردی که در رابطه با مدارک مورد نیاز باید به آن اشاره کنیم گواهی تمکن مالی است. در اکثر موارد افرادی که قصد مهاجرت به نیوزلند را دارند باید به ارائه گواهی تمکن مالی بپردازند. بر طبق این گواهی فرد ثابت می‌کند که از شرایط مالی مناسب برای اقامت در کشور مقصد برخوردار است. البته در برخی از انواع روش‌های مهاجرتی نیاز به این مدرک نخواهد بود.

دانشجویانی که قصد دارند از طریق ویزای تحصیلی به نیوزلند مهاجرت کنند باید تمامی مدارک تحصیلی خود از جمله دانشنامه و ریزنمرات را جمع آوری نمایند؛ چون عدم داشتن هر کدام از این مدارک باعث خواهد شد تا امکان پذیرش در دانشگاه‌های نیوزلند به شدت کاهش پیدا کند. با توجه به این که دریافت دانشنامه اکثرا زمان‌بر خواهد بود بهتر است، قبل از مراجعه به وکیل مهاجرتی، آن را پیگیری نمود.

بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند در تهران

خوشبختانه در تهران تعداد وکیل مهاجرت به نیوزلند کم نیست و افراد می‌توانند به راحتی آن‌ها را پیدا کنند و از راهنمایی‌های لازم بهره‌مند شوند. برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند در تهران تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به بررسی نکاتی که در بخش‌های قبل به آن اشاره کردیم بپردازید. بررسی مجوزها و سوابق کاری وکیل یکی از بهترین روش‌هایی است که می‌توان برای انتخاب وکیل مهاجرتی معتبر و کارآزموده انجام داد.

یکی دیگر از کارهایی که می‌توان برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در نیوزلند انجام داد این است که به موسسات مهاجرتی معتبر مراجعه نمود. این موسسات با برخورداری از کارشناسان زبده و با تجربه این امکان را به وجود خواهند آورد تا افرادی که قصد دارند به مهاجرت بپردازند بدون روبهرو شدن با مشکلات مختلف بتوانند به انجام مراحل مختلف مهاجرت و دریافت اقامت بپردازند.

انواع ویزای قابل دریافت با استفاده از وکیل مهاجرتی نیوزلند

خوشبختانه اکثر ویزاهایی که کشور نیوزلند به مهاجران ارائه می‌دهد را می‌توان با استفاده از وکلای مهاجرتی دریافت نمود. ویزای شغلی یکی از رایج‌ترین ویزاهایی است که می‌توان با داشتن وکیل مهاجرت به نیوزلند به دریافت آن پرداخت. افرادی که از تخصص مورد نیاز در صنایع مختلف نیوزلند برخوردارند می‌توانند با استفاده از این نوع ویزا به نیوزلند مهاجرت نمایند و از مزایای مختلفی که در این رابطه وجود دارد استفاده نمایند.

ویزای سرمایه گذاری دیگر ویزایی است که برای مهاجرت به نیوزلند می‌توان به دریافت آن پرداخت. افرادی که توانایی سرمایه گذاری در نیوزلند را دارند می‌توانند در کمترین زمان ممکن و بدون شرایط سخت به این کشور مهاجرت نمایند. با استفاده از وکیل مهاجرت به نیوزلند می‌توان دریافت ویزای سرمایه گذاری را به امری بسیار ساده تبدیل کرد.

از دیگر ویزاهای مهاجرتی نیوزلند می‌توان به ویزای ازدواج اشاره کرد. افرادی که با یکی از شهروندان نیوزلند ازدواج کنند می‌توانند به راحتی به دریافت اقامت بپردازند و در صورت دارا بودن شرایط مورد نیاز، تابعیت این کشور را نیز دریافت نمایند.

مواقعی که داشتن وکیل مهاجرت به نیوزلند ضروری است

داشتن وکیل مهاجرت به نیوزلند در تمامی شرایط باعث خواهد شد تا از ایجاد هرگونه اشتباه در دریافت ویزا خودداری شود و احتمال و سرعت مهاجرت افزایش پیدا کند اما به طور کلی افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی و شغلی را دارند در صورتی که دارای شرایط خاص و مبهم برای مهاجرت باشند باید حتما با استفاده از وکیل، اقدام به مهاجرت نمایند تا دچار مشکلات گوناگون نشوند.

افرادی که زمان کافی برای پیگیری مراحل مختلف مهاجرت را ندارند هم باید به دنبال انتخاب وکیل مهاجرتی باشند چون در بسیاری از مواقع عدم پیگیری امور اخذ ویزا و مهاجرت باعث خواهد شد تا امکان دریافت ویزا در مدت زمان مورد نیاز به شدت کاهش پیدا کند و روند مهاجرت با مشکل مواجه شود.

وکیل مهاجرت به نیوزلند

وکیل مهاجرت به نیوزلند

ارزان‌ترین روش برای مهاجرت به نیوزلند

یکی از اصلی‌ترین مزایای استفاده از وکیل مهاجرت به نیوزلند این است که وکلای با تجربه با توجه به شرایط خاص که وجود دارد به انتخاب ارزان‌ترین روش‌ها خواهند پرداخت و همین باعث خواهد شد در هزینه‌های مهاجرت و اقامت متقاضایان صرفه‌جویی قابل توجهی شود.

در حال حاضر ارزان‌ترین روش برای مهاجرت را می‌توان مهاجرت تحصیلی با استفاده از بورسیه دانست. اما با توجه به این که درصد قابل توجهی از متقاضایان امکان دریافت بورسیه‌های تحصیلی را نخواهند داشت می‌توان گفت مهاجرت کاری نیز جزء روش‌های ارزان به شمار خواهد رفت.

افرادی که از تخصص بالا در زمینه شغلی و حرفه‌ای برخوردار باشند می‌توانند در بسیاری از موارد با هزینه‌ای ناچیز به نیوزلند مهاجرت نمایند. در برخی از مشاغل نیوزلند، شرکت‌ها به کارمندان خود مزایای خاصی را ارائه می‌دهند که در صورت استخدام در این شرکت‌ها هزینه مهاجرت به شدت کاهش پیدا خواهد کرد به طوری که در برخی موارد هزینه سفر نیز توسط شرکت مورد نظرپرداخت خواهد شد.

برای مهاجرت شغلی و کاری باید به بررسی تمامی گزینه‌های مختلف پرداخت تا هزینه مهاجرت به حداقل ممکن کاهش پیدا کند. برای  این کار بهترین کاری که می‌توان انجام داد انتخاب وکیلی خواهد بود که سابقه اخذ ویزاهای شغلی در موارد متعدد را داشته باشد تا با تجربه خود بتواند به ارائه بهترین گزینه‌ها در این زمینه بپردازد.