دسته‌بندی نشده

اقامت تمکن مالی استرالیا

اقامت تمکن مالی استرالیا

معمولا افرادی که تصمیم به مهاجرت دارند به دنبال راهی برای سرمایه گذاری هستند اما در آن کشور حضور ندارند. به عنوان مثال، هنگام درخواست گرین کارت در آمریکا با سرمایه گذاری، شرط حضور وجود دارد. خوشبختانه در برخی کشورها و روش هایی استثنا وجود دارد که نیازی به حضور شما ندارد. این بدان معنی است که شما می توانید به راحتی به کشور خود بازگردید. در استرالیا از همان ابتدا راهی برای دریافت اقامت دائم وجود دارد. می توانید نشان دهید که در 4 سال گذشته گردش مالی خوبی داشته اید. در واقع تراکنش های حساب مالی و تجاری شما باید بالا باشد.

در بسیاری از کشورها مانند کشورهای اروپایی مانند اتریش، فرانسه، پرتغال، اسپانیا، یونان و ایتالیا، اگر می‌خواهید از فرصت‌های مالی یا خودکفایی فعالیت کنید، باید نقدینگی چند ماهه را در حساب خود نشان دهید، اما به این ترتیب وجود دارد. نیازی به نگه داشتن پول در حساب نیست. به عنوان مثال، شما فقط باید نشان دهید که یک کارخانه دار هستید و معامله مالی بسیار خوبی دارید. در عین حال استرالیا به شما اجازه ورود به این کشور و سرمایه گذاری در پروژه های مختلف را می دهد. در این روش شما دو سال فرصت دارید تا سرمایه خود را انتقال و سرمایه گذاری کنید. اقامت تمکن مالی استرالیا به دلیل سهولت طرفداران زیادی دارد .

فهرست مطالب

مروری کامل بر شرایط زندگی در استرالیا

در روش استرالیایی توانمندسازی مالی، فرد باید ثابت کند که مالک بخشی از تجارت در ایران است. اگر درآمد شرکت کمتر از 400000 دلار باشد، فرد باید نشان دهد که حداقل 51 درصد از سهام شرکت را در اختیار دارد. اگر درآمد بیش از 400000 دلار باشد، فرد باید حداقل 31 درصد از سهام شرکت را در اختیار داشته باشد یا مالکیت حداقل 10 درصد از سهام عادی شرکت را نشان دهد. علاوه بر این، متقاضی باید موارد زیر را اثبات کند:

فرد باید نشان دهد که گردش حساب تجاری او در کشورش در 2 سال از 4 سال گذشته بیش از 3 میلیون دلار استرالیا در سال بوده است. این گردش حساب توسط 2 شرکت قابل ارائه است.

فرد باید ثابت کند که دارایی هایش به ارزش بیش از 1.5 میلیون دلار استرالیا است و بسته به ایالت باید بین 1 تا 2 میلیون دلار در استرالیا سرمایه گذاری کند.

فرد باید ثابت کند که دارایی های تجاری آنها در 2 سال از 4 سال گذشته بیش از 400000 AUD بوده است.

افراد زیر 55 سال می توانند برای کمک مالی در استرالیا درخواست دهند. ماهیت این روش این است که نیازی به ارائه مدرک زبان نیست و در صورت نیاز در برخی موارد آیلتس 5 کافی است همچنین کودکان زیر 23 سال نیز می توانند برای ویزای همراه شامل این مورد شوند.

اقامت تمکن مالی استرالیا

استانداردهای سرمایه گذاری برای اقامت استرالیا

بررسی استانداردهای سرمایه گذاری در استرالیا یکی از مهم ترین مواردی است که هر سرمایه گذار باید قبل از هر اقدامی در نظر بگیرد. نرخ سلب مالکیت یکی از مواردی است که به عنوان استاندارد سرمایه گذاری شناخته می شود و بررسی آن مهم است. در واقع باید بررسی کرد که سیستم قضایی کشور مقابل با خارجی که به عنوان سرمایه گذار وارد محیط می شود چگونه رفتار می کند. به طور کلی در سراسر جهان این ریسک از 1 تا 7 در نظر گرفته می شود.لازم به ذکر است که عدد 1 بیانگر این است که ریسک سرمایه گذاری در استرالیا بسیار پایین است.

نرخ توقیف در استرالیا

یکی از موارد مهمی که سرمایه گذاران خارجی باید به آن توجه کنند میزان کنترل فساد در استرالیا است. در واقع میزان فساد نشان دهنده وضعیت نظارت دستگاه های دولتی کشور در رابطه با سرمایه گذاران خارجی است. درجه کنترل فساد به صورت مثبت و منفی تا حداکثر دامنه 2.5 نشان داده می شود. اگر این شاخص منفی 2.5 باشد، نشان دهنده ضعف کنترل بر فساد است. 

مطالعه شاخص های اقتصادی تاثیرگذار برای معامله اقامت استرالیا

علاوه بر استانداردهای سرمایه گذاری، شاخص های سرمایه گذاری مانند تولید ناخالص داخلی و مالیات بر درآمد شرکت ها نیز باید در نظر گرفته شود. مالیات بر درآمد شرکتی برای سرمایه گذارانی که قصد راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری در پروژه های مختلف را دارند بسیار مهم است. طبق نمودار زیر، مالیات بر درآمد شرکت ها در استرالیا در سال گذشته 30 درصد است، مانند سال های گذشته. علاوه بر این، شاخص تولید ناخالص داخلی سرانه استرالیا آخرین بار به 52 میلیون و 158 هزار و 382 دلار رسید که در ژوئن گذشته 55 میلیون و 477 هزار و 445 دلار بود. داده های تولید ناخالص داخلی سرانه استرالیا سالانه به روز می شود که از ژوئن 1960 تا ژوئن سال جاری در دسترس است، با رقم متوسط ​​17,940,432 دلار. داده ها در ژوئن 2013 به بالاترین حد خود یعنی 68767222 دلار و در ژوئن 1960 به پایین ترین رقم تاریخ 1828960 دلار رسید. تولید ناخالص داخلی سرانه سالانه محاسبه می شود و در ژوئن هر سال به پایان می رسد. 

اخذ اقامت دائم استرالیا با نمایش تراکنش

یکی از سوالاتی که افراد در هنگام انتخاب کشور نگران آن هستند، شرایط اخذ اقامت و پاسپورت کشور مقصد است؟ همانطور که میدانید در اکثر کشورها باید 5 سال در محیط آن باشید، بیمه و مالیات پرداخت کنید، سپس اقامت دائم بگیرید و در نهایت پاسپورت بگیرید.خوشبختانه کشور استرالیا شرایطی را برای مهاجران فراهم کرده است که طبق آنها می توانید اقامت دائم یا از طریق ویزای کاری و یا از طریق روش های سرمایه گذاری مانند اثبات تمکن مالی برای مهاجرت به استرالیا و همچنین درخواست شهروندی استرالیا و پاسپورت در مدت 5 سال دریافت کنید. 

معایب زندگی در استرالیا به دلیل مقرون به صرفه بودن

صدها دلیل برای مهاجرت وجود دارد و به احتمال زیاد یکی از آنها مورد علاقه شماست. این که آیا برای تحصیلات عالی مهاجرت می کنید، یا برای کیفیت زندگی بهتر، یا برای پیشرفت شغلی و غیره. ایده شروع یک زندگی جدید در یک کشور جدید ممکن است بسیار جذاب به نظر برسد، اما مرحله حرکت میتواند دلهره آور باشد. در واقع مهاجرت به کشوری دیگر به عنوان یک سکه دو رو هم مزایا و هم معایبی دارد. در این قسمت به برخی از معایب مهاجرت به استرالیا می پردازیم. یکی از معایب استرالیا دور بودن این کشور است. زیرا دوری از خانواده در چنین فاصله ای برای هر خانواده ای بسیار سخت است. اقامت با بودجه در استرالیا مسلماً یکی از بهترین شکل های اقامت برای افرادی با وضعیت مالی خوب است، اما این روند می تواند 1 تا 2 سال طول بکشد. روش هایی مانند خودکفایی و توسعه مالی کشورهای اروپایی وجود دارد که حداقل 7 یا 8 ماه طول می کشد و می توانید از آنها استفاده کنید.

اقامت تمکن مالی استرالیا

مزایای زندگی در استرالیا به لطف مالی

استرالیا به دلیل فرصت هایی که فراهم می کند، مقصدی محبوب برای مهاجران است. هزاران نفر هر ساله این کار را انجام می دهند و جامعه استرالیا را کاملاً چندفرهنگی و برای مردم از سراسر جهان باز می کند. استرالیا یکی از قدرتمندترین اقتصادهای جهان را دارد. حداقل دستمزد در شهرهای بزرگ استرالیا بالاست، به خصوص اگر مهارت داشته باشید. یکی از مهمترین مزایای مهاجرت به استرالیا این است که زبان رسمی آن انگلیسی است. اقامت استرالیا از طریق تامین مالی یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری در استرالیا است زیرا شما از همان ابتدا اقامت دائم دریافت می کنید و به راحتی پاسپورت می گیرید. پاسپورت استرالیایی یکی از بهترین پاسپورت های دنیاست زیرا می توانید بدون ویزا به کشورهایی مانند کانادا، آمریکا و … سفر کنید. یکی دیگر از مزایای این روش این است که نیازی به مسدود کردن پول در حساب خود ندارید. شما این فرصت را دارید که وارد محیط شوید و سپس سرمایه را انتقال دهید و در هر زمینه ای سرمایه گذاری کنید.

تامین مالی برای ویزای تحصیلی استرالیا

یکی از جالب ترین راه های تحصیل در استرالیا ارائه مدرکی مبنی بر تمکن مالی است. حتی برای دریافت ویزای دانشجویی، باید بتوانید ثابت کنید که می توانید در طول یکی دو سال اول اقامت در کشور از نظر مالی از خود مراقبت کنید. دلایل متعددی وجود دارد که چرا این اثبات مورد نیاز است. عمدتاً به این دلیل که دولت استرالیا از شما میخواهد که بیشترین بهره را از تحصیلات خود ببرید. پول می تواند بسیار استرس زا باشد، و اگر برای به دست آوردن آن تلاش کنید، می تواند بر هر بخش از زندگی شما تاثیر بگذارد. وقتی به دانشگاه می روید، اطمینان از داشتن منابع مالی مورد نیاز، شما را در موقعیت بهتری قرار می دهد. دولت همچنین این کار را انجام می دهد تا آنها در زمانی که در کشور هستند نگران دانشجویان بین المللی و امور مالی آنها نباشند. اگر کشوری توانایی مالی خود را بررسی نکند، ممکن است به دلیل آماده نبودن دانشجوی بین المللی، کشور بار مالی غیرضروری را متحمل شود. در نهایت، آنها این کار را انجام می دهند زیرا هزینه زندگی در استرالیا می تواند بسیار بالا باشد، به خصوص در مناطق شهری مانند سیدنی و ملبورن. دولت استرالیا به جای اینکه اجازه دهد دانشجویان بین‌المللی پس از ورود با هزینه‌های زندگی دچار مشکل شوند یا شوکه شوند، تصمیم گرفته است قبل از اینکه دانشجو بتواند ویزای ورود به کشور را دریافت کند، وضعیت مالی آنها را بررسی کند.

اقامت تمکن مالی استرالیا

شرایط مالی برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا

دانشجو: دانشجو باید معادل بلیط رفت و برگشت به استرالیا داشته باشد. آنها همچنین باید هزینه تحصیل و تقریباً 18610 دلار هزینه زندگی (اجاره، غذا و غیره) داشته باشند تا برای ویزای دانشجویی در نظر گرفته شوند. این ممکن است بسته به محل زندگی شما و مدرسه ای که در آن تحصیل می کنید متفاوت باشد.

همسر یا شریک دانشجویی: اگر متاهل هستید (همانطور که بسیاری از دانشجویان فارغ التحصیل هستند)، یا در یک رابطه متعهد یا در یک اتحادیه مدنی هستید، باید مدرکی مبنی بر تمکن مالی همسر یا شریک زندگی خود نیز داشته باشید. آنها باید معادل یک بلیط هواپیمای رفت و برگشت به کشور و همچنین 6515 دلار اضافی برای هزینه های عمومی زندگی داشته باشند. اگر آنها هم در کلاس حاضر می شوند، باید برای درس کافی باشند.

کودکان: اگر فرزندان شما زیر 6 سال هستند، نفر اول یک بلیط هواپیما بیشتر و 3720 دلار در سال اضافه می کند. هر کودک زیر 6 سال اضافی به هزینه بلیط هواپیما و 2790 دلار برای هر کودک اضافه می شود. اگر فرزندان شما بالای 6 سال سن دارند، اداره مهاجرت و شهروندی هزینه را بر اساس سن فرزند شما، سطح مدرسه و منطقه استرالیا که در آن زندگی می کنید تعیین می کند.

به طور کلی برای مهاجرت به استرالیا ابتدا باید توانایی های مالی خود را ارائه دهید. این می تواند صورت حساب بانکی، قراردادهای وام یا اطلاعاتی در مورد اینکه چه کسی می تواند هزینه تحصیل شما را پرداخت کند. همچنین می تواند هر کمک مالی باشد که از دولت یا دانشگاه دریافت می کنید. وقتی مدرکی مبنی بر توانایی مالی خود ارائه می کنید، هرچه بیشتر باشد، بهتر است. اطلاعاتی را که دارید به اداره مهاجرت و شهروندی ارائه دهید. آنها تمام اطلاعات شما را در طول فرآیند ایمن و محرمانه نگه می دارند و آن را به اشخاص ثالث نمی فروشند یا در دسترس قرار نمی دهند.کسانی که به وجوه شما نگاه می کنند، سه عامل زیر را هنگام تعیین اثبات وجوه در نظر می گیرند. سابقه مالی متقاضی و مهاجرت قبلی. این ممکن است شامل سابقه گذرنامه، سابقه اعتباری، صورت‌حساب بانکی و مالیات باشد. دفترچه های کار متقاضی یا دفترچه های کاری شخصی که از آنها حمایت مالی می کند. این برای اطمینان از اینکه دانش آموز دارای درآمد پایدار است و از نظر شغل و یا پول ایمن است.

منبع درآمد مورد استفاده (به عنوان مثال، پول نقد یا وام بانکی). این برای اطمینان از این است که وزارت مهاجرت دقیقاً می داند که این پول از کجا می آید و آیا منبع درآمد قابل اعتمادی است یا خیر.در عین حال استرالیا به شما اجازه ورود به این کشور و سرمایه گذاری در پروژه های مختلف را می دهد. در این روش شما دو سال فرصت دارید تا سرمایه خود را انتقال و سرمایه گذاری کنید. اقامت تمکن مالی استرالیا به دلیل سهولت طرفداران زیادی دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *