جاب آفر یا پیشنهادی شغلی انگلیس چیست. شاید کلمه جاب آفر را شنیده باشید. اما اصطلاح Job Afar به چه معناست؟ پیشنهاد شغلی یک دعوت رسمی از یک سازمان خارجی یا یک کارفرما برای یک جوینده کار است، صرف نظر از اینکه آن شخص برای کار درخواست داده باشد یا خیر. اکنون که می دانیم Job Afar به چه معناست، زمان آن رسیده است که بفهمیم یک پیشنهاد شغلی شامل چه مواردی می شود.

به طور معمول، یک آگهی استخدام شامل نام شرکت، جزئیات آگهی استخدام، و شرایط و ضوابط برای کارکنان، و همچنین حقوق، مزایا، مسئولیت های شغلی، نام کارفرما و تاریخ انقضا می باشد. پیشنهادات. یک آگهی شغلی می تواند شامل ساعات کار، تاریخ شروع و سایر جزئیات باشد. پیشنهاد شغلی باید به وضوح نیازهای کارفرما برای کارمند و همچنین درآمد و عملکرد کارمند را مشخص کند. در سال های اخیر یکی از راه های مهاجرت به انگلستان اخذ ویزای کار بوده است و افراد جویای کار انگلستان باید پیشنهاد شغلی انگلستان را دریافت کنند تا اجازه کار و اقامت در انگلیس را دارا باشید.

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی انگلیس

یکی از راه های مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت، اخذ ویزای کار انگلستان می باشد. متقاضیان ویزای کار انگلستان می توانند از طرق مختلفی اقدام کنند که یکی از پرطرفدارترین آنها سطح 2 می باشد.برای دریافت این ویزا باید از یک کارفرمای معتبر انگلستان پیشنهاد کاری دریافت کرده باشید.

لطفا توجه داشته باشید که دریافت پیشنهاد شغلی در انگلستان کمی دشوار است زیرا رقابت شدیدی وجود دارد و برای دریافت ویزای کار در این کشور باید در سیستم امتیاز دهی شرکت کنید. انگلستان انواع ویزای کاری از جمله ویزای کار بلند مدت (سطح 2)، ویزای کاری کوتاه مدت (سطح 5)، ویزای نوآوری و راه اندازی (سطح 1) را ارائه می دهد که معروف ترین و پرکاربردترین ویزاهای کاری این کشور هستند. متقاضیان می توانند برای آن درخواست دهند و اجازه اقامت انگلستان را دریافت کنند.

شرایط ویزای کار انگلیس

یافتن شغل در انگلستان بسته به حرفه شما می تواند بسیار آسان یا دشوار باشد. لندن در یافتن کارهای محیطی بسیار رقابتی است و همیشه همینطور بوده است. همانطور که می دانید برای زندگی در انگلستان به طور کلی نیاز به دریافت یک نوع ویزای انگلستان دارید و همانطور که می دانید می خواهید برای کار به انگلستان مهاجرت کنید، بنابراین باید بگوییم که برای این منظور دولت انگلستان مواردی را در نظر گرفته است. انواع ویزای کاری این دارد. در زیر به شرح مختصری از خدمات شما از نظر شرایط کاری در انگلستان خواهیم پرداخت. تا بتوانیم در زمینه مهاجرت کاری و جستجوی کار در انگلستان به شما کمک کنیم.

شرایط خاصی برای اخذ ویزای کار انگلستان (ویزای Tier 2 UK) اعمال می شود. پیشنهاد شغلی انگلستان شرط لازم برای دریافت ویزای کار انگلستان است، چه از یک شرکت یا موسسه معتبر انگلستان و چه از طرف کارفرمای مورد تایید خدمات مهاجرت انگلستان. از دیگر شرایط لازم برای ویزای کار مدرک آیلتس با میانگین معدل 6، مدرک معتبر و اسپانسر انگلستان است.

همچنین یکی از شرایط مهاجرت کاری به انگلستان وجود وجوهی است که متقاضی باید در حساب بانکی خود داشته باشد و متقاضی اصلی باید 90 روز قبل از درخواست ویزای کار انگلستان باشد. برای یک همراه 945 پوند و 630 پوند پرداخت کنید. حساب پس انداز شخصی شما در واقع این صرفه جویی در حساب شخصی به این معناست که فرد دارای تمکن مالی لازم برای تامین هزینه های زندگی خود یا خانواده اش برای مدتی است. اگر کارفرما یکی از کارفرمایان دارای رتبه A باشد، این مبلغ نباید به تعویق بیفتد. برای ویزای کار پرستاری انگلستان محدودیت سنی وجود ندارد، اما به طور کلی پرستاران تا 49 سال می توانند ویزای کار دریافت کنند. کشورهای عربی از جمله عمان شرایط خاصی برای اخذ ویزا و اقامت در آن کشور دارند.

پیدا کردن کار در انگلستان

یافتن شغل در انگلستان یکی از مشکلاتی است که مهاجران در این کشور اروپایی با آن مواجه هستند. با توجه به اینکه درآمد ماهانه انگلستان در اکثر مشاغل تقریبا بالاست و نرخ بیکاری در این کشور پایین است، بسیاری از مهاجران قصد مهاجرت به انگلستان را دارند. شما نمی توانید ویزای کار یا ویزای اقامت در انگلستان را بدون پیشنهاد شغلی در انگلستان دریافت کنید. به همین دلیل است که فرآیند کاریابی در انگلستان و دانش آژانس ها و وب سایت های کاریابی انگلستان بسیار مهم است.

اگر می خواهید مستقل و تجربی باشید، یافتن شغل در انگلستان دشوار و زمان بر خواهد بود. زیرا حتی اگر با افرادی که در انگلستان زندگی و کار کرده اند ملاقات کنید، اطلاعات کامل و قابل اعتمادی در مورد شغل مورد علاقه خود پیدا نخواهید کرد. هیئت‌ها و آژانس‌های کار بریتانیا طیف وسیعی از خدمات مرتبط با نیازهای شغلی و روش‌های کاریابی را ارائه می‌دهند.

میانگین حقوق ماهانه در انگلیس

پردرآمدترین شغل در انگلستان چیست؟ طبیعتا افرادی که قصد کار در انگلستان را دارند، در مرحله بعدی کاریابی خود برای انگلستان، تمایل به آگاهی از دستمزد در این مشاغل دارند و این کار را انجام می دهند. همانطور که می دانیم انگلیس کشوری گران از لحاط خرج و مخارج زندگی می باشد مخصوصا در لندن پایخت این کشور ، همچنین میزان دستمزد و حقوق در این کشور قابل توجه می باشد.

درآمد ماهانه انگلستان به عوامل زیادی از جمله سن، تحصیلات، سابقه کار و محل زندگی بستگی دارد. در انگلستان، مزایای بیکاری برای افرادی که به دلایل مختلف مانند تصادف، بیماری یا از دست دادن شغل قادر به کار نیستند در دسترس است که معمولاً به نوع بیمه شخصی بستگی دارد. با توجه به حقوق و دستمزد ماهانه جامع انگلستان برای سال 2022، متوسط ​​حقوق ماهانه در انگلستان برای مشاغل تمام وقت حدود 38600 پوند است و متوسط ​​درآمد انگلستان برای مشاغل پاره وقت حدود 13803 پوند در سال است. …

خلبانی هواپیما یکی از پرسودترین رشته ها در انگلستان است و به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین مشاغل در این کشور شناخته می شود. این یکی از پردرآمدترین مشاغل به خصوص برای کسانی است که به دنبال مهاجرت به لندن هستند. مدیران اجرایی حدود 97083 پوند و حداکثر حقوق 149000 پوند در سال 2022 دریافت می کنند و در کنار فضانوردان، پزشکان و بازاریاب های دیجیتال جزو مشاغل برتر در بریتانیا هستند. رشته های پزشکی و پیراپزشکی نیز از پردرآمدترین رشته های این کشور هستند. حقوق سالانه یک آرایشگر در بریتانیا از 21000 پوند تا 35000 پوند متغیر است.

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی انگلیس

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی انگلیس

چگونه جاب آفر انگلیس بگیریم؟

ابتدا اشاره کردیم که Job Afer چیست. اما سوال مهم دیگر برای متقاضیان مهاجرت به انگلستان این است که چگونه می توان در انگلستان کار پیدا کرد. زیرا همانطور که قبلا ذکر شد یکی از شرایط مهاجرت کاری به انگلستان، یافتن کار در انگلستان می باشد. در این بخش به شما کمک می کنیم تا یک فرصت شغلی از انگلستان پیدا کنید.

دو راه متفاوت برای دریافت پیشنهاد شغلی در بریتانیا وجود دارد. اولی اینکه خودتان و شخصاً از انگلستان درخواست کار کنید و دومی از طریق آژانس ها و وب سایت های معتبر کاریابی انگلستان. این وب سایت ها و آژانس ها تمام اطلاعات شما را ذخیره می کنند و کارفرمای شما در صورت لزوم برای استخدام نیروی کار با شما مصاحبه می کند.

در هر صورت، برای دریافت پیشنهاد شغلی بریتانیا و ارسال آن به کارفرمای خود، به مدارکی نیاز دارید که شامل موارد زیر است:

کپی پاسپورت معتبر سوابق کاری سوابق بیمه مرتبط با زمینه کاری
گواهی نداشتن سوءسابقه گواهی مبنی بر سلامت پزشکی ترجمه مدارک تحصیلی و گواهی های مهارتی

اگر قصد مهاجرت به انگلستان در حوزه تخصصی خود را دارید، اغلب به مدرک زبان معتبر نیاز است. با این حال، اگر به دنبال کار در مشاغل عمومی و پایه بریتانیایی مانند آشپزی هستید، انگلستان در کسب مهارت های زبانی خاص مشکلی ندارد و هیچ مانع دیگری برای تکمیل مدارک دیگر وجود ندارد.

جدیدترین قوانین ویزای کار انگلستان

با معرفی قوانین جدید مهاجرت به انگلستان، سیستم PBS برای ورود نیروی کار انگلستان دستخوش تغییر شده است.

ویزای Skilled Worker اکنون جایگزین ویزای Tier 2 شده است و متقاضی باید 70 امتیاز در این سیستم کسب کند تا بتواند ویزای کار را دریافت کند:

شایان ذکر است که در این فرآیند 50 امتیاز از جمله:

داشتن جاب آفر 20 امتیاز
متناسب بودن جایگاه شغلی 20 امتیاز
سطح زبان حداقل B1 انگلیسی 10 امتیاز

متقاضی می تواند در موارد اضافی 20 امتیاز اضافی کسب کند و ویزای کار دریافت کند که مهمترین آنها شامل موارد زیر خواهد بود:

دریافت حقوق سالیانه بیش از 25.600 پوند 20 امتیاز
داشتن مدرک PhD در رشته های مورد نیاز 10 امتیاز
گرفتن پیشنهاد شغلی که در وضعیت بحران قرار دارد. 20 امتیاز

یکی از مهمترین دستاوردهای این برنامه جدید لغو قانون پیشنهاد شغلی اولویت دار است که دیگر نیازی به درج آگهی های شغلی در کشور قبل از صدور پیشنهاد شغلی به نیروی کار بین المللی ندارد.

جاب آفر انگلستان

برای کار در انگلستان، فرد باید از یک کارفرمای مجاز که دارای یک شرکت معتبر بریتانیایی است، یک پیشنهاد شغلی و پیشنهاد شغلی از انگلستان دریافت کند و متقاضی باید شرایط لازم را داشته باشد. یکی دیگر از الزامات این دعوت نامه این است که ابتدا باید آگهی شغلی اعلام شود و در صورت عدم یافتن یک فرد واجد شرایط برای کار، کارفرما می تواند در خارج از انگلستان اما در سایر کشورها شغلی پیدا کند. زمانی که فردی از طریق این آگهی پذیرفته شد و پیشنهاد شغلی دریافت کرد، می تواند برای مهاجرت کاری به انگلستان اقدام کند.

در مورد مشاغل مورد نیاز در انگلستان باید به این نکته اشاره کرد که در هنگام جستجوی کارفرما در اروپا شرایط خاصی وجود دارد، کارفرما باید حقوق و دستمزد را تعیین کند تا فرد متقاضی این شغل را استخدام کند. این درآمد ماهانه باید هزینه های عمومی فرد و خانواده اش را پوشش دهد. با توجه به اینکه این حقوق ها پس از کسر مالیات محاسبه می شود، باید در نظر گرفت که آیا برای مهاجر و خانواده اش کافی است یا خیر؟ همانطور که گفته شد اخذ ویزای کار انگلستان کاملا قانونی است و باید مراحل قانونی طی شود و کارفرما بتواند اسپانسر کارجو باشد پس بدیهی است که اقدام برای مهاجرت به انگلستان بدون اسپانسر اصلا کار ساده ای نیست. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که یک اسپانسر و کارفرمای بریتانیایی نمی‌تواند به راحتی به ایرانیان پیشنهاد شغلی بدهد، زیرا باید در عرض چند ماه یک پروسه تبلیغاتی پیچیده را طی کند و اگر فردی برای کار درخواستی نداد، ممکن است برای یک ایرانی باشد. درخواست. این بیش از 90 درصد غیرممکن است و شرایط و روند بسیار سختی دارد. بنابراین توصیه می شود که ایرانی ها فعلا وارد این روند سخت نشوند.

دریافت جاب آفر و کار در انگلستان و مدارک مورد نیاز ویزای کار

افرادی که قصد درخواست کار در انگلستان را دارند، پس از انجام مراحل لازم و دریافت پیشنهاد شغلی از سوی کارفرما و اطلاع از لیست مشاغل مورد نیاز در انگلستان، باید مدارک خاصی را برای درخواست ویزای کار تهیه و ارائه کنند. مدارک اساسی مهم و ضروری عبارتند از:

1_ ارائه پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار.

2_ ارائه پیشنهاد شغلی دریافتی و تایید شده توسط اداره کار آن کشور.

3- ارائه مدارک آموزشی و کتاب کار در تخصص به همراه ترجمه آنها.

4- ارائه مدرک زبان آیلتس از 5 تا 6

5_ ارائه فاند نامه برای یک سال اقامت در آن کشور.

6_ ارائه بیمه نامه معتبر

7_ تسلیم اجاره نامه

8- ارائه گواهی بهداشتی که سلامت جسمی و روانی فرد را تایید کند.

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی انگلیس

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی انگلیس

مشاغل در انگلستان و نرخ بیکاری در انگلستان

سوال مهمی که قبل از اقدام برای کار در انگلستان و جستجوی لیست مشاغل مورد نیاز باید پرسید، مشکل بیکاری در آن کشور است.طی 10 سال گذشته، نرخ بیکاری بریتانیا از 8 درصد به کمتر از 4 درصد کاهش یافته است. در سال 2021، نرخ بیکاری در بریتانیا حدود 4.7 درصد بود، به این معنی که از هر 100 نفر در نیروی کار بریتانیا، 96 نفر شاغل هستند. این نرخ بیکاری مطلوب است و نشان دهنده شرایط خوب کار است. در این شرایط طبیعی است که افراد به دنبال کار در انگلستان باشند، زیرا هر چه نرخ بیکاری کمتر باشد، احتمال یافتن کار در آن کشور بیشتر می شود.

مشاغل مورد نیاز انگلستان 2021

اگر قصد دارید در انگلستان کار کنید، بسیار مهم است که در انگلستان جدیدترین مشاغل مورد نظر خود را بیابید و شرایط کاری خود را با آن مقایسه کنیددر این بخش لیستی از مشاغل مورد نیاز انگلستان در سال 2021 را خدمت شما عزیزان گردآوری کرده ایم تا بتوانیم در جهت تسهیل گردش کار شما قدمی برداریم. با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان در سال 2021 می توانید تصمیم بهتری در انتخاب اداره مهاجرت بگیرید. لازم به ذکر است که پردرآمدترین مشاغل در انگلستان نیز در این لیست قرار دارند.

کد طبقه بندی استاندارد شغلی معیار ها و عنوان شغل ها در لیست شغل های کمبود انگلیس
2112 دانشمندان و بیوشیمیستهای زیست شناسی کلیه مشاغل موجود در این کد شغلی
2113 دانشمندان فیزیک فقط مشاغل زیر در این کد شغل:

شغل های زیر در صنعت مهندس زمین ، ساخت و ساز:

زمین شناس مهندسی

هیدرولوژیست

ژئوفیزیک

مشاغل زیر در صنعت نفت و گاز:

ژئوفیزیک

زمین شناسی

زمین شناس

ژئوشیمی

زمین شناس ارشد منابع و زمین شناس کارمند در بخش معدن

2121 مهندسین عمران تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2122 مهندسین مکانیک تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2123 مهندسین برق تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2124 مهندسین الکترونیک تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2126 مهندسین طراحی و توسعه تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2127 مهندسین تولید و پردازش تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2129 متخصصان مهندسی که در جای دیگری طبقه بندی نمی شوند تمام مشاغل موجود در این کد شغلی را طبقه بندی نمی کنند
2135 تحلیلگران مشاغل فناوری اطلاعات ، معماران و طراحان سیستم تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2136 برنامه نویسان و متخصصان توسعه نرم افزار تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2137 متخصصان طراحی و توسعه وب تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2139 متخصصان فناوری اطلاعات و ارتباطات که در جای دیگری طبقه بندی نشده اند فقط شغل زیر در این کد شغلی طبقه بندی شده است:

متخصص امنیت سایبری.

2211 پزشک عملی تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2212 روانشناسان تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2216 دامپزشکان تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2217 رادیوگرافی پزشکی تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2222 متخصصین حرفه ای تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2223 متخصصین گفتار درمانی تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2231 پرستار تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2314 متخصصان آموزش دوره متوسطه فقط جاهای خالی زیر در این کد شغلی خالی است:

معلمان دبیرستان در ریاضیات، فیزیک، علوم (که در آن یک عنصر از فیزیک تدریس خواهد شد)، علوم کامپیوتر و ماندارین.

 

2425 اقتصاد دانان و متخصصین آمار فقط مشاغل زیر در این کد شغل:

زیست اطلاعاتی

اطلاع رسان

2431 معماران تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2433 نقشه برداران تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2442 مددکاران اجتماعی تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
2461 مهندسین کنترل کیفیت و برنامه ریزی تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
3213 پیراپزشکی تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
3411 هنرمند تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
3414 رقصنده فقط جاهای خالی زیر در این کد شغلی خالی است:

رقصندگان باتجربه باله کلاسیک بر اساس استانداردهای شرکت های باله بین المللی در انگلستان شناخته می شوند. این شرکت باید توسط یک نهاد صنعتی بریتانیا مانند شورای هنر (بریتانیا، اسکاتلند یا ولز) تایید شود.

 

رقصندگان با تجربه و معاصر که مطابق با استانداردهای مورد نیاز گروه های رقص معاصر بین المللی در بریتانیا شناخته شده اند. این شرکت باید توسط یک نهاد صنعتی بریتانیا مانند شورای هنر (بریتانیا، اسکاتلند یا ولز) تایید شود.

3415 نوازندگان فقط جاهای خالی زیر در این کد شغلی خالی است:

نوازندگان ارکستر، رهبران ارکستر، رهبران ارکستر، نوازندگان گروه یا نوازندگان زهی واجد شرایط که استانداردهای تعیین شده توسط ارکسترهای مشهور جهان را رعایت می کنند. ارکستر باید توسط انجمن ارکستر بریتانیا تایید شود.

3416 تولید کننده و کارگردان هنری تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
3421 طراحان گرافیک تمامی مشاغل موجود در این کد شغلی
5215 جوشکاری فقط شغل زیر در این کد شغل :

جوشکاری لوله در جایی که کار به سه یا چند سال سابقه کار مربوط به نیاز دارد

5434 سرآشپزها فقط شغل زیر در این کد شغل:

سرآشپز ماهر که در آن:

میزان پرداخت حداقل 29،570 پوند در سال

 

شغل به پنج یا چند سال تجربه مرتبط با نقش حداقل وضعیت معادل با مشكلی كه در آن وارد می شوند نیاز دارد

 

کار در یک فست فود یا یک محل کرایه استاندارد نیست

 

شغل مربوطه تنها در یکی از نقشهای زیر باشد:

 

آشپز اجرایی

 

سرآشپز

 

سرآشپز سس

 

متخصص آشپزی

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی انگلیس

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی انگلیس

کار در انگلستان و بررسی ویزای همراه

اگر فردی که برای کار در انگلستان با موفقیت یک پیشنهاد شغلی از آن کشور دریافت می کند و قصد دارد برای ویزای کار اقدام کند، در صورت داشتن شرایط خاص می تواند برای همکاران خود نیز درخواست ویزا دهد. طبق قوانین بین المللی، شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می شود. شرایطی که مستلزم تایید در دسترس بودن مدارک لازم برای در دسترس بودن منابع مالی کافی برای حمایت از خود و اعضای خانواده است. مبلغ مورد نیاز برای این کار حدود 950 پوند برای هر نفر اصلی و حدود 650 پوند برای هر نفر است. لازم به ذکر است که این مبلغ باید 3 ماه قبل از مراجعه به سفارت به حساب شخص اصلی واریز شود. از دیگر مدارک مورد نیاز برای درخواست این ویزا، مدارک هویتی اعضای خانواده و اثبات رابطه زناشویی اصلی فرد با همسرش است.

کار در انگلیس و دریافت تابعیت و اقامت در انگلیس

جویندگان کار در انگلستان می توانند برای کار درخواست دهند و لیست مشاغل مورد نیاز انگلستان را بررسی کنند و در صورت اخذ مدرک در همان کشور ویزای کار انگلستان دریافت کنند. بنابراین، اگر برای اقامت انگلستان اقدام می کنید، چون گرفتن پیشنهاد شغلی با شرایط خاص آن کمی سخت به نظر می رسد، می توانید ابتدا برای تحصیل اقدام کنید و سپس ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهید. و بمان. افرادی که در این کشور آموزش دیده اند می توانند در انگلستان کار کنند. روند کار به این صورت است که افراد ابتدا باید پذیرش و ویزای تحصیلی دریافت کنند تا افراد بتوانند به انگلستان سفر کنند و پس از فارغ التحصیلی بتوانند شغلی پیدا کنند و ویزای تحصیلی را به ویزای کار برای اقامت در انگلستان تغییر دهند و بعد از 10 سال ها. پرداخت بیمه و مالیات، اقامت دائم و پس از 3 سال اقامت دائم در صورت عدم ارتکاب جرم کیفری یا مدنی و در صورت سازگاری با محیط زیست این کشور، پاسپورت و تابعیت بریتانیا را دریافت نمایید.