استرالیا کشور بزرگی است که سالانه هزاران نفر را برای کار و زندگی بهتر جذب می کند. با داشتن منابع غنی طبیعی و معدنی، شرکت های بزرگ بین المللی و جهانی و منابع مالی فراوان، به یکی از مراکز کار در جهان تبدیل شده است. هزاران نفر از سراسر جهان هر ساله برای کار در استرالیا در سال 2021 به استرالیا می آیند. دولت استرالیا همیشه الگویی برای دولت ها برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بزرگ بوده است.

فهرست مطالب

جاب آفر استرالیا چیست؟

پیشنهاد شغلی استرالیا نوعی ویزا است که سالانه افراد زیادی در سراسر جهان برای ورود به استرالیا از آن استفاده می کنند. دریافت این نوع خاص از ویزا نسبت به سایر ویزاها دشوارتر است، اما غیر ممکن تلقی نمی شود. ویزای کارفرما یا ویزای پیشنهاد شغلی برای افرادی صادر می شود که مهارت یا دانش خاصی دارند و می توانند با استفاده از این مهارت یا دانش توجه کارفرمایان استرالیا و دولت استرالیا را به خود جلب کنند و زمینه مهاجرت آنها را به این کشور زیبا فراهم کنند. برخی از کارفرمایان در مورد نیروی کار خود بسیار حساس هستند و اگر نتوانند استرالیایی مناسب برای شغل خود پیدا کنند به دنبال کارگران ماهر می گردند. نکته مهم این است که ویزای کار استرالیا دو دسته متفاوت با پیشنهاد شغلی در این دو کشور است و نباید اشتباه گرفته شود.

آیا جاب آفر استرالیا وجود ندارد ؟

متقاضیان محترم در حال مطالعه این مقاله، لازم به ذکر است که دریافت پیشنهاد شغلی در استرالیا آسان نیست، اما امکان پذیر است، زیرا بدون آن، دولت استرالیا ویزای کارفرمای اسپانسری را که بسیاری از افراد برای ورود از آن استفاده می کنند، معرفی نمی کرد. استرالیا هر سال … … اما راه سختی پیش روی شماست و برای سفر به استرالیا از این طریق باید ویژگی های خاصی داشته باشید که همه ندارند.

دلایل انتخاب استرالیا برای دریافت جاب آفر

با جمعیتی بالغ بر 25 میلیون نفر در استرالیا، تنها 5 درصد از جمعیت این کشور بیکار هستند و این رقم بسیار پایینی است. این کشور یک مقصد محبوب برای جویندگان کار است که می خواهند به کشور دیگری مهاجرت کنند. این کشور یکی از کشورهای پیشرو در فهرست توسعه انسانی سازمان ملل است. استرالیا از نظر دسترسی به آموزش، امید به زندگی بالا و پیشرفت اقتصادی و اجتماعی امتیاز بالایی دارد.

شرایط خاص زندگی در این کشور زیبا و درصد بالای رفاه در استرالیا، او را همواره به گزینه کاری مطلوب برای بسیاری از کشورهای جهان تبدیل کرده است. بنابراین، کار در استرالیا همیشه مزایای زیادی برای ادامه زندگی شما و در نهایت اخذ اجازه اقامت استرالیا به همراه دارد. در این مقاله بهترین راه های اخذ اقامت استرالیا را ذکر کرده ایم. مزایای کار در استرالیا به طور کلی به شرح زیر طبقه بندی می شود.

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی استرالیا

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی استرالیا

از یک اقتصاد پر رونق بهره ببرید

استرالیا دارای یک اقتصاد پر رونق است که رشد قوی نشان می دهد. این کشور سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان با دهمین درآمد سرانه در جهان است. نرخ بیکاری پنج درصد و بسیار پایین است. بالاترین دستمزد را دارد، حتی برای کارگران عادی. استرالیا دائماً به افراد با تجربه و مهارت نیاز دارد. این نیاز در کنار اقتصاد رو به رشد، فرصت های شغلی بسیاری را باز می کند.

چندین گزینه ویزا

استرالیا گزینه های مختلف ویزا را به کارکنان ارائه می دهد. دولت برای کارگران بر اساس صلاحیت یا مهارت ویزا صادر می کند. استرالیا دارای ویزاهای کار موقت و دائم و حمایت کارفرما می باشد.

شناخت صلاحیت افراد

شرکت های استرالیایی برای تجربه خارج از کشور ارزش قائل هستند. زیرا آنها معتقدند که تجربیات کاری افراد، چشم اندازهای جدیدی را در محیط کار باز می کند. آنها همچنین صلاحیت افرادی را که برای کار در استرالیا درخواست می کنند به رسمیت می شناسند. اگر افراد دارای تحصیلات و تجربه کاری باشند، احتمال بیشتری برای یافتن کار در این کشور خواهند داشت.

مزایای بازنشستگی

مهاجرانی که در استرالیا کار و زندگی می کنند مزایای بازنشستگی دریافت می کنند. اگر افراد می خواهند واجد شرایط دریافت مزایای بازنشستگی باشند، باید شرایط سن و اقامت را داشته باشند. افرادی که در استرالیا کار می کنند یک حساب پس انداز بازنشستگی به نام صندوق بازنشستگی خواهند داشت.

کیفیت زندگی

استرالیا کیفیت زندگی بالایی دارد. شهروندان تحت پوشش یک سیستم مراقبت بهداشتی قوی و یک سیستم حمایت اجتماعی موثر قرار دارند. علاوه بر این، تراکم جمعیت حتی در شهرهای بزرگ بسیار کم است. با 6.4 نفر در هر مایل مربع، سومین کم تراکم جمعیت در جهان است.

محل امن

این کشور یکی از کمترین میزان جرم و جنایت و نیروی پلیس موثر را دارد. این به معنای یک محیط کاری امن و مطمئن در استرالیا است که در آن می توانید بدون نگرانی بمانید.

فرصت های یادگیری

اگر کشوری بخواهد مدارک خود را ارتقا دهد، بیش از 2000 دوره ارائه می دهد. همچنین بیش از 1200 موسسه آموزشی در اینجا وجود دارد.

درآمد بالاتر به خصوص برای دانشجویان

اگر در استرالیا کار می کنید که برای شما پول می آورد (به جای کارآموزی)، یکی از مزایای ویژه آن ممکن است درآمد بالاتر از بیشتر کشورها باشد. حتی اگر دانشجو هستید، به لطف فرصت کار در بخش های مختلف اداری و تفریحی در استرالیا، می توانید با کار پاره وقت درآمد بیشتری کسب کنید.

اکثر دانشجویان در استرالیا ساعاتی از روز خود را در بخش‌های مختلف، معمولاً در صنعت مهمان‌نوازی (رستوران‌ها و غیره) کار می‌کنند. سایت های کاریابی زیادی در استرالیا وجود دارد که روند شما را سرعت می بخشد. پیشنهاد می شود قبل از اقدام برای تحصیل در استرالیا و اخذ اقامت استرالیا شرایط و انواع کار ارائه شده را جویا شوید.

شرایط اخذ جاب آفر استرالیا

همانطور که در بخش قبل ذکر شد، ویزای کارفرما یا پیشنهاد شغلی استرالیا برای افرادی است که دانش یا مهارت های تخصصی دارند که آنها را قادر به ورود به کشور می کند. شرایط دریافت پیشنهاد شغلی در این کشور در ابتدا این است که دانش و مهارت فرد مورد نیاز بازار کار استرالیا باشد و هیچکس در استرالیا به این سطح از دانش و مهارت دسترسی نداشته باشد، بنابراین دولت استرالیا به فرد اجازه ورود به بازار کار را می دهد. کشور. مهاجرت.

یک کارفرما باید در روزنامه های معتبر و رایج و سایت های کاریابی برای مدت زمان مشخصی تبلیغ کند و هیچ کس در استرالیا نباید مهارت لازم برای درخواست نیروی کار خارجی را داشته باشد. در این مرحله هنوز کار به اتمام نرسیده است و در مرحله بعد کارفرمای استرالیایی برای اینکه بتواند پیشنهاد شغلی استرالیا را برآورده کند باید ثابت کند که متقاضی ویزای کار استرالیا بر چه اساسی و چگونه است. برای به دست آوردن شغل صلاحیت دارد. در این صورت شرایط رعایت می شود و کارفرما می تواند شماره شناسایی (یا شماره شناسایی) خود را به اداره مهاجرت استرالیا منتقل کند.

نکته مهم این است که چون کارفرما تمام این مراحل را انجام می دهد و باید تمام این مراحل را طی کند، افراد کمتری حاضر به انجام همه این تلاش ها هستند. به همین دلیل است که اگر دانش و مهارت فرد به اندازه کافی بالا نباشد که کارفرما واقعاً به او نیاز داشته باشد، کارفرما پیشنهاد نمی کند.

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی استرالیا

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی استرالیا

ویزاهای سابکلاس موردقبول برای جاب آفر استرالیا

پس از تماس کارفرمایان با خدمات مهاجرت، متقاضیان مهاجرت به استرالیا می توانند برای یکی از ویزاهای زیر اقدام کنند که به طور خلاصه در زیر آمده است:

ویزای استرالیا ساب کلاس 482

این ویزا عملا جایگزین ویزای 457 استرالیا می شود که در طی آن متقاضی می تواند به مدت چهار سال در استرالیا کار کند و پس از آن می توان برای اقامت دائم و مهاجرت به کانادا اقدام کرد. نام دیگر ویزای ساب کلاس 482 استرالیا ویزای TSS است. باید در نظر داشت که شغلی که می خواهید کار کنید باید در لیست مشاغل طولانی مدت شما در استرالیا باشد.

در واقع ویزای ساب کلاس 482 استرالیا برای جبران کمبود نیروی کار ماهر و ماهر طراحی شده است که با جذب خارجی های ماهر از طریق پیشنهاد شغلی استرالیا امکان پذیر است.

سه راه برای درخواست ویزای 482 استرالیا وجود دارد:

 • رویه کوتاه مدت برای ویزای 482 استرالیا
 • روش میان مدت برای دریافت ویزای استرالیا زیر کلاس 482
 • روش قرارداد کاری برای ویزای زیر کلاس 482 استرالیا

ویزای استرالیا ساب کلاس 187

در این نوع زیر کلاس ویزا که برای پیشنهاد شغلی استرالیا پذیرفته می شود، فرد می تواند به یکی از روش های زیر در استرالیا کار کند:

 • در دسترس بودن یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای استرالیایی (در دسترس بودن پیشنهاد شغلی در استرالیا)
 • با تبدیل اقامت موقت استرالیا به اقامت دائم
 • در دسترس بودن یک قرارداد کار خاص برای یک کارفرمای خاص.

این ویزا مانند ویزای 482 استرالیا می تواند اقامت دائم این کشور را داشته باشد. این ویزا برای افرادی است که مایل به کار در مناطق کم جمعیت استرالیا هستند.

ویزای استرالیا ساب کلاس 186

این نوع ویزا مانند دو مورد قبلی می تواند منجر به اقامت دائم در کشور زیبای استرالیا شود و محدودیتی برای شهر، ایالت و منطقه وجود ندارد. این ویزا نباید در استرالیا باشد. می توانید مستقیماً از خارج از کشور برای این ویزا اقدام کنید یا می توانید ابتدا برای ویزای موقت استرالیا 457 و سپس برای اقامت دائم اقدام کنید.

با این ویزا فرد می تواند به روش های زیر در استرالیا کار کند:

 • در دسترس بودن یک قرارداد کار خاص برای یک کارفرمای خاص.
 • با تبدیل اقامت موقت استرالیا به اقامت دائم
 • وجود پیشنهاد شغلی در استرالیا و ورود مستقیم به این کشور

بعضی از مشاغل مورد نیاز برای جاب آفر استرالیا

همانطور که گفته شد، استرالیا نرخ بیکاری بسیار پایینی دارد و به همین دلیل افراد زیادی برای پیشنهاد کار در استرالیا اقدام می کنند. چندین رشته و حرفه در استرالیا تقاضای زیادی دارند.

برخی از این زمینه های کاری عبارتند از:

 • مکانیک
 • پرستار
 • حسابداری
 • مهندسی شهرسازی
 • رادیوگراف
 • بینایی سنجی
 • مهندسی مکانیک

در برخی مناطق استرالیا کمبود نیروی کار وجود دارد، اما این نیاز به اندازه مشاغل بالا ضروری نیست.

این زمینه های کاری:

 • سازنده
 • تحصیلات
 • پیشینه مالی
 • مراقبت های بهداشتی
 • مهندسی
جاب آفر یا پیشنهادی شغلی استرالیا

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی استرالیا

وضعیت درآمد در استرالیا

همانطور که قبلا ذکر شد، وضعیت درآمد افراد شاغل در استرالیا در وضعیت عالی و عادی قرار دارد. طی 12 ماه گذشته، درآمد 2.6 درصد افزایش یافته است، از جمله مهاجران از کشورهای دیگر. یافتن کار در استرالیا برای مهاجران به همان اندازه که برای سایر استرالیایی ها آسان است. اگر جویندگان کار در استرالیا دارای صلاحیت و تجربه کافی باشند، می توانند از فرصت های شغلی خوب در استرالیا با امتیاز مهاجرت به استرالیا در یک تخصص استفاده کنند. یک کارگر معمولی در استرالیا حدود 20 دلار در ساعت درآمد دارد. این نشان می دهد که دولت استرالیا توجه ویژه ای به وضعیت اشتغال در این کشور دارد.

میانگین حقوق در استرالیا از 23000 دلار استرالیا تا 405000 دلار استرالیا در سال متغیر است. ناگفته نماند که در استرالیا هر کسی با بیش از 10 سال سابقه کار می تواند دو برابر این مبلغ درآمد داشته باشد. حقوق در استرالیا نیز بر اساس شهرها، بخش های مختلف و در نهایت بر اساس مدرک تعیین می شود. به عنوان مثال، در استرالیا، کارگران فارغ التحصیل به طور متوسط ​​17 درصد بیشتر از سایر متقاضیان ترک تحصیل از دبیرستان درآمد دارند، یا کارمندان با مدرک لیسانس 24 درصد بیشتر از کسانی که فقط مدرک لیسانس دارند، درآمد دارند. دیپلم دارند، حقوق می گیرند.

مشاغل با تقاضای بالا در استرالیا

طبق آخرین به‌روزرسانی‌های سرویس مهاجرت استرالیا، برخی از مناطق مختلفی که افراد می‌توانند در آنها کار کنند در زیر فهرست شده‌اند. در 5 مارس 2019، خدمات مهاجرت استرالیا فهرستی از پرتقاضاترین مشاغل استرالیا را منتشر کرد که تا سال 2021 تغییری نکرد. بدین ترتیب افراد می توانند با مراجعه به لیست موقعیت های خالی ارائه شده تخصص خود را پیدا کرده و برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنند. توسط اداره مهاجرت استرالیا سخت ترین زمینه های کاری شامل موارد زیر است:

 • کارهای آموزشی مانند تدریس و مربیگری.
 • کار در رشته هایی مانند مهندسی نرم افزار و فناوری اطلاعات.
 • کلیه مشاغل زیر گروه سلامت مانند رشته های پزشکی و پیراپزشکی
 • در زمینه حقوق و مشاوره مثلاً فقه و دعاوی کار کنید.
 • کلیه مشاغل مهندسی و فناوری موجود مانند مهندسی برق و طراحی معماری.
 • تمام مشاغل موجود در مدیریت مالی
 • تمامی ظرفیت های خالی مربوط به زیرگروه ادبیات و هنر
 • مشاغل مختلف مانند خدمات و کار در زمینه های مختلف

چگونه یک پیشنهاد شغلی در استرالیا دریافت کنیم

این روش برای افرادی مناسب است که در زمینه خاصی تخصص دارند و این تخصص به گونه ای است که در هیچ جای دیگری یافت نمی شود. برای شروع، یک کارفرمای استرالیایی که قرار است برای شما پیشنهاد شغلی ارسال کند، باید بتواند ثابت کند که نتوانسته کسی را در استرالیا با توانایی شما پیدا کند، که این یک فرآیند جداگانه است. طرح های رسمی کاریابی قابل اثبات هستند، بنابراین اگر کارفرما نتواند فرد مورد نظر خود را از طریق آگهی های روزنامه های معروف و سایت های مربوطه پیدا کند، می تواند یک خارجی را جذب کند. چالش دیگر این است که کارفرما ثابت کند که بر چه اساسی واجد شرایط دریافت کمک هستید که دیگر متقاضی استرالیا نیستید. اگر کارفرما تمام این موارد را رعایت می کند و همچنان نیاز به جذب نیروی خارجی لازم دارد، می توانید با ارائه TRN یا شماره شناسایی خود به اداره مهاجرت، متقاضی را جذب کنید. متقاضیان این سفر شامل ویزاهایی مانند ویزای استرالیا 482، ویزای استرالیا 186، ویزای استرالیا 187، ویزای استرالیا 457 هستند.

اقتصاد استرالیا

استرالیا کشوری توسعه یافته و توسعه یافته است که اقتصاد آن به تجارت خارجی و کشاورزی وابسته است. بر اساس گزارش مجله اکونومیست، ملبورن، پرت، آدلاید و سیدنی به ترتیب در رتبه های دوم، چهارم، هفتم و نهم شهرهای قابل زندگی در جهان قرار گرفتند.

عمده محصولات کشاورزی این کشور نیشکر، پنبه، غلات و گوشت است. استرالیا از نظر منابع طبیعی نیز غنی است. چین، ژاپن و کره جنوبی شرکای تجاری اصلی در آسیا هستند و ایالات متحده یکی از شرکای تجاری اصلی در قاره آمریکا است. در سال 2006، این کشور سومین کشور توسعه یافته در جهان بود. طبق آمار ثبت شده، استرالیا از نظر تولید ناخالص داخلی در رتبه پانزدهم جهان قرار دارد.

در مورد وضعیت اقتصادی استرالیا نیز باید گفت که این کشور بیشتر درآمد خود را از صنعت گردشگری دریافت می کند. سالانه میلیون ها گردشگر از این کشور دیدن می کنند و دولت استرالیا از این راه درآمد خوبی کسب می کند. لازم به ذکر است که سرمایه گذاران زیادی در استرالیا به دلیل پتانسیل آن در حال سرمایه گذاری هستند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که امنیت سرمایه در این کشور حفظ شده و خارجی ها به راحتی می توانند در فعالیت های اقتصادی در این کشور شرکت کنند.

مهم ترین شهرهای استرالیا

نکته دیگری که باید در مورد استرالیا بدانید این است که کدام شهرهای استرالیا از همه مهمتر هستند. در زیر اسامی این شهرها آمده است:

 • بریزبن
 • آدلاید
 • پرت
 • داروین
 • ملبورن
 • کانبرا
 • هوبارت

کسانی که به دنبال مهاجرت و زندگی در استرالیا هستند می توانند یکی از این شهرها را برای زندگی انتخاب کنند. لطفا توجه داشته باشید که زندگی در شهری مهم مانند پایتخت استرالیا فرصت های بیشتری را برای شهروندان فراهم می کند. از طرفی یکی از معایب زندگی در این کشورها این است که هزینه آنها نسبت به سایر کشورهای کوچک بیشتر است. مثلا اگر بخواهید خانه ای در پایتخت اجاره کنید یا بخرید، قطعا هزینه بیشتری برای آن خواهید داشت. البته نباید از مزایای زندگی در چنین شهرهایی غافل شد. در زیر به مزایا و معایب زندگی در استرالیا برای شما عزیزان خواهیم پرداخت.

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی استرالیا

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی استرالیا

مزایای زندگی در استرالیا

در مورد استرالیا و مزایای زندگی در آنجا، اگر در این کشور زندگی می کنید، می توانید از بهترین و بالاترین امکانات رفاهی و اقامتی لذت ببرید. همچنین در نظر داشته باشید که استرالیا یکی از توسعه یافته ترین کشورهای جهان با اقتصاد پویا است. همیشه با اولین کشورهای جهان مانند آمریکا، کانادا و آلمان مقایسه می شود.

سیستم آموزشی مورد استفاده در استرالیا برای دانش‌آموزان و دانش‌آموزان مطابق با استانداردهای بین‌المللی است و برنامه درسی دقیقاً مشابه سیستم آموزشی سایر کشورهای پیشرفته مانند ایالات متحده است. واحد پول ملی استرالیا دلار است که یکی از با ارزش ترین ارزهای جهان است. لازم به ذکر است که یکی از نقاط قوت استرالیا این است که خدمات درمانی با بالاترین کیفیت را به شهروندان خود ارائه می دهد.

به خاطر داشته باشید که سیستم مراقبت های بهداشتی استرالیا یکی از بهترین ها در جهان است. همچنین می توانید از بیمه دولتی یا خصوصی استفاده کنید. درباره استرالیا بد نیست بدانید که مهاجران می توانند کارت اقامت دائم نیز دریافت کنند که این مزیت بزرگی است که ممکن است در برخی از کشورها نداشته باشید.

درآمد در استرالیا

یکی از نکات مهم در مورد استرالیا این است که استرالیایی ها حقوق یا درآمد بالایی دارند. این به آنها قدرت خرید بالایی می دهد. آنقدر که همیشه می توانند مقداری از درآمد خود را کنار بگذارند و برای خود برنامه های تفریحی ترتیب دهند. توجه داشته باشید که استرالیا حداقل دستمزد 18 دلار در هر ساعت کار دارد. دستمزد بالا بستگی به نوع کار دارد. آنها به عنوان مهندس و پزشک بالاترین حقوق را دریافت می کنند. در این مقاله لیستی از پردرآمدترین مشاغل استرالیا را ارائه می دهیم.

معایب زندگی در استرالیا

با توجه به استرالیا و مضرات زندگی در استرالیا، نمی توان زیاد گفت. مگر اینکه فردی باشید که دوست ندارید در کشوری دور از بقیه دنیا زندگی کنید. توجه داشته باشید که حدود 80 درصد از جمعیت استرالیا در حدود 100 کیلومتری اقیانوس زندگی می کنند.

مردم شهر نیز دور از هم زندگی می کنند. بنابراین می توانید در نظر بگیرید که ممکن است برخی افراد دوست نداشته باشند در چنین شرایطی زندگی کنند. لطفا توجه داشته باشید که هیچ تفاوت کیفیتی بین استرالیا و کشورهای اروپایی وجود ندارد. تنها تفاوت این است که شما می توانید در کمترین زمان از یک کشور به کشور دیگر در استرالیا سفر کنید. در استرالیا اینطور نیست.

یکی دیگر از مشکلات استرالیا این است که هزینه خرید ملک در استرالیا بسیار بالاست و همه توانایی پرداخت آن را ندارند. حتی اجاره بها در این کشور بالاست و گاهی برخی افراد تحت فشار هستند. یکی دیگر از معایب زندگی در استرالیا هزینه بالای زندگی در استرالیا است.

برخی از مهاجران برای پایین آوردن این هزینه ها، زندگی در شهرهای ارزانتر استرالیا را انتخاب می کنند. دلیل گران بودن استرالیا این است که جذاب و محبوب است. ناگفته نماند که افراد زیادی از طرق مختلف مانند تحصیل، کار و … با هم رقابت می کنند و برای مهاجرت به این کشور تلاش می کنند.

هزینه زندگی در استرالیا

زندگی در استرالیا می تواند مشکلات مالی زیادی را برای بازنشستگان، دانشجویان یا مهاجران طبقه کارگر ایجاد کند. یکی از گزینه ها در تصمیم گیری برای مهاجرت بررسی هزینه زندگی در کشور مقصد می باشد. این موضوع باید قبل از مهاجرت بررسی شود. اما هزینه زندگی به چه معناست؟ با توجه به شهرهای مختلف استرالیا، یک راه آسان برای نشان دادن ارزش یک مبلغ این است که مثلاً بپرسید “در یک شهر خاص چند کالا و خدمات را می توانید با 1000 دلار خریداری کنید؟” به عنوان مثال، با 1000 دلار، آنها در پرث کالاها و خدمات بیشتری را نسبت به سیدنی به مردم ارائه می دهند.

به طور کلی، مانند سایر کشورها، هزینه زندگی در استرالیا بسته به ایالتی که برای زندگی در آن انتخاب می کنید و حتی بخش های مختلف ایالت و سبک زندگی شما متفاوت است. به عنوان مثال، در استرالیا، زندگی در سیدنی بیشترین هزینه را دارد در حالی که زندگی در آدلاید کمترین هزینه را دارد. خرید مایحتاج اولیه مانند غذا، نوشیدنی و پوشاک در استرالیا بسیار گران نخواهد بود، اما خرید کالاهای تولیدی گران است زیرا بسیاری از آنها از خارج از کشور می آیند. عوامل زیادی می توانند بر هزینه زندگی در استرالیا تأثیر بگذارند. انتخاب شغل، محل زندگی، پس انداز پول برای خانه یا ماشین، بچه دار شدن و ارسال پول برای خانواده در خارج از کشور از جمله این عوامل هستند.

چگونه در استرالیا کار پیدا کنیم

در این قسمت از مقاله توضیحات لازم در مورد نحوه کاریابی در استرالیا را در اختیار شما قرار می دهیم. اگر برای ویزای کار ساب کلاس 189 استرالیا درخواست می دهید، ممکن است بتوانید بدون نیاز به پیشنهاد شغلی اقامت استرالیا را دریافت کنید، اما در مورد سایر انواع ویزای کار استرالیا، یکی از مهم ترین مدارکی است که باید به آن ارائه شود. سفارت استرالیا برای درخواست ویزای کار استرالیا. ویزای کار یک پیشنهاد است. پیشنهاد کار با انعقاد بعدی قرارداد با کارفرمای مربوطه. در نتیجه، مهم ترین کاری که باید هنگام مهاجرت به استرالیا برای جستجوی کار انجام دهید، یافتن شغل مناسب قبل از رفتن به سفارت است. امروزه استخدام در استرالیا عمدتاً از طریق آژانس های کاریابی استرالیا انجام می شود، جایی که کارفرمایان جویای کار اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار این آژانس ها قرار می دهند و جویندگان کار آنها را به دقت بررسی می کنند و شرایط آنها را با مشخصات مورد نیاز تطبیق می دهند. با کارفرمایان مکاتبه می کند. در واقع آژانس های کاریابی استرالیا به عنوان رابط بین کارفرمایان و جویندگان کار عمل می کنند. کارجو نیز می تواند شرایط و رزومه خود را در این سایت ها درج کند و توسط کارفرما برای انجام کار انتخاب شود. در هر صورت، پیدا کردن کار یکی از مهم ترین مراحلی  است که مهاجرین باید قبل از مهاجرت انجام دهند و استفاده از آژانس های کاریابی استرالیا، کاریابی را سریعتر می کند.

همه جویندگان کار در استرالیا باید ابتدا بتوانند در زمینه رشته و بازار کار خود در زمینه تحصیلی و تخصصی خود تحقیق کنند. البته در اینجا باید به این نکته اشاره کرد که در برخی زمینه ها و مهارت ها نیاز به کار زیاد است، در حالی که در برخی دیگر مشکل کمتر به چشم می آید، اما هر چه بیشتر تحقیق کنید و مطالعه کنید، بیشتر متوجه موقعیت و کار می شوید. محیط. در استرالیا بالاتر است و بر این اساس می توانید در فرصت های ایده آل و درخشان بسته به تخصص خود کار مورد نظر خود را بیابید. همواره باید توجه داشت که کارفرمایان در صورت عدم دسترسی به نیروی ماهر بومی از متقاضیان استخدام در استرالیا در رشته و حوزه مورد نظر خود حمایت خواهند کرد و در نهایت متقاضیان می توانند انتخاب درستی داشته باشند و نوع ویزا را به دقت بررسی کنند. برای کار به استرالیا مهاجرت کنید.

ضمناً شما متقاضیان گرامی می توانید از طریق مشاغل موجود و جستجو در وب سایت های کاریابی استرالیا که روند آن را خدمت شما توضیح خواهیم داد، استخدام شوید.

موسسات کاریابی استرالیا

یکی از محبوب ترین راه های مهاجرت کاری به استرالیا، دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای استرالیایی استبرای این منظور، جویندگان کار می توانند رزومه و مشخصات کامل خود را در وب سایت آژانس استخدام استرالیا ارسال کنند تا کارفرمایان بتوانند برای مصاحبه با داوطلب با آنها تماس گرفته و در صورت توافق طرفین، قرارداد کاری بین آنها منعقد شود. … برای این منظور در جدول زیر چند نمونه از آژانس های کاریابی استرالیا ارائه شده است.

آدرس وبسایت موسسات کاریابی
http://www.sas.com/en_au/academic/graduate-program.html The SAS graduate program
https://www.adzuna.com.au/browse/melbourne adzuna
https://au.jora.com Jora austrlia
http://applynow.com.au apply now
https://www.employment.gov.au/jobactive job active
http://jobs.careerone.com.au/l-sydney,-nsw.aspx career one
https://www.seek.com.au/ Seek-job
https://www.timeshighereducation.com/unijobs/listings/australia the uni jobs

ویزای استرالیا ساب کلاس 482

ویزای 482 به شما این امکان را می دهد که برای مدت 2 تا 4 سال به استرالیا مهاجرت کنید تا بتوانید برای کارفرمایی که درخواست کار را برای شما ارسال کرده است کار کنید. در این مدت می توانید وارد استرالیا شده و از آن خارج شوید و همچنین اعضای خانواده را برای کار یا تحصیل در استرالیا بیاورید. پس از 2 سال، در صورت موافقت کارفرما می توانید برای زندگی در استرالیا اقدام کنید. هر زمان که کارفرما حمایت شما را متوقف کند، ویزای شما لغو خواهد شد، مگر اینکه با کارفرمای دیگری موافقت کنید.

پیش نیازهای اخذ ویزای 482 استرالیا

برای دریافت ویزای 482 استرالیا باید:

 • یک کارفرمای شخصی و تایید شده استرالیایی برای متقاضی درخواست کار ارسال کرده است و پس از تایید متقاضی می تواند برای کار درخواست دهد.
 • متقاضی باید زیر 45 سال سن داشته باشد.
 • حداقل زبان مورد نیاز آیلتس با میانگین نمره 5 و حداقل 4.5 برای هر مهارت است.
 • ارزیابی مدارک اختیاری بوده و بستگی به نوع پرونده و نظر متصدی آن دارد. البته مهارت ها و دوره های لازم در هر حوزه باید بر اساس قوانین آن حوزه گذرانده یا کسب شود. در این مرحله، سایر مراجع مربوطه ممکن است امتیازات زبان دیگری را از شما درخواست کنند که متعلق به خودشان است، این مرحله اختیاری است و کاملاً به شرایط مورد بستگی دارد.
 • بررسی های پلیس، معاینات پزشکی و بیمه در طول اقامت اجباری است.
جاب آفر یا پیشنهادی شغلی استرالیا

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی استرالیا

نحوه درخواست و دریافت ویزای 482 استرالیا

مرحله 1 – برای کارفرما. در این مرحله، کارفرما باید ابتدا کسب و کار خود را به عنوان یک شرکت استاندارد ثبت کند، در صورت تخلف مالیاتی، آن را مجوز دهد و تعهدی را به دولت استرالیا منتقل کند که در صورت استخدام از خارج از بازار کار 1، 2٪ از هزینه را تامین کند. دستمزد سالانه به اندازه کل کارکنان آموزشی آن.

درخواست شغل

این مرحله فقط با کارفرما است.  در این مرحله، حامی یا کارفرمای شما یک درخواست کار برای شما ارسال می کند و در صورت تایید توسط دولت استرالیا، یک کد به شما داده می شود. برای اینکه کارفرما مجاز به انجام این مرحله باشد، باید اقدامات زیادی را انجام دهد، به عنوان مثال، در برخی از زمینه ها مانند پرستاری یا مهندسی، کارفرما باید ثابت کند که هیچ شهروند استرالیا یا مقیم دائمی برای شغل مورد نظر وجود ندارد. او باید کل سیستم خود را برای تایید به اداره مهاجرت استرالیا ارسال کند. با توجه به فرآیند پیچیده ای که برای کارفرما دارد، متقاضیان این ویزا باید تلاش های لازم را برای متقاعد ساختن کارفرما به تعهد و حرفه ای بودن بالا انجام دهند.

البته، اسپانسر همچنین می تواند از بین لیست افرادی که نمی شناسد، فردی را برای همکاری انتخاب کند. این بسیار نادر است زیرا یک کارفرما معمولاً یک درخواست شغلی را برای شخصی ارسال می کند که به اندازه کافی در مورد مهارت های آن شخص آگاه است و به شدت به آن شخص نیاز دارد.

اقدامات متقاضی

مرحله سوم مربوط به متقاضی است. متقاضی پس از دریافت کد از کارفرما برای ویزای 482 استرالیا اقدام خواهد کرد. این کار با ثبت نام در سیستم EOI انجام می شود. البته یکی دیگر از راه های دریافت این ویزا این است که فرد بدون داشتن پیشنهاد شغلی و با توجه به مهارت های شخصی خود نام خود را در یکی از رشته های فوق ثبت می کند و انتظار درخواست کار از کارفرما دارد، این روش شانس بسیار کمی دارد. موفقیت این وجود دارد

دارندگان ویزای 482 استرالیا

ویزای 482 استرالیا بین 2 تا 4 سال اعتبار دارد. (توجه داشته باشید که در مواردی که کارفرمای شما اولین کسب و کار خود را شروع می کند، اعتبار ویزا 18 ماه است. در استرالیا ویزای 482 نیز برای مدت 18 ماه صادر می شود). اگر دوره در لیست کوتاه مدت استرالیا (MLTSSL) باشد، ویزا به مدت 4 سال اعتبار دارد و اگر دوره در لیست کوتاه مدت استرالیا (STSOL) باشد، ویزا به مدت 2 سال اعتبار دارد.

افرادی که ویزای 482 را دارا می باشند می توانند 2 تا 4 سال در استرالیا زندگی کنند و برای یک کارفرمای جویای کارمند کار کنند .  همچنین می توانید در این مدت خانواده خود را به استرالیا بیاورید. علاوه بر این، ویزای 482 به دارندگان آن امکان ورود و خروج از کشور را همیشه می دهد. اگر فرزندی متولد شود، این موضوع باید به صورت کتبی به اداره مهاجرت گزارش شود تا ویزای 482 برای کودک صادر شود.

ویزاها معمولاً تابع قوانینی هستند که رعایت نکردن آنها منجر به لغو ویزا می شود. به عنوان مثال، برخی از شرایط ویزای 482:

 • متقاضی باید در منطقه اعلام شده کار کند.
 • کارجو باید فقط برای کارفرمای خود کار کند.
 • شروع به فعالیت در عرض 90 روز پس از ورود به استرالیا.
 • دریافت هر مدرک یا دوره مرتبط با شغل مورد نظر و اعلام شده توسط مرجع مربوطه.
 • شخص اصلی همراه پرونده باید اقدامات لازم را برای بیمه سلامت انجام دهد.

موارد قطع همکاری در ویزای استرالیا 482

 • اگر کارتان را رها کنید یا سر کار نیایید، ویزای شما لغو خواهد شد.
 • اگر کارفرما به آژانس مهاجرت اطلاع دهد که نمی خواهد با شما کار کند ویزای شما لغو می شود.
 • اگر می خواهید کارفرما را تغییر دهید، و ویزای معتبر 482 استرالیا دارید، نیازی به درخواست ویزای 482 جدید ندارید، فقط باید کارفرمای جدیدی را پیدا کنید که درخواست دهد و توسط اداره مهاجرت پذیرفته شود.

ویزای استرالیا ساب کلاس 187

برای کسانی که تصمیم به مهاجرت به این کشور دارند، گزینه های شغلی معمولا بسیار جذاب هستند. البته در نظر داشته باشید که برای ویزای کار ویزای کار الزامی است. در استرالیا، برنامه های کاری در زیر کلاس های مختلف تعریف می شود و هر کدام شرایط خاص خود را دارند. برخی از برنامه های کاری موقت هستند، در حالی که برخی دیگر منجر به اقامت دائم می شوند. در اکثر برنامه هایی که منجر به اقامت دائم می شوند، داشتن اسپانسر و پیشنهاد شغلی بسیار مهم است. ضمناً بر اساس سیستم امتیازدهی، شرایط افراد بر اساس معیارهای مختلفی از جمله سن، تحصیلات و سابقه کار بررسی می شود. سطح مهارت زبان نیز عامل بسیار مهمی است و در حال حاضر با توجه به افزایش تقاضا برای مهاجرت به این کشور و افزایش رقابت، سطح مهارت های زبانی مورد نیاز افزایش یافته است.

شرایط ویزای 187 استرالیا

همانطور که در بالا ذکر شد، ویزای ساب کلاس 187 یکی از ویزاهای مورد نیاز برای پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای تایید شده استرالیایی است. برای این روش متقاضی باید زیر 45 سال سن داشته باشد. البته این قانون شامل کسانی نمی شود که برای شغلی مانند تحصیل در دانشگاه های استرالیا انتخاب شده اند. این برنامه کاری به 3 سال سابقه کاری مرتبط نیاز دارد. مدارک متقاضی نیز باید در آن کشور ارزیابی شود. این ارزیابی نشان می دهد که فرد فرد مناسبی است و مهارت های لازم برای دریافت پیشنهاد شغلی را دارد. این برنامه همچنین نیاز به مدرک زبان انگلیسی دارد. حداقل نمره زبان آیلتس برای هر مهارت باید 6 باشد و اگر فردی در آزمون PTE شرکت کند باید در هر بخش 50 امتیاز دریافت کند. در حال حاضر امکان درخواست برای این ویزا وجود ندارد و تنها افرادی که قبلا ویزای 457 یا 482 را دریافت کرده اند می توانند از طریق این برنامه ویزای خود را تمدید کنند.

شرایط ویزای همراه

برای کسانی که متاهل هستند، حمایت خانواده و شرایط ویزای همراه آن بسیار مهم است. توجه داشته باشید که در اکثر گزینه های مهاجرتی، همراه به معنای همسر و فرزندان زیر 18 سال است. به یک معنا، والدین افراد نیز می توانند در پرونده مهاجرت باشند. در صورت بروز اعتیاد کودکان بالای 18 سال نیز می توان اقداماتی را انجام داد. متاسفانه یکی از پیش نیازهای اخذ ویزای 187 استرالیا تنها بودن و نداشتن رابطه جدی است. بنابراین این روش برای افراد متاهل مناسب نیست و باید شرایط خود را برای یک برنامه دیگر مهاجرتی به استرالیا بررسی کنند. متقاضی محترم مهاجرت لطفا به این موضوع توجه فرمایید.

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی استرالیا

جاب آفر یا پیشنهادی شغلی استرالیا

ویزای 186 استرالیا

ویزای 186 برای افراد حرفه ای صادر می شود که توسط کارفرمای مورد تایید اداره مهاجرت استرالیا پشتیبانی می شوند. برای درخواست ویزای 186 نیازی به حضور در استرالیا نیست و می توانید برای ویزای ساب کلاس 186 در داخل و خارج از کشور اقدام کنید. اگر متقاضی موفق به دریافت ویزای 186 شود، می تواند علاوه بر مجوز کار، برای اقامت دائم استرالیا نیز اقدام کند. اگر شرایط لازم را دارید، ویزای کار دائمی ارائه شده توسط کارفرمای شما (کلاس 186) یکی از بهترین ویزاهای استرالیا است. در اینجا می توانید به طور کامل با شرایط و مزایای این ویزا آشنا شوید.

چگونه برای ویزای 186 استرالیا اقدام کنیم؟

شما می توانید برای اقامت دائم استرالیا مستقیماً با درخواست کار نزد یک کارفرمای استرالیایی و رعایت الزامات ویزای 186 استرالیا اقدام کنید. روش کار بدین صورت است که کارفرما ابتدا نماینده شخص است و پس از تایید دولت استرالیا، شخص برای دریافت ویزای استرالیا اقدام می کند. ویزا بسته به شرایط متقاضی و نظر وکلای مهاجرت استرالیا دو راه برای درخواست ویزای 186 وجود دارد که ممکن است انتخاب سریعتر و ایمن تر باشد. مراحل اخذ ویزای ساب کلاس 186 به شرح زیر است:

 1. تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم (TRT): اگر متقاضی ویزای 457 داشته باشد و طی دو سال اخیر رضایت کارفرمای خود را دریافت کرده باشد، کارفرما می تواند بنا به درخواست کارفرما ویزای خود را به ویزای 186 تبدیل کند. البته تسلط به زبان انگلیسی یکی دیگر از پیش نیازهای اخذ ویزای 186 از این طریق است.
 2. خودتان برای ویزا اقدام کنید و مستقیماً وارد استرالیا شوید (DE): اگر به طور موقت در استرالیا اقامت دارید، به طور موقت در استرالیا کار می کنید یا حتی در استرالیا کار نمی کنید، می توانید خودتان برای ویزا اقدام کنید. 186 بپرسید. البته Esment و IELTS 6 الزامی است.

شرایط درخواست ویزای 186 استرالیا:

یک کارفرمای استرالیایی با هماهنگی‌های ویژه با دولت استرالیا می‌خواهد از یک فرد مقیم دائمی حمایت کند که می‌تواند برای ویزای 186 درخواست دهد. هر کسی که به دنبال ویزای زیر کلاس 186 است باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

 • متقاضی زیر 45 سال سن دارد.
 • برای یک شغل خاص توسط یک کارفرمای استرالیایی انتخاب شده است و این درخواست باید شش ماه قبل از درخواست ویزا تایید شود.
 • داشتن شرایط و مهارت های لازم برای شغل درخواستی هنگام درخواست ویزا.
 • متقاضی باید سایر شرایط هر سطح از این ویزا را داشته باشد تا بتواند برای آن اقدام کند.
 • هنگام درخواست ویزا، باید به زبان انگلیسی مسلط باشید.
 • وضعیت سلامتی فرد متقاضی ویزای 186 توسط آزمایشات پزشکی تایید می شود.
 • متقاضی ویزای 186 باید مدرکی دال بر عدم سابقه کیفری ارائه دهد.

هزینه ویزای استرالیا 186:

برای دریافت ویزای 186، مانند سایر ویزاها، در صورت رد شدن ویزا، باید هزینه ای غیر قابل استرداد بپردازید. اگر به تنهایی مهاجرت نمی کنید و خانواده شما همراه شما هستند، مهم است که بدانید ویزای خانواده شما بسیار ارزان تر از ویزای شما خواهد بود. هزینه ویزای 186 در سال 2019 به شرح زیر است:

 • هزینه ویزا برای 186 متقاضی: 3755 دلار استرالیا
 • هزینه ویزا برای اعضای خانواده 18 سال و بالاتر متقاضی ویزا: 1875 استرالیا: 1875 برای هر نفر
 • هزینه ویزا برای اعضای خانواده زیر 18 سال: 186 دلار استرالیا: 940 دلار آمریکا برای هر نفر.

مدت زمان دریافت ویزای استرالیا 186:

خدمات مهاجرت استرالیا صلاحیت های شما را برای ویزای کلاس 186 بررسی و ارزیابی می کند. چارچوب زمانی برای دریافت ویزای 186 ممکن است بر اساس شرایط شخصی متفاوت باشد. اگر مدارک مورد نیاز را اشتباه تکمیل کرده اید یا اگر خدمات مهاجرت استرالیا اطلاعات بیشتری را از شما می خواهد، صدور ویزای شما ممکن است کمی بیشتر از حد معمول طول بکشد. به طور کلی زمان مورد نیاز برای دریافت ویزای کار به پیشنهاد کارفرما طبق آمار اداره مهاجرت عبارت است از:

 • 75 درصد از درخواست های ویزا از طریق تبدیل اقامت موقت استرالیا یا توافق نامه استخدام برای کارفرمایان خاص در طی 12 ماه (یک سال) پردازش می شود.
 • 90 درصد درخواست‌های ویزا تحت توافقنامه اقامت موقت استرالیا یا توافقنامه ویژه با کارفرما در مدت 13 ماه بررسی می‌شوند.
 • 75 درصد درخواست های ویزا با ورود مستقیم در عرض 13 ماه بررسی می شود.
 • 90 درصد درخواست های ویزا با ورود مستقیم در عرض 18 ماه بررسی می شود.

نکات ویزای 186 استرالیا:

اگر برای ویزای 186 درخواست می کنید، لطفا به موارد زیر توجه کنید:

 • شما می توانید با درخواست ویزای 186 استرالیا در داخل یا خارج از استرالیا باشید.
 • هنگام درخواست ویزای 186 استرالیا، لطفاً در درخواست خود، به عنوان مثال، همسر، فرزندان یا همسر یا فرزندان خوانده خود را درج کنید.
 • اعضای خانواده شما نیز باید از نظر سلامت و شخصیت واجد شرایط باشند. درخواست شما همچنین باید شواهدی را نشان دهد که این افراد با شما در ارتباط هستند.
 • متقاضی و خانواده شما باید از تمام قوانین استرالیا تبعیت کنند.
 • اگر با ویزای 186 در استرالیا کار می کنید، به طور خودکار مشمول قوانین کار استرالیا می شوید.

مزایای ویزای 186 استرالیا:

هر ویزای استرالیا مزایای خاص خود را دارد و متقاضی می تواند مطابق با انتظارات خود از مهاجرت به استرالیا یکی از این نوع ویزاها را انتخاب کند. مهمترین مزایای ویزای 186 استرالیا برای متقاضی و اعضای خانواده وی عبارتند از:

 • اقامت دائم استرالیا
 • مجوزهای کار و تحصیل استرالیا
 • استفاده رایگان از مراقبت های بهداشتی استرالیا
 • امکان حامیان قومی واجد شرایط برای اقامت دائم استرالیا
 • امکان درخواست تابعیت استرالیا و اخذ تابعیت در صورت واجد شرایط بودن
 • فرصت سفر به استرالیا به مدت 5 سال (پس از پنج سال برای بازگشت به استرالیا به ویزای بازگشت یا هر ویزا دیگری نیاز دارید).