دسته‌بندی نشده

مزایای زندگی در استرالیا

استرالیا (به انگلیسی: Australian,]) با نام رسمی مشترک المنافع استرالیا (به انگلیسی: Commonwealth of Australia) کشوری مستقل متشکل از سرزمین اصلی قاره استرالیا، جزیره است. تاسمانی و چندین جزیره کوچکتر. این کشور بزرگترین کشور اقیانوسیه و ششمین کشور بزرگ جهان از نظر مساحت است. استرالیا تقریباً 26 میلیون نفر جمعیت و7,617,930 کیلومتر مربع (2,941,300 مایل مربع) مساحت دارد. استرالیا کشوری با سطح شهرنشینی بسیار بالایی است و اکثر شهرهای این کشور در سواحل شرقی متمرکز شده اند. کانبرا پایتخت این کشور و بزرگترین شهر آن سیدنی است، در حالی که سایر مناطق بزرگ شهری شامل ملبورن، بریزبن، پرت و آدلاید هستند.بومیان استرالیا حدود 65000 سال پیش، قبل از ورود اولین کاشفان هلندی در اوایل قرن هفدهم، که آن را نیوهلند نامیدند، در این قاره ساکن بودند. در سال 1770، نیمه شرقی استرالیا توسط بریتانیای کبیر فتح شد. در طول هجوم طلا در دهه 1850، مهاجران اروپایی بیشتر قاره را کاوش کردند و پنج مستعمره دیگر تأسیس کردند. در 1 ژانویه 1901، شش مستعمره متحد شدند تا مشترک المنافع استرالیا را تشکیل دهند. از آن زمان، استرالیا یک سیستم سیاسی لیبرال دموکراتیک باثبات را حفظ کرده است که به عنوان یک سلطنت قانون اساسی پارلمانی فدرال شامل شش ایالت و ده قلمرو عمل میکند.استرالیا قدیمی ترین، مسطح ترین و خشک ترین قاره مسکونی با کمترین خاک حاصلخیز است. این کشور بسیار متنوع است و گستردگی آن به آن مناظر و آب و هوای متنوعی می دهد که در مرکز آن بیابان ها قرار دارند.جنگل های بارانی استوایی در شمال شرقی و رشته کوه ها در جنوب شرقی استرالیا از منابع مختلف، از جمله صادرات مرتبط با معدن، ارتباطات راه دور، بانکداری، تولید و آموزش بین المللی درآمد ایجاد می کند. استرالیا کشوری بسیار توسعه یافته با دوازدهمین اقتصاد بزرگ جهان است. این کشور از اقتصاد درآمد بالایی برخوردار است و از نظر درآمد سرانه در رتبه دهم جهان قرار دارد. استرالیا یک قدرت منطقه ای است و از نظر هزینه های نظامی در رتبه سیزدهم جهان قرار دارد. مهاجران 30 درصد از جمعیت این کشور را تشکیل می دهند که بالاترین نسبت در میان کشورهای عمده غربی است. استرالیا از نظر کیفیت زندگی، مراقبت های بهداشتی، آموزش، آزادی اقتصادی، آزادی های مدنی و حقوق سیاسی با تمام عناصر اصلی خود در رتبه بالایی قرار دارد و رتبه هشتم در شاخص توسعه انسانی و رتبه نهم در بین دموکراسی ها در جهان تا سال 2020 است. گروه های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد، G20، مشترک المنافع ملل، ANZUS، ASUS، Five Eyes، Quad، OECD، WTO، APEC، مجمع جزایر اقیانوس آرام است و استرالیا زبان رسمی ندارد و زبان ملی آن انگلیسی استرالیایی است. تفاوت های ظریفی در گویش های مناطق مختلف وجود دارد. زبان های دیگری مانند ایتالیایی و چینی نیز در بین مهاجران بسیار رایج است.

زندگی در سیدنی استرالیا چگونه است؟ - ویرگول

فهرست مطالب

اقتصاد

استرالیا کشوری توسعه یافته با اقتصاد مبتنی بر تجارت و کشاورزی است. بر اساس گزارش اکونومیست، در میان قابل زندگی ترین شهرهای جهان در سال 2008، ملبورن دوم، پارت چهارم، آدلاید هفتم و سیدنی نهم بودند. محصولات اصلی استرالیا نیشکر، پنبه، غلات و گوشت است. معادن زیادی در این کشور وجود دارد. شرکای تجاری استرالیا عمدتاً چین، ژاپن و کره جنوبی در آسیا و همچنین ایالات متحده آمریکا هستند. بر اساس گزارش بانک جهانی، این کشور در سال 2005 از نظر تولید ناخالص داخلی در رتبه پانزدهم جهان قرار گرفت و براساس گزارش UNDP، استرالیا سومین کشور توسعه یافته جهان از نظر شاخص توسعه انسانی بود. در سال 2006 محاسبه شد. مجموع صادرات این کشور در سال ۲۰۱۹ حدود ۲۶۶ میلیارد دلار و واردات آن حدود ۲۲۱ میلیارد دلار بوده است. واحد پول این کشور دلار استرالیا می باشد. هر دلار استرالیا معادل 0.739 دلار است.

آموزش و پرورش و آموزش عالی در استرالیا

دانشگاه های استرالیا جزو بهترین دانشگاه های دنیا هستند و تعداد زیادی دانشجوی بین المللی دارند. بیش از 330000 دانشجوی بین المللی در سال 2019 در استرالیا تحصیل می کردند. اکثر مراکز جمع آوری دانشجویان بین المللی در شهرهای سیدنی، ملبورن و آدلاید هستند. هزینه تحصیل در استرالیا نسبت به همتایان خود یعنی انگلستان و آمریکا کمتر است. دانشجویانی که مایل به تحصیل در استرالیا هستند ویزای ساب کلاس 500 دریافت میکنند.دانشگاه دولتی و سه دانشگاه خصوصی در استرالیا و همچنین تعدادی موسسات تخصصی دیگر وجود دارد که دوره های مورد تایید را در سطح عالی ارائه می دهند. OECD استرالیا را یکی از گران ترین کشورها برای تحصیل در دانشگاه می داند. 30.9 درصد از جمعیت استرالیا دارای تحصیلات عالی هستند که یکی از بالاترین نرخ ها در جهان است. زبان انگلیسی، ایمنی و کیفیت بالای آموزش باعث محبوبیت این کشور در بین دانشجویان بین المللی شده است. بسیاری از دانشجویان بین المللی در ملبورن، سیدنی، آدلاید و … تحصیل می کنند که اکثر دانشجویان بین المللی از کشورهایی مانند چین، هند، کره، انگلستان، ایران، تایوان و … در این کشور تحصیل می کنند.

ادیان و مذاهب

قبل از ورود اروپاییان به استرالیا، بومیان این سرزمین از آیین باستانی و بدوی خود پیروی می کردند، اما امروزه برخی از این بومیان به مسیحیت روی آورده اند. مسیحیت توسط اروپاییان به استرالیا آورده شد و با شروع اسکان مجدد به این سرزمین، فرقه های مختلف مسیحی در آنجا شروع به فعالیت کردند. در قرن بیستم با مهاجرت تعداد کمی از آسیایی ها از چین، آسیای جنوب شرقی، هند و خاورمیانه، ادیان بودایی، اسلام، یهودیت و بهائیت وارد اینجا شدند. هیچ دین رسمی در استرالیا وجود ندارد و قانون اساسی استرالیا دولت را از وضع قوانین بر اساس مذهب منع می کند. در استرالیا، دین از دولت جدا است و طبق قانون، مذهب آزاد است و هر کسی آزاد است که از اعمال مذهبی خاص خود پیروی کند. در سال 2001، بیش از 70 درصد استرالیایی ها خود را مسیحی معرفی کردند و بیش از 15 درصد آنها هیچ دینی نداشتند. بودیسم و ​​اسلام هر کدام با کمتر از دو درصد در رتبه های بعدی قرار دارند.

سرمایه گذاری سودآور در استرالیا

شرایط خوب زندگی در استرالیا

برای سالیان متمادی، کشور استرالیا به عنوان یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی دنیا برای یک عمر این کشور با جمعیتی حدود 26 میلیون نفر با کیفیت زندگی بالا، زندگی امکانات شهری خیره کننده وحشی و فوق العاده تضمین برای ساکنین آن.

به عبارت دیگر زندگی در استرالیا به معنای ترکیب کردن است تحصیلکرده اجتماعی و رشد سریع و اشتغال در محیطی با جمعیت متراکم و استرس کمتر، سطح آلودگی هوا کم و زیرساخت های مدرن است.

خدمات پزشکی با کیفیت بالا در استرالیا

استرالیا یکی از بهترین سیستم ها را دارد خدمات پزشکی در سراسر دنیا به صورت بیمه ارائه می شود شرکت های دولتی و خصوصی طیف کاملی از خدمات را به متقاضیان ارائه می دهد. از تجهیزات پیشرفته بیمارستانی گرفته تا پرسنل پزشکی واجد شرایط و با تجربه در دسترس ساکنین شهروندان استرالیایی اگر چگونه مهاجران احتمالاً دارای کارت اقامت دائم استرالیا هستند

استفاده از خدمات پزشکی عمومی و رایگان این کشور البته شما از بیمه درمانی خصوصی استفاده می کنید تسریع پرونده های پزشکی و دسترسی به بیمارستان ها و مراکز درمانی بیشتر برای شما تبدیل شد. به طور معمول 2٪ از درآمد ماهانه و سالانه شما در هر هزینه های بیمه دولتی توزیع می شود. ولی اگر می خواهید از بیمه درمانی خصوصی استفاده کنید در حالی که در این کشور باید 2 هزار دلار هزینه پرداخت کنید و شما استرالیایی سال خواهید شد. در حال حاضر 1300 بیمارستان مجهز و 5000 داروخانه تنها بخشی از آن است سیستم مراقبت های بهداشتی استرالیا را تشکیل می دهند.

خدمات رفاهی و اجتماعی

امنیت و رفاه اجتماعی استرالیایی ها برای دولت اهمیت ویژه ای دارد. صحبت از تامین اجتماعی شد، ما عمدتاً در مورد درآمد و حمایت از جمعیت توانمند و توانمند صحبت می کنیم. اما تامین اجتماعی می تواند طیف وسیعی از خدماتی را که هم استرالیایی ها و هم مهاجران به آن نیاز دارند را پوشش دهد.دولت استرالیا مزایای رفاهی را به شهروندان خود ارائه کرده است که سالانه اعطا می شود. این امتیازات شامل موارد زیر است:

  • درآمد حمایتی مانند حقوق بازنشستگی و مزایا
  • مزایای پرداخت مالیات خانواده
  • کمک مالی به کودکانی که والدین آنها فوت کرده اند.
  • پرداخت مزایای مراقبت از کودک
  • کمک هزینه ها و خدمات ویژه برای سالمندان
  • مزایا و خدمات برای افراد دارای معلولیت

به عنوان مثال، در استرالیا، بیشتر هزینه های تامین اجتماعی صرف پرداخت های نقدی به شهروندان می شود. این امر به ویژه برای افراد در سن کار بسیار مهم است. اما افرادی که به دلایل زیادی در استرالیا بیکار هستند به ویژه افرادی که نمی توانند کار کنند می توانند از مزایای بیکاری این کشور بهره مند شوند.برنامه ها و خدمات رفاهی و رفاهی اولین کلمه در استرالیا است. اما این مشکل منجر به این واقعیت شد که قیمت ها تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار گرفتند. به عنوان مثال، قیمت ها با افزایش جمعیت، پیر شدن جمعیت یک کشور و شرایط بازار و اقتصادی تغییر می کند. هر ساله بسیاری از مزایای رفاهی در این کشور با توجه به این عوامل برای شهروندان استرالیا تغییر می کند.یکی از سازمان هایی که نقش مهمی در ارائه خدمات اجتماعی در استرالیا داشته است، طرح بیمه ناتوانی ملی یا NDIS است. البته مسئولیت تامین مالی این هزینه ها برای این برنامه ملی بر عهده دولت استرالیا است.

بهترین شهرهای کشور استرالیا برای زندگی :: مهاجرت

امکان اخذ کارت اقامت دائم در استرالیا

بدون شک یکی از مهمترین مزایای زندگی در استرالیا،امکان اخذ اقامت دائم این کشور وجود دارد. که شما از طریق مهاجرت کاری وارد استرالیا شده اید یا کارآفرین، سرمایه گذار یا دانشجوی بین المللی در هر صورت راه های مختلفی برای بدست آوردن وجود دارد کارت اقامت دائم در مقابل شما قرار می گیرد. خبر خوب این است که می توان آن را در 4 سال انجام داد.

دریافت کارت اقامت دائم استرالیا و کسب مهارت بالاتر از زبان، برای حق شهروندی و یک پاسپورت ارزشمند این کشور نیز اقدام کرده است.

درآمد در استرالیا

حداقل درآمد فعلی استرالیا است 29.18 دلار در ساعت یا 90694 دلار استرالیا در ساعت و هفته به زودی به 93.18 دلار در ساعت خواهد رسید و 20719 دلار در هفته افزایش خواهد یافت. در صورتی که حداقل درآمد را می توان در استرالیا با

کشورهای انگلستان که حداقل درآمد را در آن ها دارند مقایسه کنید این 83.7 پوند (83.13 دلار) در ساعت است.

شما به سرعت متوجه می شوید که مقدار درآمد یکی از مزایای زندگی در استرالیا است.البته اگر بخواهید از نزدیک نگاه کنید

آیا هزینه زندگی در استرالیا وجود دارد، ارقام موارد فوق شما را بیش از حد خوشحال خواهد کرد.

سیستم آموزشی با کیفیت در استرالیا

یکی دیگر از مزایای زندگی در استرالیا امکان تحصیل است.در بهترین موسسات آموزشی و دانشگاه های دنیا است. در واقع، سیستم آموزشی استرالیا از مسیر خارج شده است. کشورهایی مانند آمریکا، انگلستان و کانادا یکی از با کیفیت ترین و کامل ترین نمونه ها در سراسر جهان و شرایط یادگیری برای دانش بسیار ایده آل است و برای دانش آموزان فراهم می کند.

بنابراین صرف نظر از هزینه تحصیل در استرالیا که در زیر به شما یا فرزندانتان پیوند می دهیم فرصت تحصیل در بهترین مدارس یک رتبه جهانی داشته باشید و می توانید مدرک کسب کنید دانشگاه معتبر، کار بسیار خوبی بازار کار بین المللی را برای خود فراهم کنید.

امکانات رفاهی استرالیا

مهم نیست کدام یک از شهرهای محبوب استرالیا مانند سیدنی، ملبورن، نیو ساوت ولز، بریزبن، پرث یا مهاجرت به آدلاید چون به هر حال با انواع امکانات شهری، رفاهی و تفریحی ملاقات می کنند حس فوق العاده ای به شما خواهد داد. از مراکز خرید مجهز و مدرن گرفته تا سالن های مختلف تئاتر، اپرا و سینما، پارک ها، باشگاه های ورزشی و غیره. تعداد زیادی شهربازی پیشرفته، هر چه باشد که در آن احساس سبکی و راحتی می کنید در استرالیا موجود است. هوای فوق العاده از نظر برخی از مهاجران، آب و هوا یکی از مزیت های آن است زندگی در استرالیا و به گفته برخی افراد این یکی از معایب آن است در نظر گرفته شده است، اما با توجه به هوای گرم و آفتابی (3 هزار ساعت آفتابی در سال) تا با وزش باد اکثر اوقات سال می تواند اینگونه باشد و میشه گفت که استرالیا آب و هوای مطلوبی دارد. البته شرایط آب و هوایی در هر شهر این کشور

بهترین شهر استرالیا از نگاه مردم

آنها با یکدیگر متفاوت هستند، اما با در نظر گرفتن بارش و نبود شدید هوای سرجی، این نوع آب و هوا برای بسیاری از مردم کامل هستند. باید ذکر شود استرالیا تابستان بسیار گرمی دارد تنها راه حل استفاده از تهویه مطبوع است.اما در برخی از سال ها، میانگین دمای هوا در تابستان حدود 29 تا 30 درجه سانتیگراد است. هوای زمستانی استرالیا جالب است 4 درجه سانتیگراد در اکثر شبها و 4 درجه سانتیگراد در روز به طور متوسط ​​این حالت آب 15 درجه خواهد بود.این شرایط آب هوا در پاییز و زمستان بسیار مطبوع است این را می توان یکی از مزایای زندگی در استرالیا دانست.

محیط زیست و حیات وحش در استرالیا

استرالیا 692.7 میلیون کیلومتر مربع مساحت دارد و فاصله شهرها زیاد است. این باعث شده تا در استرالیا حیات وحش خاصی وجود داشته باشد. تنوع زیستی حیوانات و حشرات در استرالیا بسیار بالاست.خطرناک ترین حیوانات استرالیا در این کشور زندگی می کنند از جمله مارهای سمی، کروکودیل ها، چتر دریایی،کوسه، عنکبوت سمی و مانند آن. از دیدگاه برخی مهاجران، حیات وحش و تنوع جانوری استرالیا اگر کمی مراقب باشید و به سمت جذاب این کشور بروید مانند پارک های ملی و سبز، ورزش های آبی و غیره. شنا و موج سواری در اقیانوس، موج سواری و استراحت در ساحل یا لمس یک کانگورو کوالاهای گو قطعا یکی از حیوانات وحشی این کشور هستند شما مزایای زندگی در استرالیا را در نظر خواهید گرفت.

انواع پارک های ملی در استرالیا

زندگی در استرالیا مزیت دیگری نیز دارد فضاهای سبز و پارک های ملی محافظت می شوند اکثر آنها ورودی ندارند و رایگان هستند. همه این پارک ها دارای مسیرهای پیاده روی و از علائم دقیق هستند و حاوی جزئیات زیادی هستند. با علائم و نشانه ها ممکن است راحتی پوشش گیاهی، حیات وحش و جزئیات با تاریخچه پارک آشنا شوید و تجهیزات بخرید کمپینگ، یک استراحت عالی برای آخر هفته در هر کدام از یکی از این پارک ها دیدن کنید. طبیعت مثال زدنی، بیابان دست نخورده و محیطی پاک

زندگی نشان می دهد که استرالیایی ها به آنها احترام می گذارند آنها برای پارک ها، جنگل ها و حیوانات احترام زیادی قائل هستند که بسیار ارزشمند است.

امنیت بالا در استرالیا

خوشبختانه استرالیا به عنوان یک کشور توریستی دارای امنیت بالا و جرم و جنایت و سرقت و … یا فشارش خیلی کمه در واقع بدون توجه به بلایای طبیعی و بلاهایی مثل برخورد با حیوانات حیات وحش در جنگل یا اطراف آتش، از جمله امنیت بالا شرایط خوب به شما امکان می دهد با خانواده خود زندگی کنید.

دوستی مردم استرالیا

یکی از عوامل مهم مهاجرت به استرالیا، این دوستی مردم و خونگرمی آنها و این سوال است به شما امکان می دهد به سرعت با سبک زندگی و فرهنگ سازگار شوید او استرالیایی می شود. در واقع، تعداد زیادی از دانشجویان و مهاجران خارجی که با استفاده از روش برای مهاجرت کاری به این کشور آمده اند و محیطی مناسب برای زندگی عزیزان ایجاد کرد متفاوت است که در استرالیا ایجاد خواهد شد. ممکن است کمی طول بکشد تا به اصطلاحات و فرهنگ محلی عادت کنید. در استرالیا ملاقات کنید، اما به لطف آغوش باز ساکنان استرالیایی ها در مدت کوتاهی فرصت دارید خود را در خانه ابدی خود احساس کنید. بیکاری کم

با این حال، مزایای زندگی در استرالیا بسیار زیاد است.استرالیا در حال حاضر کمترین نرخ بیکاری را دارد در ده سال گذشته به مرز خود رسیده و 9.4 درصد است. این بدان معناست که بازار کار بسیار مطلوب است. پویایی برای مهاجران جدید به این کشور وجود دارد و مشاغل مختلف برای انواع مهارت ها تخصصی و عمومی وجود دارد. در همین حال

طبق آمار نرخ بیکاری در ایران تقریبا دو برابر شده و به 40.9 رسیده است. 

تنوع فرهنگی در استرالیا

یکی از بزرگترین مزیت های مهاجرت به استرالیا نسبت به سایر کشورها، تنوع فرهنگی این کشور است. اکثر استرالیایی ها یا خارج از استرالیا به دنیا آمده اند یا اجدادشان از کشوری غیر از استرالیا است. این تنوع فرهنگی به مهاجران کمک می کند تا استرالیا را به عنوان خانه خود بپذیرند.45 درصد استرالیایی ها دارای والدینی هستند که خارج از استرالیا به دنیا آمده اند.

ایمنی در استرالیا

میزان جرم و جنایت در استرالیا بسیار پایین است و از نظر مقایسه بین المللی آمار، این کشور یکی از امن ترین کشورهای جهان به حساب می آید.یکی از مشکلات اخیر استرالیا مربوط به مصرف بالای الکل در این کشور نسبت به سایر کشورهای توسعه یافته است. بیشتر جنایات در استرالیا شامل نوشیدن بیش از حد الکل و خشونت متعاقب آن است.

سبک زندگی در استرالیا

استرالیایی ها به زندگی آرام و بی دغدغه خود معروف هستند. جالب است بدانید که شهروندان بسیاری از کشورهای توسعه یافته مانند آلمان و کانادا، استرالیایی ها را به دلیل عدم مراقبت و سبک زندگی طعنه می زنند. تصور غالب استرالیایی ها این است که از هر فرصتی برای دور هم جمع شدن و یک باربیکیو استفاده کنند!

همه چیز درمورد شرایط زندگی در کشور استرالیا + آمار دقیق هزینه ها – دنیاب

جمعیت ایرانیان مقیم استرالیا

با توجه به اینکه پس از انقلاب اسلامی و جنگ ایران و عراق تعداد زیادی از ایرانیان به استرالیا مهاجرت کردند، انگیزه اخذ ویزای استرالیا برای بسیاری از متقاضیان مهاجرت به استرالیا، اتحاد مجدد با دوستان و اقوام در این کشور است.بر اساس آخرین سرشماری استرالیا در سال 2016، حدود 59000 نفر ساکن استرالیا در ایران متولد شده اند.

ارزان ترین شهرهای استرالیا برای زندگی

اگر مصمم به مهاجرت به استرالیا هستید، نگران هزینه زندگی نباشید. زیرا ابتدا می توانید در شهرهای ارزان استرالیا اقامت کنید. در این صورت راحت تر می توانید خود را با شرایط و هزینه ها وفق دهید. در اینجا شما را با برخی از شهرهای استرالیا که برای زندگی در دسترس هستند آشنا می کنیم.

1.هزینه زندگی در هوبارت استرالیا:اگر بازار املاک و مستغلات در جزیره تاسمانی بهبود قابل توجهی داشته باشد، این مکان همچنان یکی از ارزان ترین مناطق استرالیا برای خرید خانه است. بنابراین، برای خرید خانه با قیمت متوسط ​​بازار، تنها باید 23.8 درصد از میانگین حقوق خود را کنار بگذارید. هزینه زندگی در هوبارت بسیار ارزان تر از سیدنی و ملبورن است. و این باعث شد که افراد زیادی این شهر را برای زندگی انتخاب کنند.

2.هزینه زندگی در کانبرا استرالیا:کانبرا پایتخت استرالیا است. اگر درآمد بالایی دارید، مانند اکثر مردم این شهر، این شهر می تواند شهری ارزان برای زندگی باشد. شهروندان کانبرا عمدتاً در موقعیت‌های حرفه‌ای مانند سیاست و خدمات ملکی به کار گرفته می‌شوند. با میانگین حقوق هفتگی 998 دلار، آنها 300 دلار بیشتر از میانگین استرالیایی ها در هفته درآمد دارند.

3.درآمد ساکنان کانبرا: می تواند نقش مهمی در زندگی مردم داشته باشد. اگرچه کانبرا سومین شهر گران استرالیا است، اما هزینه زندگی در اینجا 12.52 درصد کمتر از سیدنی است. کیفیت عالی و هزینه کم حمل و نقل عمومی، کانبرا را به ارزان ترین شهر برای زندگی در مقایسه با سایر شهرهای استرالیا تبدیل کرده است.

4.هزینه زندگی در آدلاید استرالیا:به طور کلی، حداقل قیمت خرید خانه در آدلاید 465000 دلار است. شایان ذکر است که در هیچ یک از مناطق شهری سیدنی، میانگین قیمت خرید یک خانه کمتر از نیم میلیون دلار نیست. این تنها یکی از دلایل متعدد انتخاب آدلاید به عنوان شهری جذاب برای زندگی است. همچنین می توان گفت که این یکی از پایین ترین شاخص های قیمت در مقایسه با شهرهای دیگر استرالیا است.

زندگی در استرالیا - آریانا اپلای

5.هزینه زندگی در شهر ساحلی گلد کوست:از 11 شهر بررسی شده توسط Numbeo استرالیا، سواحل طلایی به عنوان یکی از ارزان ترین شهرها انتخاب شد. ساحل طلایی دارای 66 کیلومتر خط ساحلی طلایی و بهترین سواحل زندگی است. هزینه زندگی در این شهر 20 درصد کمتر از سیدنی است.

6.هزینه زندگی در کایرنز استرالیا:کرنز استرالیا یکی از ارزان ترین شهرها برای زندگی و دوری از شهرهای بزرگ و مهم این کشور است. جمعیت این شهر تقریباً 150 هزار نفر است. حداقل هزینه یک خانه در کنزا تنها 490 هزار دلار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *